Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky,držím Vám palce,ať to zvládnete,jste šikulky
Odpovedať
mno netrafi ma slak...nasla som tie prednasky aj na nete....ale sak nevadi :-D uz to mam prepisane, este si to idem zvyraznit aby som sa to zajtra uz len ucit mohla (40 stran, pohodka, to zvladam :-) ) a idem hajiiiiii konecne :) tak bruuuu nooooooooooc :) inak....dominika sa nam dlho neozvala...nerodi uz ona nahodou?
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, Vladi, držím vám pěsti! Taky mě napadlo, že by Domča už mohla rodit. Posledně říkala, že by to mohlo být každou chvíli. Však ona se nám ozve :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, ešte som neporodila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Už jsem tady dlouho nebyla.. Zatím školu celkem zvládám (ťuk ťuk ťuk) ale to nejhorší teprv přijde. :-| maykam: taky moc odivuju, jak si to skvěle zvládla a zvládáš :-) dreana: vítej Studentkám přeju bystrou mysl při učení. ;-) :-D :-p
Odpovedať
Ahojte holky, tak se po delší době ozývám... Pořád si hledám neúspěšně práci, ach jo. Už mě to fakt nebaví! Vzpoměla jsem si, že Domča už by mohla být maminkou, tak jsem si říkala, že se zase mrknu :-).
Odpovedať
domi, uf, toto nam nerob, clovek sa tu o teba boji a ty este nic :-D Pekne kazdy den podaj hlasenie ze si este "vkope" :-D teda podla tvojich moznosti.....ale ked budes tusit ze sa nieco deje tak napis, aby sme vedeli kedy na teba mame veeeelmi intenzivne mysliet :) Inak podla mna by sa mohol maly narodit 12.12. , to je taky pekny datum x-) Domi ak sa nenahnevas, baby podme tipovat kedy sa drobec narodi :) jaaaa by som povedala ze 12.12. x-)
Odpovedať
Já bych to videla na 7. 12. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skorošvagr je šikula chlap, zdravý, statný a chytrý a je 14.12. Takže házím do ringu tip na 14.12. :-D Domi, už od teďka na Tebe intenzivně myslím. Až se Jakubko definitivně rozhodne přijít na svět, tak určo budeš mít jiné starosti, než nám podávat hlášení :-D Ale budem jak na trní, to jo :-) Včerejší zápočet mám v kapse. Tím dnešním si fakt nejsem jistá...Výsledky budu mít v pondělí. Tak uvidíme. PAPA
Odpovedať
Profilova fotka
Domi,držím pěsti a dej vědět! a nám studujícím hodně štěstíčka u zkoušek!!
Odpovedať
ahojte, Domi malaby si sa ozvat castejsie. ako sa mate s babom?
Odpovedať
ahoj te damy :) tak prva skuska za mnou, celkom lahka, do polhodinky som odisla a to tam vacsina tried este pisala tak som mala z toho taky dobry pocit :) vysledky by mali byt v pondelok :) juuuuj bodaj by boli vsetky skusky taketo...no ale nist, teraz chvilku pauzujem a potom sa idem drtit...buduci tyzden mam tie dva brutal zapocty a na ten dalsi tyzden dve skusky - jednu lahsiu a druhu...no geologia....to uz bude tazsie ale sak nejak to zvladnem... drzim vam vsetkym palce nech mame rychlo po vsetkych skuskach :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak to vypadá, že jsem tady zůstala sama a vás všechny odnesli čerti :-) .
Odpovedať
ja som tuuuuu, akurat som si cistila cizmicky a vcul sprtam latinu nech viem o com sa v tych skriptach vobec toci.... 8-( ale dnes sa na to uz asi vykaslem a idem si sadnut pred telku....sak nemozem furt sprtat, nie nie? :-) a idem cihat na Mikulasa :-D pekny vecer holky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: o latině mě nemluv,s tou jsem vždycky bojovala,nebavilo mě to a nějak jsem si to nemohla zapamatovat :-) máš pravdu,že šprtat se pořád nedá,občas je třeba oddech.Mně se do toho učení vůbec nechce,ale nikdo to za mně neudělá,ach jo.
Odpovedať
Ahojte, vidim, ze sa tu rozobera moj milovany jazyk. Latina je fakt super ono sa to nezda, ale ked sa naucis latinsky tak potom cloveku idu lepsie aj tie ostatne jazyky. Je tazka o je fakt, ale je nadherna. Ked som byvala v Rime tak som chodila do Baziliky Sv. Petra na latinske modlitby a tam som si latinu zamilovala. x-) x-) x-) Jaj ale o necelych 10 hodin mam skusku z dejin pravneho myslenia a pocit, ze nic neviem tak mi drzte palceky. :-p :-p papa a drzte sa na skuskach
Odpovedať
Profilova fotka
veronicka:hodně štěstí
Odpovedať
ahojte, tak sa hlasím, že ešte sme 2v1 :-D mame sa ok, akurat som cela naliata a ledva fučím. Posledné 2týždne som pribrala 6kg :-N ale to je len voda dúfam. Už sa mi pravidelne sníva, že rodím a stále nič. Ved mi hodte niektorá tel.do IP aby som vám mohla potom napísať.
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, některá z holek Ti tel. určitě dá. Do ČR bys to měla zbytečně dražší. A ona zodpovědná osoba pak dá vědět nám ostatním. Držím palečky, brzy už budeš chovat ;-) Mějte se!
Odpovedať
Profilova fotka
to dominika: tak šup šup :o) přeju at všechno vyjde skvěle a dobře, moc ti to přeju :o) 8-)
Odpovedať
domi, IP :-) zienky moje drahe, tak vcera som sa vobec nic neucila lebo nebolo kedy....prerabali sme izbu skrz psika ktoreho bude brasko mat tak sme mu robili taky kutik nech ma kde byt....a to sme robili fakt cely den.....strasne...no a potom mi kamarat priniesol notebook tak sme zas instalovali napajali a tak x-) (teda on to vsetko robil O:-) ) no a dnes som sa konecne pustila do tej organologie...je to hrozne ale nie az tak ako som si myslela tak snad dnes stihnem polovicu a behom tyzdna druhu polovicu....su tu velke pismena a veeeeela obrazkov takze fpoho :-D 230 stranove skripta ale pohodka :-D mno idem ja dalej sprtat, to som malalen taku malu pauzicku reku pozdravim vas :) tak sa drzte a pekny zaciatok tyzdna zajtra..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: já jsem včera učení taky moc nedala,byli jsme s milým na koncertě, ale dneska jsem se do toho pustila naplno a docela to jde,tak z toho začínám mít docela dobrý pocit,ale nezakřikněme to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Taky jsem se včera neučila :-D Dneska jsem jen přepisovala nějakou látku spolužákům, protože někteří neměli zápisky... Teď jdu hrát, učit se budu později. Však to nějak půjde. Držte se, holky!
Odpovedať
ahojte babule, ja som toho mala minulý týžeň dosť vela. skúška, prednáška, Mikuláš... tak sa hlásim. Veroni máš už výsledky? ináč čo je to tá organologia? v sobotu som si zas zajazdila. absolvovala som jazdu do Ba v celku bez problémov. išla som k našim odniesť malému balíček od Mikuláša. bol svetový, vôbec ho netrápilo čo všetko dostal. zaoberal sa jediným balíčkom čo dostal v jaslách a ostatné ho netrápili. ja som včera bola pozrieť výstavu Van Gogha v Albertíne. tak to bolo niečo krásne. mal tam obrazy ktoré kreslil ceruzkou, tušom, perom, uhlíkom, potom olejomalby a akvarely. nádhera, ten chlap mal fakt talent. je to neopísateľne krásne. okrem toho som stihla pozrieť stálu expozíciu kde boli obrazy od Schieleho a Muncha tiež nádherné. a ešte výstavu s názvom Od Moneta po Picasa. priznám sa Picasove obrazy ma moc neočarili, ale Monetove lekná, to bolo niečo. boli tam obrazy aj menej známych aztorou. každopádne stálo zato tam ísť a pozrieť si to. obehali sme aj troška z historického centra Viedne. pozrela som di dóm sv. Štefana, kostol sv. Petra, palác čo je vlastne galéria Albertína, parlament a radnicu. všetko to bolo vyzdobené vianočnými ozdobami no skoro som padla na zadok taká krása to bola. čo ma najviac dojalo boli koče s koňmi čo stáli na každom námestí. geniálne. až na tú cenu. 40 eur za 20 minút jazdy. ja mám teraz týždeň voľna, zrušila sa sobotňajšia skúška a celý týždeň budem v Ba. :-)
Odpovedať
mno tak ja uz som z toho vsetkeho strasne kockata....ale tak len nech sa ta organologia podari nech mozem ist 9.1. na skusku nech to mam cim skor za sebou... eri, organologia sa zaobera stavbou, poctom, zlozenim a druhmi organov v zivych organizmoch :-) proste ktory tvor ma kde a ake organy ale totalne uplne dopodrobna a este aj po latinsky tak som z toho dost vyhukana...sak uvidime ako v piatok dopadnem...no a v piatok by sme mali mat aj vysledky z tej skusky, mozno aj skor, dnes sme ju stretli a povedala ze ma opravenu tak polovicu zatial....ale sak jaaa si pockaaaam 8-) idem uz buvat nech sa vyspim...papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, držím pěsti, ať zkouška dopadne co nejlépe. Eri, to musela být nádhera x-) Je znát, že jsi z toho nadšená :-) Taky bych si dala říct nějakou výstavou. Zatím není čas... Dneska jsem doprovázela na koncertě celou houslovou třídu. Byl to dvouhodinový koncert, jsem dobitá... Ale bylo to krásné. Jen nevím, kdy se naučím na středeční dva zápočty... :-N :-p Jdu spát. *DOBROU*
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,muselo to být vážně úžasné a jsem ráda,že sis to užila,taky bych to brala. Elis,ani se Ti nedivím,že toho máš dost,ale i tak musel ten koncert být dobrý,ne? my byli s milým v sobotu na vánočním koncertě Spirituál kvintetu a bylo to naprosto úžasné, mám tuhle kapelu ráda strašně dlouho a teď už to není takové,co se tam před 4lety vyměnilo složení,ale pořád to má svoje.A v sobotu mě vážně mile překvapili,měla jsem z toho radost!!
Odpovedať
Ahoj holky, musim se vam pochlubit...nasla jsem si pracu :-) . No nebo spis, ja ne...ona spis sama zpadla z nebe :-) . Reditel zdejsi zakladni skoly se dozvedel, ze hledam zamestnani...tak se mi ozval a od ledna nastupuji jako Odborna ekonomka. Ted v prosinci se chodim zaucovat a pomalu tu praci prebirat, ani nevite jakou mam radost. Myslim, ze bych zde mohla ziskat dobrou praxi a navic i praxi ve statni sprave. Mam to kousicek od baraku, coz je idealni.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj petunka: tak to je super.. myslím, že to bude fajn práce ;-) Já jsem o víkendu tomu učení taky moc nedala. Slavila jsem narozky, tak jsem měla jiný starosti. :-D Zítra mám další zápočet. Pomalu se z toho stává rutina. Když to zítra neklapne, tak mám ještě jeden pokus. :-) Uvidíme, no. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dizinka: mělas narozky?Jestli jo,tak gratulace!! petunka:to je skvělé,že Ti to takhle vyšlo,super!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?