Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
1
2
22
Profilova fotka
ahoj lolofonka.k tak snad sa aj najdu. Ja som 1980 ;-)
Odpovedať
ja som rocnik 76, ale svadbu este nechystam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som 1980 ;-) a tiez mam pocit, ze som tu skoro najstarsia
Odpovedať
Profilova fotka
aby ste nemali taký ....pocit, tak sa hlásim ja! rocník 1978 |-| ked sa grétka(vy)logout(uje), tak mi patrí královské zezlo!
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to som rada, ze konecne aj moje rocniky tu sem-tam najst ;-)
Odpovedať
ahmon :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neklamem!! dnes nadránom som bola podat lotto a tá sl. chcela vydiet möj preukaz/vodicák...a ked si ho prestudovala, povedala: "jááááj, ved vy ste rov´nako stará ako som ja!"( radsej mohla byt ticho, tava jedna, lebo si dala vlastný gól! trosku vyzerala inak ako ja- mensí obor.....bez mascary.... myslela som si, ze je stred 30-tky! ale vdaka nej, mám super den, lebo si myslela, ze som ...nást! :-N :-D :-D zlaté a ja jej zo srdca dakujem.
Odpovedať
mne sa stalo, pred styrmi rokmi, isla som na brigadu koncom augusta, a cakala som na pani, ktora mi mala zadat pracu a bol tam taky sbs-kar, tak zmurkne na mna, a vravi "no dusa moja, uz ti koncia prazdniny a znova do skoly, co?" a ja mu na to, ze nie , pracujem, a potrebuejm par korun navyse... potom sa spytal, ze kolko mam rokov, a ked som ju s uskrnkom povedala, ze 28, skoro z noh spadol, zmohol sa len, na "prepacte" a odklusal za ten bezpecnostny pultik... Na tuto prihodu rada spominam :o)))) aspon si nepripadam ako stara korcula :-D
Odpovedať
Profilova fotka
slavi tak 78 alebo 83 :-N tyy drziaku jeden.....pis co z toho plati ;-) bo ako vidis som si ta vystopovala :-D :-D :-D :-D :-D 8-) ju a pre ostatne som dobraa77icka :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo na mna nemate 74-ka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ako vY :-D dís a cítas, som 78-cka, to sa este ( myslím) hovorí, ze pevná rit, ale o rok?? to bude LEN rit! uz sa nebude nic spevnovat, ale dvíhat.... :-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy sa sama sebe cudujem ako som mohla mat takú super známku zo slovenciny a literatúry, ked vidiet písem s Y- som (sama sebou) sklamaná... |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
slavi si este mladunkaaa...i tak zavisi od starostlivosti o seba a toho ako sa citis ;-) kljuuud :-) oki?
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, babenky......... ako ste sa mi tu rozpisali.......som rada ze niesom sama :-D starka tu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež ročník 1976 :-D Našťastie nikto mi toľko neháda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a svadbu ešte nechystám
Odpovedať
Profilova fotka
slávik uzij si slobody a neskör zakotvi v prístave manzelstva, je to vzruso a pekná vec!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa na svadbu teším, len tento rok to ešte nebude možné a možno ani na budúci. Ale chcem sa vydať a stihnúť aj detičky :-)
Odpovedať
Ahujte kočky, tiež sa pripájam, ročník 1978. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcata ,stale malo..ja som 1970 :-) ...ked ideme s dcerou,ktora ma 18 prec,myslia si,ze sme sestry...dost sa na tom zabavam...kazdeho posielam k ocnemu,ked mi hadaju o 10 rokov menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bude tym,ze sa pohybujem medzi mladymi,nemam cas starnut..aj priatel ma o 5 menej..
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som so si uz pomaly zacinala mysliet, ze som strateny pripad :-D :-D :-D /nedam uz viac na okolie / zdravim rocnik 1978 ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: woman04 hehe tes sa z toho potichu a nic neprezradzaj :-D :-D :-D mne tiez dlhe obdobie hadali menej...teraz, po smutku v rodine a bolesti zubov som si nasla tolko sedivych vlasov a riadne som zostarla - proste toho bolo v kratkom obdobi na mna moc :-( ...uz by mi nikto nehadal menej ako mam - skor viac... :-| ...trochu ma to mrzi kvoli milacikovi, ktory je o hoooodne mladsi - chuda moje, na svadbe bude vyzerat akoby si bral maminu spoluziacku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia koľko je to o hoodne mladší?? :-D Ja mám tiež o dosť mladšieho priateľa :-D Rozdiel máme 7,5 roka
Odpovedať
Profilova fotka
gai ono sa to stabilizuje..len daj tomu cas...ziaden stres navyse ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne..stres vyhod z okna...tesim sa z toho naozaj potichu,ale najviac z toho maju zabavu moji kamarati..ked stretneme niekoho,kto ma nepozna,oni hned vyrukuju otazkou..hadajte kolko ma rokov...velmi sa tesia,ked mi hadaju o 10 menej a oni hned na to,ye 28 mozem mat tazko,ked mam dospelu dceru..dakujem hlavne mojmu okoliu,ze mi dodavaju radost zit a tesit sa z malickosti a zabudat na vek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky,co chatujeme len v praci?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aale kdeze....vylucne z domu....ale dakedy i spinkame ;-) a piatok 23:19 :-N .....zivot zuuurka :-D :-D :-D :-D :-p 8-)
Odpovedať
tak ja som 73,citim sa stale mlada,niekedy sa zaseknem ked mam povedat kolko mam rokov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na mne sa moja 11rocna dcera sem tam zasmeje,ze som ako pubertacka :-S :-S :-S :-S ja sa citim stale mlada a skor sa zamyslam nad tym,ze je to divne,ze mam uz tolko. ked si spatne pripomeniem moju maminu,ked mala tolko ako ja teraz...vtedy som ju ja vnimala ako zenu v rokoch.taku vaznu. a ja teraz..no fakt niekedy ako pubertacka :-N
Odpovedať
1
2
22
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?