Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

12. feb 20096450
  • a nemala si problém s tým že nevieš po anglicky?

• nie, lebo ja pracujem v agenture, kde je vela cudzincov. slovaci, cesi, poliaci. je to prave agentura, co zamestnava cudzincov v celej uk. idem terz s dcerou do mesta, treba kupit topanky. ale keby si chcela, mozme potom popisat viac v IP a napisem ti viac o tej agenture, ma pobocku aj na slovensku. pa pa

• ok, tak dobre nakúpte. Ja idem za chvílu do TT. Ideme s drahým plávať do Šale na plaváreň.

• Sponzor fóra
  • slavik, ako bolo na plavarni? ja dcere slubujem, ze tiez vybehneme , lebo teraz sa bude doma asi trocha nudit, maju v skole az do 7.4 prazdniny. A mna tiez porazi z nej. Asi by sme mali povenovat cas slovenskemu ucivu, lebo sa nam blizia skusky. 😐

• a kde ste sa vsetky podeli 😞 😞 😞

• ja som tu na skok, práve sme sa vrátili z plavárne.Teraz som u priateľa, za chvílu ideme k nám. Bolo super, len sa mi zdala voda studená. Ale aspon som si trochu chrbticu ponaťahovala 🙂

• Dcéra musí robiť skúšky na SK zo všetkých predmetov?

• zo vsetkych nie. len slovensky jazyk, dejepis, zemepis. ona to v podstate nemusela robit, kedze sme tu nie na kratky cas, mohla zakl.skolu absolvovat len tu. Ale clovek nikdy nevie.... A tak som sa s vedenim skoly dohodla, ze skusime piaty rocnik takto a ak by to nezvladala, tak slovensku dalej pokracovat nebude. A skola jej vystavila povolenie na studium v zahranici v kombinacii s dialkovym studiom slovenskej zakladnej skoly. Tu su totiz deti velmi pozadu. to co sa ucila v stvrtej triede, berie teraz tu. Ja ju ucim aj doma. a raz do roka na skusky.

• to: lolofonka.k
    fiha, to mate riadne "huste" obe...drzim paste 😉

• gaia.... 😕 dik. pravdu povediac, niekedy ma to dost unavuje. mam pocit, ze som stale v jednom kole... praca, skola, domacnost,rodina...a este momentalne svadba 😬 . vecer lahnem unavena ako kon a spim tvrdo ako po 20hodinovej sichte. ale tento vikend mam az do pondelka volno. 3dni, to som nemala ani nepamatam.

• no super lofonka,uzi si volno...to ta teda obdivujem..neviem ,ci by som mala nervy este trapit dieta doma so skolou.. 😕 si sikula,ze to zvladas... 😉 ..a vonku tiez robis nechtiky??

• woman..jo jo. robim nechty aj tu. to je moj relax. a volno si asi uzijem tak aktivne, ale bude to v celku prijemne. dcere som slubila, ze pojdeme zahrat tenis 😞 tak sa pojdem nahanat za loptickou ako salena a mala sa mi zase bude smiat, ake som drevo 😐 a potom na plavaren. zacala som trosku navstevovat solarko a to som bola volakedy zasadne proti, ze po nom proste starne pokozka 😃 😃 😃 a nakoniec hor sa na nakup. hura. na to sa tesim naviac. len dyfam, ze to nedopadne ako vzdy, dcera spokojna a ja oduta,ze som zase nic nekupila a nemam sa z coho tesit. ja malokedy najdem nieco, co by sa mi ozaj pacilo a ked sa uz paci, tak to ma nejaku megacenu 😒 . Ale je tu teraz otvorene nejake nove nakupne, tak pojdem omrknut. dcera uz pili moje usi niekolko dni, ze jej treba kupit jarne topanky. 😠

• ahoje baby..môžem sa k vám vtrieť? Však ja som vo vašom veku....r.1979 😃

• jasne..vsetky su vitane..moja sestra je 1979 🙂 ..je o 9 rokov mladsia 🙂

• niekedy sa citim ako z roku 1904 😦

• Sponzor fóra
  • takze mame dalsi prirastok? no vitaj medzi nami bystricanka. 😬

• dakujem pekne za privítanie 😉 🙂 🙂

• bystri...a ako sa citis ako niekolkomesacna manzelka? 😬

• gaia..........srdco a preco prave z toho roku? xi xi xi

• Ahojte mozem sa pridat,dnes je tu tak trosku mrtvo 😠 ,ja sa nudim,inac som rocnik 1973,nie som tu prilis stara 😠 ?

• ahoj evita.... stara? no co si! tu stara nie je ziadna. sme mlade, krasne a mudre 😃 😃 😃

• lolofonka...no ako niekoľko mesačná manželka sa cítim úplne normálne. Ja som s terajším mužom už 7.rok. Toto bola len taká formalitka, aby sme mali spoločné priezvisko celá família 😉

• a ty lolofon...ako sa cítiš ako budúca mangelka? Prípravy sú v plnom prúde, či ešte máte čas? 🙂 😉

• no za vytesujem..............moj nastavajuci totiz este v case nasho zaciatku randenia bol toho nazoru ze sa ozeni a zalozi rodinu az dobre po 30-ke. To mal 25rokov vtedy. A po roku a pol sa zrazu hrnie do svadby. A to treba podotknut, ze sa predo mnou rozisiel s frajerkou prave z dovodu jej tuzby vydat sa, do coho ho dost tlacila. Tak zdupkal. A dnes sa vytesuje aj on 😃
    ale ja sa vydavam 2x /dufam a verim ze naposled/ takze viem o tom, do coho idem 😃 😃

• lolof....no tak to je zvláštne, že takto po roku dosť radikálne zmenil názor. Ale dobre spravil, nie?

to sa zase môj manžel nikdy nechcel ženit - že druhýkrát do tej istej jamy nespadne 😃 . No a prišlo dieťa a hned zmenil názor 😃 😃 😃

• 😃 😃 asi nasiel tu pravu 😬

• no samozrejme. 😉 Však kto by už chcel takého starého chreníka? 😃 😃 😃

• a kolko ma? ak teda to nie je tajnost

• tiahne mu na 44 🤔

• tak ja vydata zatial nie som, v podstate mam z toho terochu aj strach niekomu nieco slubit 🙂 ,mozno zmenima nazor a ked nie tak budem stara a ofrflana stara dievka 😠
    bystricanka inac 44 je najlepsi vek 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém