Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

12. feb 20096450
  • ahojte..no ako ste strávili tento super krásny slnečný dníček? 😉

• no ja v práci 😞 Ale večer ked som prišla domov, som vytiahla môj bicykel a dala som si 14km po okolí. Neodolala som tomu krásnemu počasiu. 🙂

• ja som dnes asi 14 kilákov pešo prešla 😃 😃 😃 Bola som na dvoch prechádzak s majím ročným decuľkom. Jóóój ale fakt bolo super počasko. Ešte sa ho zajtra musíme nabažiť, lebo streda a štvrtok bude už blééé 😛

• Sponzor fóra
  • bože...tie prechádzky mi asi uškodili. Tak sa opravujem - bola som na prechádzkach s mojím ročným decuľkom 😬

• tak som vas po dlhsom case prisla kuknut 😉 ste sa tu daako rozbehli maminky 😉 😉
    co svadby? ako idu pripravy?

• ahoj atinkaa, ja zatiaľ mamina nie som a ani nechystám svadbu. 🙂

• ale idem zajtra s kamoškou skúšať svadobné šaty. 🙂 Bude sa v lete vydávať, tak už je najvyšší čas.

• atinkaa...ahoj . Ja zase opačne ako slávik. mamina som a svadbu už mám za sebou. Tak už mám chválabohu všetko za sebou. Teraz sa už budem len na svadby chodiť zabávať 😃

• ste mi dali 😬 😃 😃 😃
    este ze aspon anglicko - lolofonka a gaia chystaju 😉 😃 😃 😃

• atinkaa..a vy ako so svadbou? Máte skoro taký istý termín ako my pred rokom. My sme dátum svadby dohodli až koncom júna. A za mesiac a pol sme boli svoji 🙂

• noo ja som v stadiu, ze by som to klido znova prelozila o rok 😬 (gaia necitaj 😃 😃 )
    uz mam stres a pocit, ze mame maalo casu 😬 😕 😶 😶

• áále času je ešte habadej... A nič neodkladaj!!!Takto je to dobre ako to je. 😉
    A svadbu máte aj v kostole, či len na úrade?

• v kastieli 😉

• v kaštieli to znamená, že to akože aj úradne budete mať v pohode? Ja som trošku v tomto zaostalá 😬 Poznám svadby len v kostole a na úrade. Bude to niečo ako na úrade len krásnejšie? 😃

• bude to uradne len krajsie....s kostolikom by to bolo komplikovane kedze nie sme doma... 😉
    tak sme od toho upustili i ked prvoplanovo to bolo myslene v kostoliku pri kastieli 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte zlaticka...........vcera som tu od obeda nebola 😞 ale pekne ste sa rozkecali..........
    atnkaa .no dlho si tu nebola 😞 😞 😞
    slavik, ved pridi s frajerom na jahody 😉 😉
    bystri............aj ja som bola vcera s dcerou a frajerom na vychadzke. My sme tu mali normalne jarno.Teplucko,len v tricku. POchopitelne, sialeni skoti tu zase behali v tielku. Ja toto nepochopim, oni aj v zime si vybehnu v slapkach a podobne. V decembri tu male deti chodili do skoly v suknicke a bez pancusiek. hole nozky a len ponozky.Viete si to predstavit? aj na nakup ked som hocikedy isla, ja v riadnej bunde a oni si do obchodu dobehnu v tricku s kratkym rukavom. Brrr. Uz som si na take nieco zvykla, ale zo zaciatku to boli pre mna normalne soky.

• tak to veriim 😃 😃 😃
    co inak nechtikova tema? sa tam dako hadate 😬

• ahojte baby..
    lolo...tak tam kde bývaš hneď ľudia zbadajú, že si cudzinka. A ja takým ľudom závidím, čo im nie je zima. A občas obdivujem aj naších rómskych spoluobčanov, keď sa na jar pred chalúpkami nahí promenádujú 😎

• atinkaa...tak už viem ako to je s tým kaštielom. A je pravda, že v kostole by si ani nemohla keďže tam sa musí chodiť na predmanž.výuku. Ale aj tak ste si to super zariadili 😉

• no mohli by sme i v kostole..zavisi od knaza....niekde je moznost mat ju len 3-4krat, alebo ju mat niekde inde...alebo dokonca kocky ju mali niektore i cez skype 😉
    aaale volali sme na faru do fricoviec veela krat a nist, tak sme to vzdali 😃 😃 😃

• Ahojte žienky 🙂
    lolofonka no do škotska na jahodky asi nepôjdem, bo mi nikto nedá 2 mesiace dovolenku. 🙂
    A minulý rok tam bol frajerov brat, a bola tam zima. brrrrrr Ja som slniečkový typ, ja potrebujem slnko k životu. Takže sa teším na leto že sa budem vyhrievať na slniečku a frajer nech si maká v škótsku. 😃

• sorry, ze sa pripajam do diskusie..., ale neda mi lolofonka - to dobre poznam zila som isty cas v Edinburghu a tiez to bolo v zimnych mesiacoch mne bola strasna kosa a skoti tam chodili ako pri 30stupnov no proste sok 😬 Chudak tie ich deti v takej zime ja by som to nemohla 😃

• yvetta...ahoj...takze asi ti tiez mraz prechadza po chrbte pri myslienkach - skoti a zima 😐

atinkaa........aaale ta nechtikova tema...radsej by som tam uz nekukla. Bol tam doterz klud, len jedna slecna tam prisla a urobila prievan. Asi taka mala provokaterka. Ja som tam prisla az po tej hadke. A nedalo mi, aby som nevyjadrila svoj nazor, kedze v tej hadke tam spomenuli aj mna. 😉 no nezareaguj potom. len som mala pocit ze, sa musim obhajit. Ale doslo mi to aj komicke...ved kde je vela zien... sak to pozname vsetky.

• ahojte..takze znami mali pravdu,ked tvrdili,ze oni v UK idu na diskoteku zababuseni a domace pipky hole nohy,tielecka a promenaduju sa po meste 🙂

• jasne woman to mas tak v UK....ja take nemozem asi by som umrela ja mam rada teple krajiny a UK tam nepatri a uz vobec nie Skotsko - mala som totiz pocit, ze tam je chladnejsie ako v Londyne 😉

• yvetta hej, je tu chladnejsie ako dole to hej. aj ja by som radsej teplejsiu krajinu. my tak mame aj v plane, este nejaku dobu pobudnut tu, pockame na britsky pas... a mame jednu vysnivanu teplucku krajinu.

woman04, dlho som ta tu necitala, cawes zienka. ako?

• caveski no k tym nechtikom mam dotazy..ak mozes

ja nemam rada nic umele...snad sa nedopracujem potom k zubom 😃 😃 😃 lebo budem musiet prehodnotit svoju strategiu 😃 😃 😃 😃

nemam farbene ani trvelene vlasy, nemam velmi rada malovatka a tak si neviem rady s nechtikmi.....bola som na manikuru a maam na ruckach cosi..co pani vysvetlila, ze je uplne ina technologia nez akryl a gel...vies o niecom 😬

hladam ti to na nete..aale zakial nemam 🤔

• Ahojte babule ja som akurat teraz na 3tyzdne na juhu Francuzska,je tu teplucko,more len na skok,ludia vyzeraju prijemne,ale v takej UK alebo v Skotsku nemate depky z toho pocasia? Ja by som asi mala,daleko od domova a este ked tam nemate nejaku spriazdnenu dusu tak to musi byt fakt hrozne 😐

• ja som v prage...
    slnko za oknom...a ja doma 😬 to maam najradsej 😵

• evitka ztial ma depky nechytili 😉 ja som asi zvlastna osoba, mna dazd do depresii nestiahne...
    horsie to je s klabosenim o blbostiach i vsedej starosti... tak dost casto zhavim linky..aj v mobile a na nete. rodina aj kamaratky mi dost chybaju. tu su sice slovacky, ale nejako som s nimi nenasla nic spolocne, su to zvacsa babenky 20rocne a tie maju ceeelkom ine starosti a radosti ako mam ja 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém