Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

12. feb 20096450
  • evita..ako ti závidím, že si pri mori. Ja som ešte nikdy nebola, ale hádam o 2 roky už pôjdem. 😃

atinkaa...slnko vám už opaľuje chrbtice? Bo nám tu zatial leje. Ale včera bolo krásne.

• lolo...tak to je na houby ked máš také 20 ročné na klebetenie. Tie ešte len snívajú o svojich princoch. Ano ja by som si asi s takými už nemala čo povedať. Iba ak by deti mali, tak by sme mali aspon nejakú tú spoločnú tému 🙂

• a co ten moj dotaz nechtikovy? 😬 zapadol? 🤔

• Sponzor fóra
  • atinkaa ja som nenasla ani tu nechtikovu temu 😐 ,kde ju mam hladat?javascript:addEmoticon('😐','vBody'😉
    javascript:addEmoticon('😐','vBody'😉
    inac ja mam svoje prirodzene nechtiky pekne,tak pouzivam len perletovy lak,alebo priesvitny lak alebo popripade nejaky spevnujuci a casto si kremujem ruky som skratka na to zatazena,bez kremu na ruky ani krok 🙂
    bystricanka more je fakt krasne tak sa mas na co tesit,ale kazde more je podla mna pekne a hlavne slane 😵
    lolofonkq s tymi 20 rocnymi to chapem,maju fakt ine starosti,svet je skratka pre nich gombicka 🙂

• atinkaa rozmyslala som ake divo to mozes mat na tvojich nechtoch. nepamatas si, ako sa to vola? nemas to hodvab? alebo aktyl gel? alebo je to nejake osetrenie prir. nechtov?

• bystri.......no ed.....ani ja s nimi nedebatujem, lebo nemam o com. 😞 a prave preto mi chybaju moje skvele babule z trnavy Danuska, Janka, Lenka... moje babeny, s nimi som mohla trepat cele hodiny.

• lolo...ak sa smiem spýtať. Ty v zahraničí len pracuješ, alebo už žiješ? 🙂

• bystri.........my sme sa sem prastahovali z dovodu zitia tu...zijem tu, pracujem tu. na sk nie je planovany prichod. mozno v dochodku 😉

• lolo este furt som to nenasla...vies o niecom.... 😬

• atinkaa, ved som ti napisala kusok vyssie, ze netusim,co to mozes na nechtoch mat.... mas aj nieco nalepene? obrusovala di pri tom nechty?

• to: atinkaa
    zastrelim ta, ze prekladat!!! 😠 😦 😛

no ja neviem kocky...bola som v Skotsku na jar a obliekali sa rovnako ako ja 😃 ...zato anglicanky som videla behat este "letnejsie" vynahatene 😃

• lolo viem, citala..ja len ci ta daco nenapadlo....
    je to na koncekoch nalepene, vytvarovane.....hodene po uv lampu....podobne ako zuby a mam ten nazov 😉 😎 soom dobraa

• to: atinkaa
    ja sa nechytam

• Ahojte žienky 🙂

• Sponzor fóra
  • nejako sa mi nakopilo veľa roboty, tak sem nestíham ani písať.

• ahojte. Ako sa máte ženičky?
    Nám dnes krásne slniečko svietilo celý deň, tak som sa bola s decuľkom trošku vyvenčiť. Jáááj, dobre nám bolo 😉

• antikaaaaaa mas porcelanovve nechtyyyy

• atinka ja som trulo, som ti napisala ze antika ............... ale dosla som na tie nechty, aspon myslim

• aj my mame slniecko 😛

• musim sa vam pochvalit, moja dcera je od dnes registrovana ako detska modelka v modelingovej agenture tu v uk a mame aj svojho agenta. fiiiha, no som z toho happy

• lofonka😛oslala som IP,hadam si dostala..no gratulujem pysna maminka!!..super,drzim palceky...ani sa necudujem,ked som videla jej foto..fotogenicka..zamysleny pohlad...bude z nej nieco... 😃

• lofonka.skusala si eurorental.sk kvoli autu??..pisu,ze dostupne v celej SR..da sa pozicat na 5 hodin aj so soferom,alebo bez 😃

• jeeeezisi........no a ze mam vsetko. ved ja nemam auto na svadbu 😒 😒

• lofonka: 😃 😃 😃 ja len,ze si na inej teme spominala,ze nemas,tak som toto zbadala 😃

• no ved to, vzdy mi to auto celkom vyfuci z hlavy... 😞 musim kuknut to co si mi napisala

• ahojte...
    lolo..tak super. Z malej bude modelka? A bude aj v reklame, či zatial len fotenie a tak?

lolo..fakt na to auto nezabuni, lebo by bol trapas, keby ste pešo šli 😃 😃 😃

• dnes nám opäť slniečko vyšlo. 2 dni sme vonku neboli, lebo sme hnačkovali. Aj ja aj moje dieťa. Ale už je to zažehnané a dnes sa ideme trošku po čerstvom vzduchu poprechádzať. 😉

• porcelanove 😬 🤔 to vazne?
    nie uv 😬 🤔

uff aalee peknee mam novy vzor 😵 😵

• cawte babeny.....................bystri, neviem co bude, je to do reklam a na fotenie kalendarov,nejakych spotov a reklamu do casopisov.to bude zalezat od toho , ci si ju niekto na nieco vyberie...ak si ju vyberie...
    etinka, ja som dala moje gelace po rokoch dole. mala som nejaku depku a aj som mala na nechte uraz /auu/ a uvidime, ci vydrzim do svadby. Ale v lete ideme na slovensko, tak to vidim tak, ze ich do vtey este urcite nahodim.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém