Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my dnes bereme fotacik, idem ho vlastne testovat, drahy mi kupil darcek, tak budem dnes velka fotografka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babeny, treba naplanovat na leto stretko. prvy julovy tyzden budem na svk a budem mat aj zopar vybavovaciek v ba, tak by sme mohli dat kafco
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...dieťa tak neskoro do školy? Tam sa nezačína tak ako u nás? O 8h ráno? aj ja rada fotím. Hlavne moje dieťa. Dokonca som si aj nový foťák kúpila, lebo ten sa nám už kazil a žral baterky jedna radosť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tu chodia deti o devietej do skoly. my tu teraz mame nieco po pol deviatej :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jááj fáákt. Ja som zabudla, že čas tam máte iný :-N
Odpovedať
Profilova fotka
... a su v skole do 15.20 , je to school-time pre vsetky skoly rovnaky. a aj hodiny maju tak vselijako, oni nemaju stanovene presne, kedy konci hodina. maju stanoveny len presny cas obedu. a skola - no super. celkom ine podmienky pre deti v porovnani zo slovenskom. v triede maju noteboky, maju to v povinnej vyucbe kazdy den. aj ked robia projekty,tak na noteboku. aj pri obede maju kazdy den vyber z troch jedal a to maju aj rozne dezerty, ovocie na vyber zadarmo, a vselijake dobroty. Kazdy tyzden povinna plavaren.A maju ovela jednoduchsie ucivo. Dcera chodi do skoly velmi rada, lebo v porovnani zo slovenskou skolou jej to pripada, ako keby chodila len tak na stretnutia so spoluziakmi, aby sa nenudila doma. Ucitelky tu respektuju potreby svojich ziakov a a same nevyzaduju nejaku prilisnu disciplinu v triede. Davaju detom moznost prejavit sa. Co ma prekvapilo bolo, ze ked prisla Kika do skoly tu, prisposobili jej telesnu vychovu. Ona chodila na svk na sportovu skolu a tu jej chybal pohyb. Tk miesto jednej hodiny tyzdnenne, maju teraz v triede 2x tyzdenne dvojhodinovku, z toho vzdy hodinu basketbalu / kika je basketbalistka/.
Odpovedať
Profilova fotka
jéééžiš..tak taketo školy by sa tu šikli. Ale pochybujem, že vláda niečo také vymyslí. Naše deti môžu len "vaším" tam závidieť. Ale je to dobre, že dcérka rada do školy chodí. A ešte, že môže porovnávať školy na SLovensku a v UK. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky :-D lofonka:jasne,ze bude kafco...uz sa tesiiiim...a dcere zavidim taku skolu..je to super..uz par lastoviciek je aj tu,ale sukromne..
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj woman...strasne malo sa tu vyskytujes. neda sa tej robotky trosku ubrat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k jasne, ze vymyslime nejake meet...ak ma zajtra nasi nezabiju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, zvladnes...hodim ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:vies,ked robim ruckami ,nejde to moc...skor napis IP a vecer odpisem :-D :-D ..som tu hlavne na vecer,ked som doma :-D pekny dnik :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no decka, zvladli sme to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia.........ajoooj, no ako, rychlo rozober to trochu. som zvedava. co vasi, ako to prijali a ako to zvladol tvoj milacik???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky :-) Gaia super teším sa s tebou. :-) A trošku popíš reakcie aj ja som zvedavá
Odpovedať
1979 je este okolo? 8-) zdravim Vas a prajem mladeho ducha!
Odpovedať
Profilova fotka
esprit no jasne- do osemdesiatky
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k + slavik xexe :-D ...najprv mal milacik dilemu, kedy ma dat mojej mame kvety a otcovi bombosku (otec nepije, ale sladke lubi)...totizto sme sa stretavali na vlakovej stanici a odtial sme mali ist do Maxu (nakupne stredisko, keby niekto nevedel...ja som este do stredy nevedela :-D)...ze je mu blbe vliezt do auta a potom az niekde pri kave sa predstavit a dat darky...nastastie toto vyriesili nasi - velmi slusne z auticka vyliezli a najprv som ich predstavila - mama obdrzala kytku, oco bombosku...vsetko sme supli do kufra a sup do Maxu (alebo "a"...neviem, ako sa to sklonuje :-p )...vyliezli sme z spodzemnej garaze a nasi sa rozhodli, ze najprv nieco nakupia v Hypernove a potom si sadneme na kavu...tak sme sa pomotkali a sadli na kavu...kym sme si objednali, tak sme sa rozpravali o kave...potom priniesli kavu a ja som na mojho draheho robila ksichty, aby to nasim nehovoril...zistila som, ze ich to fakt vobec nenapadlo (prisli na to az prilis neformalne obleceni a natolko si ich uz poznam)...ale marne - drahy sa nadychol a povedal im, ze je rad, ze sme sa tu takto zisli a ze on by ich chcel poziadat o moju ruku...ze maju vynimocnu dceru a on ma velmi lubi a ze teda svadbu planujeme na taky a taky datum (proste medzi poziadanim a datumom svadby ich nenechal ani vyjadrit sa - ake typicke pre neho :-D)...v tej chvili som sa nedivala na nikoho - hrozou som cela stuhla a krvi by ste sa mi nedorezali :-D ...za ktorou vetou mojho draheho (z toho preslovu) z mojho ocina vyletelo "no zbohom" a ci na to mama nieco sepla (tusim, ze sme ich sokli) - decka ja neviem :-D ...bola som ako prastena po hlave a cakala katastrofu...naco ma prijemne prekvapil ocino, ktory povedal, ze nam teda gratuluje a dufa, ze nam to vydrzi aspon tak dlho ako im dvom...vtedy som sa odvazila mrknut na mamu a ta mala tusim slzicky v ociach...a potom - div sa svete, sme sa celkom (ako sa len v ramci danej situacie dalo) bavili nejake 2-3 hodky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
milá dinná kopa! ja som to takto predpokladala....a teraz prezrad! preco si zo stretnutia mala také obavy?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... esprit...ja som 1979. Mladice sme premladené, že? gaia...no jak to dobre dopadlo.Už lepšie ani nemohlo. A neboli prekvapení, že takto skoro sa budete brať? Či v tom šoku ani nezaregistrovali dátum sobáša? Píš, píš bo my zvedavé baby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia............a verim ze to, z coho si mala ty taky strach,oni urcite neriesili. alebo ano?
Odpovedať
Profilova fotka
gaia:no super...sokova terapia je najlepsia..teraz uz pridu same krasne a prijemne veci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
esprit:jasne,ze okolo..inak by som tu ani ja nemohla byt..som 1970 :-D ..zatial ma tu nikto netromfol :-D :-D a vsetky ste mi blizke..jedna sestra je 76 a druha 79 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
breee ranecko :-x :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, mala som strach, ze sa proste zdvihnu a odidu...ze zacnu mat neprijemne inkvizicne urazlive otazky...a aj kvoli tomu, co nastalo na druhy den - ze mi to budu vycitat (nastastie zatial len akoze v dobrom)...buduci tyzden k nam pride mama na 3 dni...ide na nejake skolenie a potrebuje prespat...tak dufam, ze sa to nezhorsi a ze ma nezacne buzerovat (ako je jej "dobrym" zvykom)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj. dobre to vsetko isto dopadne..
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k dufam, dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lofonka...dcera v skole a ty mas free??..ja utekam robit,lebo len z lasky sa zit neda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka oproti mojej prvej svadbe to maju este dobre - to som sa vydavala do mesiaca od telefonickeho oznamu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gai uff si mala nervicky co? ;-) co tu inak maame new? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?