Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

12. feb 20096450
  • ahoj tripple... ja mám voľno už 2 roky a ešte 2 roky mať budem 😃

• bystričanka, to máš dobré. staráš sa o bábo, že? mne stači aj to jednodňové volno. 🙂

• hej tripp...starám sa o bábo, len to sa len vraví, že je to dovolenka. Ale je to riadna makačka od rána do rána.Kedže mne drobec nedá spať ani v noci 😦 Nuž ale čo som chcela, tak to mám a som rada, že ho mám 🙂

• Sponzor fóra
  • bystricanka, ale to sú také príjemné starosti, nie? 🙂

• no je to príjemné...prajem to každej žene zažiť 😉

inak čo to tvoje motto znamená...však to neviem ani prečítať 😬

• znamená to: Kým dýcham, dúfam. 🙂

• aháá...no zase som múdrejšia...aj ked to stále prečítať neviem 😒

a prečo sa vydávaš v BR, ked si z piešťan? To máš lásku z BR?Horehronca? 😃 Ja som zvedavá horehronka...musíš chápať 😵

• bystricanka, číta sa to rovnako ako píše: dum spiró, speró. 🙂

hej, môj drahý je horehronec, ale bývame tu v piešťanoch.

• no dobre...už nevyzvedám....horehronci su statní chlapi... 😉

• bystricanka, kludne môžeš, mne to nevadí. 😉 a s tými statnými chlapmi máš pravdu. 😃 môj drahý bol prvý horehronec, ktorého som spoznala. a odvtedy strašne rada chodím do brezna, je tam nádherná príroda.

• ahojte..lofonka,ako idu pripravy?..budem na teba mysliet v tvoj den,hoci budem daleko,nech vam to vyjde.. 😉

• tak ako? beháte po dovolenkách? 🙂

• ahoj tripp 😉
    No čo? Ako ti dopadla svadbička? Ako sa cítiš ako vydatá žena?Napíš..zvedavá som 😬

• svadba bola super, taká pohodička. zabudli sme v penzióne kyticu a v kostole sme nevedeli, čo máme robiť, ale aspoň bola sranda. 🙂 aj večer dobre dopadol. to, že som vydatá, mi ešte nejako nedochádza. len včera trošku keď som si vybavovala nový trvalý pobyt a občiansky. sa mi ešte zle podpisuje novým menom, príde mi to také cudzie. 😃

• tripp...tak ste trošku trapošili v kostole? 😃 Nič si z toho nerob..aj ja som spravila trapasy a všetci sa bavili.Dokonca aj farár 😬 Ale hlavne ja 😃

• Sponzor fóra
  • bystricanka, veď ja si z toho ani nerobím. bez nejakého trapasu by to nebolo ono. 😃

• baby, kde sa flákate?

• tripp..ja som tu vždy...teda na svadbe.Len tuto málo báb chodí, tak len nakuknem, že čo nové sa tu deje a ked nič tak idem o dum dál 😃

• tak to tu zjavne nakukujeme viaceré 😃

• no len zdá sa, že si píšeme len my dve 😃 To je ale záhada...kde sú všetky tridsiatničky? 😃

• to by aj mňa zaujímalo 😃

• nahodou sem kukam j ja a sem tam aj daco pisnem

• caute zabky
    takze my to uz mame za sebou...pocko nam absolutne nevyslo, boli aj ine chyby krasy, ale niektore veci aj prijemne prekvapili...
    profi fotky zatial nemame...par amaterskych foto najdete na:
    http://picasaweb.google.sk/michal.stybnar/SvadbaRenatyAPetra 
    http://picasaweb.google.com/jozef.gaspar/SvadbaRenataPeto

• to: tripplebei
    ozaj, congrats

to: lolofonka.k
    drz sa 😉

• gaia...tak gratulujem...pekná nevestička si bola 😵 A to, že vám počasie nevyšlo, nevadí...vidno, že si sa aj tak dobre zabávala, a to je najhlavnejšie 😉

lolo...len málo píšeš....však som si písala len ja s tripp a nikto tu ani nepáchol za takú dlhu dobu.Len woman sa tu na chvíľku ukázala 😞

• gaia, gratulujem, mala si pekné šaty 🙂

• to: bystricanka + tripplebi
    dakujem za utechu

ja som si prave vo stvrtok s hrozou uvedomila, ze nas nikto neodfotil (take tie pozovacie fotky) s rodicmi, priatelmi a pod...profi fotograf na to nejako pozabudol (pricom predtym sme sa o tom rozpravali a bral to ako samozrejmost 🤔, dokonca to hovoril takym tonom, ze naco mu to hovorim - ved to je samozrejme 😦slight_smile:, ostatni sa spoliehali na to, ze to urobi profi fotograf a potom uz bolo prilis neskoro na vsetko 😦

• gaia, nič si z toho nerob. my síce fotky z rodičmi a priateľmi máme, ale nemáme poriadne pózovacie fotky. síce som ich ešte nevidela, ale my sme behli do záhrady, fotograf urobil 6 fotiek ako stojíme pri sebe na chodníku a to bolo všetko. 😞 a ja som taaaak chcela mať na pamiatku práveže tie pózovacie. 😐

• gaia...ani ja nemám pozovacie fotky. Ani jednu. My sme na to vtedy ani nemysleli, lebo sme mali malé dieťa a museli sme sa jemu venovať. Ale nevadí...hlavná vec, že sme zosobášení 😉

• a ved ja viem kocky...len som chcela mat viac pamiatok na kazdeho, kto tam bol s nami v ten den 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém