Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, to chápem, aj mňa by to hnevalo. ale napraviť sa to už nedá, tak to treba brať ako to je.
Odpovedať
tak my tiez nemame tie s rodicmi, surodencami, druzickami a druzbami... a tak som chcela, dokonca som mala naplanovane... odfotila som sa s kamosmi len tak na ich digital, a vobec mi nenapadlo, ze ti doleziti na fotkach nie su. je mi to luto, chcela som to ako pamiatku, ale fotograf bezal fotit ludi v sale a my sme zabudli... :( ked si na to spomeniem, je mi to luto, stisne ma pri srdci, ale co uz... hadam sa podari este zopar spolocnych pri inych udalostiach... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi hehe, kamosi si robili srandu, ze fotoshop to isti :-D to: shaarka presne viem, ako sa citis...drahy na to zavalil, ze teraz, ked su pekne soboty (slnecne), by som si mala pozicat znovu saty (este stale su urobene na moju mieru) a ist sa fotit na Devin :-D :-D :-D ...a ze vsak svadbu si zopakneme buduci rok na vyrocie :-D :-D :-D ...no vymyslaj veliky to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...kde si? Akú si mala svadbičku? Čakáme na infošky :-N Aj si trošku trapošila ako ja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste babule??? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
všetki sme tu, len nikto nič nepíše :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trip...asi nič zaujímavé sa nedeje. Aj ked ja mám každý den nejakú zaujímavosť, len to sú novotky ohladom môjho dieťaťa a to sa tu nehodí. Ešte by vás to nudilo prípadne odradilo mať vlastné dieťa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ne, bys, len sa kľudne pochváľ svojimi novinkami. ja fakt nemám nič nové, už druhý týždeň marodím a už sa začínam pomaly nudiť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tripp...a čo ti je? Aspon si oddýchneš ked marodiš. Aj niekde pracuješ - teda niekomu v práci chýbaš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja môžem pracovať aj z domu, tak je to v pohode. :-) mám zápal priedušiek.
Odpovedať
Profilova fotka
zápal priedušiek cez leto? =-) To mi je divnô. 8-( Takže aj teraz pracuješ ked marodiš? Však si trošku poležkaj...čo ja by som za to dala, aby som si schrupla hocikedy
Odpovedať
Profilova fotka
bys - u mňa je normálne prechladnúť v lete. voľakedy dádno som mala v júly skoro zápal pľúc. :-) niektorá práca sa mi nedá odložiť, ale oddychujem, čo sa len dá. už až moc. sa normálne teším na pondelok, keď do práce skočím naplno. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trip...tak už v práci? Aj sa ti chcelo? Ty bývaš v BR alebo v piešťanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
bys - jj, ja už pilne pracujem :-) bývam v Piešťanoch a som z Piešťan, ale svadba bola v Brezne, lebo odtiaľ je moj drahý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jááj...som si myslela, že ste v BR zostali. Tak nakoniec išiel manžel za tebou? To sa len tak nevidí...väčšinou sa ženy sťahujú k svojim chlapom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
keď sme sa s drahým spoznali, tak býval v Trnave :-D išiel ku mne, lebo ja bývam vo vlastnom a on v podnájme. čiže teraz je to naše vlastné. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to máte teda riadne popletené. Ale podstatné je, že ste zakotvili v jednom byte spoločne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bys, to máš pravdu a dúfam, že čoskoro budeme aj v našom domčeku spoločne. byt mi už nestačí. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a čo? Prerábate, alebo staviate? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
momentálne nič, dohadujeme sa, čo vlastne chceme. máme malý domček, drahý by ho najradšej len prerobil. ja zas k nemu chcem pristaviť ďalší domček a celé to spojiť. lebo si chceme rozbehnúť takú malú firmičku a chcem tam mať aj hneď kanceláriu a sklad. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by bolo dobré, keby ste pristavili niečo a mala by si tam rovno aj prácu. Musíš na muža viac tlačiť, aby bolo tak ako ty chceš ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bys - už sme sa dohodli, že bude po mojom, ešte aj dom, čo som našla v katalógu mi odsúhlasil :-D mala by som sa už do toho pomaly pustiť, lebo na drahého sa spoľahnúť nemôžem. nie že by nechcel, ale on je dlho v robote a víkendy máme buď na niečo rezervované alebo sme unavení a potrebujeme si oddýchnuť. aj tento víkend som chcela vymeniť zámok na bráne, lebo sa zasekáva a vôbec sme sa k tomu nedostali. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
fiha kocky, ake ste aktivne my sme mali tento vikend na navsteve mojho brata s priatelkou...od stredy u nas bol aj moj druhy brat, takze sme v malom 2-izbovom bytiku mali fullhouse...nejako sme to zvladli, aj ked ja som v nedelu vecer padla "mrtva" uz o pol osmej do postele a vstala az na budik rano :-D ...v sobotu sme boli trosku pozriet na "vinobrani", ale bolo strasne skarede pocko, tak nas to po chvili vyhodilo domov...v nedelu sme chceli ist na tu prehliadku vojska na nabrezi Dunaja, ale pocasie sa neumudrilo, tak sa nikomu nikam nechcelo
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tuto kúsok vedľa mali cez víkend jarmok, ale nebola som pozrieť. kvôli tomu počasiu. piati ľudia v dvojizbovom byte, to musí byť riadne veselo. u nás, keď sme štyria v trojizbovom byte, tak už je toho moc. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi a to este vraj ten bracho (studak) sa spytal manzela, ze ci si nejdeme prenajat vacsi byt (mame prenajaty 2-izbovy a ked sme sami, tak je nam akurat)...ten na neho vyvalil oci, ze naco by 2 ludom bol trojizbak...bracho na to ze "aha"...proste sebecky mu nedobija, ze kvoli tomu, ze on nema kde byvat (neskoro zacal s vybavovanim intraku), sa my predsa nebudeme stahovat!!! 8-( ...okrem toho, kto by tam cely cas chcel niekoho dalsieho??? ved my sme manzelia a chceme mat aj nejake sukromie! 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - to je jasné, že chcete mať súkromie. my máme trojizbák, ale bývame aj s mojou babkou a veľa toho súkromia fakt nemáme. :-| raz som bola na návšteve a v garsonke sme boli piati plus dve mačky, pes, zajac a škrečok. spali sme u nich dva sni, všetci v jednej miestnosti. :-D a to normálne tam bývali traja dospelí, jedno dieťa, pes, mačka, zajac a škrečok. :-D tomu vravím bojové podmienky a vôbec žiadne súkromie.
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi tebe je to jasne, mne je to jasne...mojmu bratovi evidentne nie... 8-( koki, ze aka tlacenka :-D :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?