Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ale zas na druhej strane budem mat dovod tesit sa v pondelok do prace :-D :-D :-D
Odpovedať
aspoň jeden svetlý bod na začiatok týždňa,však?aj ja sa budem tešiť... :-N :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
budes nam chybat, Lubka Qietok, to je naaapad ;-) zeby sme zacali mat radi pondelky? :-N
Odpovedať
budem vám referovať zážitky z lesa...dúfam,že sa zo mňa nestane divožena lesná... :-p :-N =-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna lesna vila by bola lepsia ;-) :-D x-)
Odpovedať
ďakujem qietocek ;-) hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
z teba raz bude spisovatelka, Qietok x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh ja a spisovate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by moju slovencinarku z gympla slak trafil :-D :-D :-D ta tvrdila ze ja ani primitivnu uvahu neviem napisat :-D :-D :-D no ale mozem ja za to ze som si o danej teme v 99,9% pripadov myslela nieco ine ako ona =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ked som nahodou povinne citanie aj citala tak ma v diele zaujalo nieco ine ako "vseobecne zauzivane najkrajsie obrazy a state"
Odpovedať
vrrrrrrrrrrrrr dnes mam des den
Odpovedať
Profilova fotka
tak poetka ;-) a snezi a snezi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
po takejto skusenosti som uz povinne citanie prestala citat, zohnala som si x-rokov staray citatelsky /od jej studentov/ svojimi slovami prepisala obsah a dlabala na nu... ... no a to ze bola unesena z basniciek mojich spoluziacok, z ktorých jedna ako sa tesne pred maturitami ukazalo na "niecom slape", nekomentujem ... ... ale ja som bola vzdy ina :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale obcas sa zadari :-D :-D :-D byt aj poetkou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este si spominam ako ma za cias v statnej sprave sefka dzubala ze neviem ani rozhodnutie napisat, ze je to strohe, a ze ked je to rozhodnutie ze to musi byt minimalne na 3 strany, ze sa co by si v tej firme pomysleli ked by dostali rozhodnutie len na 1,5 strany kde 80% tvoria "povinne zvasty"
Odpovedať
Profilova fotka
sis co sa deje? ked tak vrcis =-)
Odpovedať
Profilova fotka
strucne a jasne.... ja som tak pisala listy na hodinach korespondencie.... najkratsie, ale mali vsetko, co bolo treba
Odpovedať
jaaaaaaaaaaaj ani sa nepytaj
Odpovedať
Profilova fotka
jaj mirka, presne to som si myslela aj ja 8-) ale aby si nahodou stranka nemyslela ze nevieme pisat listy a ze to flakame tak sme pisali min. 3-stranove :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa nepytam ...
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, najprv to profesorke vadilo, ale ked zistila, ze v nich mam vsetko, co treba, nemala vyhrady.
Odpovedať
Profilova fotka
no tato moja sefka /bola to sefka odboru/ mala fixnu predstavu o tom ze to musi byt dlhe :-D a sefka urada /ta podpisovala rozhodnutia/zas mala v oblube tabulky...
Odpovedať
chichi...každý je nejak šľahnutý... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz po rokoch sa na tom bavim ale v tom case som sa citila ja total neschopak sak ako inac som sa ja mohla ked ta tak ohodnoti ucitel a potom ta dzube sefka a do aleluja, az kym sa nestretnu chute vsetkych tvojich nadriadenych, prepisuje rozhodnutia
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, kazdy sme na nieco ine :-) :-D
Odpovedať
mám to tu teraz v práci husté...až sa bojím písať...veľa,veľa ľudí...a každý je zvedavý čo robím...a ja nič 8-( =-) :-N |-| :-p akože študujem zákony... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mozem pomoct zakonom 223/2001 Z.z. v zneni neskorsich predpisov :-D :-D :-D a jasne ze aj prislusnymi vyhlaskami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o com je, Qietok?
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut ;-)
Odpovedať
dobrúúúúú ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?