Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
presne tak,qietocek.....prídu dnes...veď dnes ma drahý narodeniny...palacinky som už večer nachystala ;-) :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to ruzova stuha bude aj pre nich =-) ci to je cislo na vecer :-D
Odpovedať
tak ja bežím...ak sa podarí,zajtra napíšem ako to všetko dopadlo... ;-) :-) papa!
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech darcek manzelika potesi x-) a ze vsetko najlepsie :-)
Odpovedať
nie,qietocek...stuha bude hneď po príchode manželíka z práce... ;-) aby sa na večer tešil... :-p x-) :-D
Odpovedať
odkážem,qietocek...ozaj bežíííííííím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
papa a pozor na nozky na sadre stuha nie je pekna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby, u nas je to dnes na zblaznenie stihla som aj obed, sladucke zapekane palacinky jednym ockom vas stiham aj sledovat idem pokracovat v dalsich tabulkach, som zvedava, dokedy tu dnes budem :-|
Odpovedať
hellow hellow ;-)
Odpovedať
posielali sa tu nejake fotky aj ja aj ja chcem x-)
Odpovedať
ake fotky aj ja chcem
Odpovedať
neviem sis ved ty si spominla foto z plesu ci som nieco nepochopila ?? :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej tak mi posli adresu cez ip
Odpovedať
jupiiii...žienky moje,ja som nadnes skončila ;-) :-) ktovie ako tie tabuľky budú sedieť podľa námestníka,ale dnes tu nieje,takže to bude kontrolovať až zajtra a ja si dnes môžem písať x-) ;-) ...idem vám poslať fotečky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co dobreho si mala na obed ekolu
Odpovedať
palacinky..... ;-) :-) ja som ich toľko napiekla že až ;-) :-D :-D :-D so šľahačkou x-) :-p :-D mňáááám
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-D ja ze to az na oslavu x-)
Odpovedať
veď bude aj na oslavu...hehe... :-D :-p :-D :-D :-D nebudem predsa každému osobitne vyvárať...chichi...až toľko času nemám ;-) :-) včera som ešte zháňala darček pre manželíka a došla som až večer domov,takže som to takto poriešila s tými palacinkami... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz maaaaaaaaam foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a mozes prezradit ake prekvapko este bude okrem masle ;-)
Odpovedať
ty si zvedava :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja vieeeeeeeem x-) :-D x-)
Odpovedať
silvi aj Tebe už došli fotky? :-)
Odpovedať
mne nie este idem kuknut
Odpovedať
ekolu nedosli mi ziadne fotky :-( :-( :-(
Odpovedať
silvi, mne tie Tvoje tiež dlho nešli...ešte chvíľu vydrž...ďaleká cesta k Tebe asi...a ešte aj prší... ;-) :-) :-D
Odpovedať
nemozes ich hodit do albumu
Odpovedať
ej ale si nedočkavá ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
som :-D :-D :-D
Odpovedať
tak teda na chvíľočku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?