Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • Mirka a nema kto poradit?

• som tu len mam pod chvilou mam sefa za chrbtom ... a to moc pisat nemozem ... esteze na liste svieti WORD 😃

• a akosi sa aj tie drobnosti kopia

• Sponzor fóra
  • uz to mam chvala bohu
    to je super pocit
    prave obedujem
    mnam mnam 🙂

• dobru chut mirkao 🙂 a co mas dobreho 🤔 😉

• obedy nam nosia
    a dnes mam bravcovne na prirodno a ryza
    ale je to super ochutene 😵

• a idem aj ja na obed 🙂 zatial sa majte 😉

• dobru chut

• dobru mi sme mali dukatiky

• aj ja som uz chvilku spat
    dnes bol nanic obed 😒

• ja som už hladná ako vlk... 😞 kolega už šiel na obed,ja pôjdem zachvíľku...no nieje všetko v tých tabuľkách tak ako by chcel námestník,tak máme asi čo robiť aj poobede...ale to už len také záležitosti týkajúce sa chybičiek krásy...už žiadne výpočty... 😵

• doteraz sme počítali ako také puky 😠 😐 😞
    mirka čo si mala na obedík,že sa tváriš tak znechutene? 🤔 😬

• hlavne, ze ste sa dopocitali 🙂 ekolu

• no to áno,qietocek...koľko nám to trvalo?sa mi zdá že 5 dní...tak to sme dobrí... 😵 😉 oproti minulému roku,keď sme to robili so staršími kolegovcami...námestník vedel,prečo to hodil na nás mladých 😃 😃 😃 sme ich budúcnosť...cheche...pokiaľ nás nevykopnú 😛 😃 😃 😃

• veru veru, nech si ta tam nechaju a nie ta dakam do dzedziny do lesa poslu

• Sponzor fóra
  • sikulky ste Lubka 😵 vari za 4 dni ste to stihli

Lubka, polievku z fazulovych strukov a zapekanu brokolicu s karfiolom. Neznie to zle, ale bolo to nedochutene... no zvlastne. Zas som urobila chybu, ze som nebola v mojej oblubenej restike. Radsej som sla s kolegovcami na aute, lebo lialo.

• ale pošlú qietocek...pošlú... 😞 na také 2 mesiace,teraz mi to námestník vravel...od budúceho týždňa naisto...vraj už napísal nejaký plán a máme si viesť denník 😐 😒 😕 😶 ...idem na ten obedík...

• tak ja som mala dva racio rozky a 10 dkg bryndzovej natierky 😵

• dobru chut

• na obed,qietocek??? 🤔Ty teda riadne postíš... 😉 🙂
    mirka,ja tiež nemám rada neochutené jedlá... 😉 chápem Ťa

• no a to som rozmyslala, ze ci by nestacili len suche rozky 😬

• ale priznvam slinky sa mi riadne zbiehali ked som videla u kolegovcov pizzu s prosciutom a baranimi rohmi 😛

• Qietok, co je prosciuto?

• sa ti slinky zbiehali na tie baranie rohi - tie si mozes dat to je pekny post

• to je druh sunky

• dakujem 😉 uz budem vediet

• Prosciutto crudo
    talianska sušená šunka, ktorá zreje 12 až 18 mesiacov. Neobsahuje žiadne aditíva, iba mäso a soľ. Vyrába sa od čias Rímskej ríše a každá lokalita si receptúru prísne stráži. Najznámejšie majú v názve Parma, San Daniele, Modena, Toscano, Carpegna. Najlepší spôsob servírovania: s mozzarellou, melónom alebo figami. Balkánska obdoba sa nazýva pršut, španielska jamón, portugalská presunto.

zdroj
    http://www.casopisbajecnazena.sk/bajecna-zena/clanky/domacnost/udeniny-z-cudziny.html

• a uplne uzasne su rolky v prosute zabeleny zlty ci oranzovy melon

• dakujem za odborny vyklad 😵
    ja melon nemusim

• za malo 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém