Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • damy zdravim z domu 🙂 ale som taka skapata, idem si dat kvapky do oci nosa dake antialergikum a idem sa hodit do postele 😴 😴 😴

• mirka, presne tak som to mylela, ze dojdem do ZA alebo MT na nakup a mozme skocit na kafco a tak sis by som celkom rada videla nazivo, ked zime nemohla bo ju zubale trapili 😞

• lucim sa bo uz ani na monitor nedovidim, tak mi slzia oci 😢 😢 😢

• Sponzor fóra
  • papa 😵

• Ahoj holky, tak konečně pátek, jsem unavená anachlazená, počasí stojí za houby, mě bolí v krku....😞 Nemáte některá zaručený recept na bolest v krku? Já pořád trpím na angíny, už jsme chtěla nechat vytrhnout mandle, ale bojím se, že to pak bude ještě horší 😞

• ale nam to tu viazne 😐

• pekny vikend vsetkym 😉

• Dobre ranko 😉
    u nas zamracene

• ahojky, u nás taky ošklivácky 😞

• Ahoj, Marketa 😉 Byvas na Morave, vsak?

• Dobré ránko,dámy 😵 ! Ako sa mi máte? Aký bol víkend? 🙂

• ahoj, Lubka 😉
    vikend bol celkom fajn, ale zas rychlo usiel 😞 a tvoj?

uz je tu mokro

• Aj nám strašne rýchlo ubehol... 😞 manželík musel byť v práci,takže som ho strávila upratovaním...
    zatiaľ u nás ešte neprší,ale je pod mrakom... 😐

• ahojte
    aj tu prsi
    v stredu ideme do polska
    dufam ze tam prsat nebude 😒
    a ta zima dufam ze nebude lebo tam umrzneme

• ahoj, Mirka 😉
    postupne sa ma oteplovat, v piatok az na vyse 20 stupnov, tak hadam neochoriete pri nakupoch

Lubka, mas dnes robotku? Ja sa asi coskoro odoberiem od svojho PC 😐

• Sponzor fóra
  • ahoooj mirkao... 😉 a čo idete zháňať do Poľska?...hlásili v druhej polovici týždňa slniečko,tak držím palce aby vám to vyšlo 🙂

• Ahojky, bydlím v Olomouci 🙂Holky, nevíte, jak má být první sobotu v červnu ?

• mirka_mt...ešte neviem čo ma dnes čaká... 😬 námestník je na vedení a potom bude porada... 😴

• ahoj marketa 🙂 ...tak to teda neviem... 😬 🤔 ale pevne verím, že bude krásne 😉

• Marketa, to som si precitala, len nie som zorientovana v ceskom zemepise. To teda nie 😬 tak daleko este nik nedovidi. ostava len cakat

Lubka, tak potom zmiznes, co?

• já si taky myslím 🙂 Jinak tady začíná svítit sluníčko, tak třeba bude nakonec hezky 🙂

• tak tu dnes urcite pekne nebude, iba ak by daky zazrak prisiel

Marketa, ty mas roboticku na dnes?

• mirka_mt...pravdepodobne áno...tu sa to mení každú chvíľu,takže človek nikdy nevie...ale ak sa bude dať,samozrejme budem písať 😛 😉 😃

• ale ja uz nebudem 😞 musim ist pracovat na druhy pc

tak nech sa vam dari vsetkym 😉 pekny den

• aj Tebe,mirka...veľa zdaru 😉

• já mám pořád práci 😞

• markéta,ešte Ťa trápi hrdlo?liečila si sa aspoň cez víkend? 😎

• Ještě bolí, ale už je to lepší, pořád stříkám stop-angin, ale moc to nepomáhá 😞

• mne zvykne zabrať kloktanie vodou s obyčajnou kuchynskou soľou... 😬 ale nie každý dobre znáša kloktanie... 😴 😞

• Lubka
    satocky, obleky a rodicia sa idu dohodnut o svadbe lebo cez telefon to neni ono

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém