Prvé výročie svadby. Ako ste ho oslávili?

Ahojte mnohe uz mate svadbu za sebou a tak by som chcela vediet ako budete alebo ste oslavovali prve vyrocie svadby.
Odpovedať
no tak nam prve vyrocie vyslo akurat tak, ze manzel nebol cely tyzden pred ani po doma ;-( , tak sme si len zavolali a tento vikend sa chystame ist na tie miesta, kde sme sa fotili (park v Rajeckych Tepliciach) a trosku sa tam poprechadzame a mozno si dame veceru... alebo bude potom vecera doma pri svieckach... uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme boli na prve vyrocie na vecery v meste si sadnut a ja som dostala krasnu, prenadhernu kyticu ruzi od mangela :-D no a vecer (v noci) samozrejme "oslava" este doma :-D :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli na vikend vo Viedni, a sme si tam chodili a chodili a chodili a lubili sa... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nas vyrocko este len caka, mozno pojdeme hacat do restiky, mozno aj do kina a teraz mi bika vnukla dobry napad, ist sa poprechadzat na miesta, kde sme sa fotili, cize do Botanickej zahrady, hmmm, to sa mi pozdava:-) A vobec neviem, co drahemu darovat, vy ste nieco dali drahemu? Alebo mate nieco pripravene? Mam pre neho len pohladnicu k prvemu vyrociu, a neviem co k tomu:-( Poradte prosiiim:-)
Odpovedať
čo tak seba pekne zabaliť a "darovať" sa mu?
Odpovedať
Profilova fotka
Chichi bika, to je zlate :-D Hmmm, zeby nejake pekne pradielko a nejaku maxi krabicu, do ktorej by som vliezla? :-D alebo do torty?:-D hihihi
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
My máme 1. výročie teraz v nedeľu a manžel zajednal velness víkend v Tatrách :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze to nie je o daroch, ale o laske a spolocne stravenom case ;-) My sme boli na vylete v Zadielskej doline a potom na obede mimo domu...pokladam to za pekne straveny den spolu :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?