Po svadbe je to s ním horšie. Máte podobné pocity

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojky baby. chcela by som poznať váš názor. mám pocit ako keby sa po svadbe nič nezmenilo k lepšiemu, ale maximálne tak k horšiemu. pred svadbou bolo všetko krajšie. a muž mal určite menej chýb a zlozvykov, vedel sa milšie spravať. máte podobné pocity????
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
@babsi Laska vyprcha? A na to si ako prisla?? Mozno len u takych bezcitnych ludi ako si ty...Moji rodicia su spolu 40 rokov a neskutocne sa miluju..otec nosi mame kvety, chodia spolu na prechadzky, dokonca sa spolu aj kupu :-) staraju sa jeden o druheho a z kazdeho ich pohladu srsi laska a porozumenie. Takze nez nieco povies tak sa zamysli. Pre mna je moj manzel najuzasnejsi chlap na svete aj s jeho chybami a nie len niekto s kym vydrzim...Predstav si ze ani sluzku mu nerobim..napr. vcera ked som prisla z prace tak bolo vyupratovane a cakala ma vecera na stole( co je bezne) a rano neodide do prace bez toho aby mi nechal listocek s vyznanim lasky a kavu na stole v kuchyni...ja mu na oplatku dnes upeciem kolac, opriem atd......takze nemam pocit aby som niekomu robila sluzku..je to o delbe prace...ked budem mat cez vikend volno ja tak porobim ine domace prace...rovnocennost ti nic nehovori???
Odpovedať
Profilova fotka
@marianella Nakolko toto forum je uz znacne stare zaujimalo by ma ako to s tebou vlastne dopadlo...hm?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@petronellynka ahojte, nebola som tu strasne dlho aj som zabudla že som kedysi tuto temu založila :)) dakujem @petronellynka že si mi ju pripomenula a mohla som si tu čo to prečitať. dopadla som asi tak, že presne v tom období ako som sem písala som sa odstahovala na týžden k nasim a po prehovaraní som sa vratila naspat k mužovi. v septrembri toho roku som tehotnela a v juny sa mi narodil krásny chlapcek, ktorý ma už teraz 4a pol roka :) x-) problemy sa tahali nadalej, niekedy to bolo lepsie niekedy horsie, v tehotenstve sa to este zhorsilo a po narodení maleho este viacej, ale stale som sa nevzdávala, postavili sme dom, prestahovali sa od svokrovcov a po asi 10 mesiacoch v novom dome, ked nadavky boli stale častejsie-pomaly na dennom poriadku za hocijaku blbosť, už ani nemusel byt v opitom stave, som sa rozhodla že stačilo a začala sa spravať ako keby neexistoval, o další rok som už bola rozvedená. od 10.10.2011 som slobodná žena s krásnym syncekom a momentalne mam piaty mesiac priatela, ktorý je uplný opak mojho exmanžela a som štastná, že som dokazala prekonať rozvod a tým dala šancu vzťahu ktorý mi teraz život prikotulal do cesty x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marianella mrzi ma cim si si asi musela prejst pocas tehotenstva ktore by malo byt krasnym obdobim ocakavania ( teda ked ohliadneme od vracania a pod. :-) ) ale rada pocujem ze si opat stastna..prajem ti aby tvoje stastie len rastlo a stare jazvy bledli...
Odpovedať
Profilova fotka
@petronellynka dakujem ti pekne :) bolo to veru ťažké obdobie, este mi do toho vsetkeho pol roka po narodení maleho zomrela aj mamina a dodnes verim tomu, že tato strata ma neskutočne posilnila, ukazala mi čo je naozajstná bolesť a nezhody s manželom som už potom prežívala podstatne lahsie. tak nech sa nam baby darí a žijeme stastne životy :)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?