Ako riesit svadobne oznamenie?

Ahojte nevesty, prosim vas, ako teraz riesite svadobne oznamenia? Povodne sme chceli svadbu s hostami a oslavou, ale kezde sa teraz neda a asi sa aj dlho nebude dat, rozhodli sme sa vziat i napriek tomu a uz mame termin. Cela svadba bude o nas, svedkoch a po sobasi si doma skromne pripijeme s rodicmi, mozno si dame nejaky ten rezen s najblizsou rodinou, uvidi sa podla opatreni. Ale zaujimalo by ma, ako mame dat vediet kamosom a ostatnej rodine, ze sa berieme? Nebolo by lepsie im to oznamit az po sobasi, ze sme sa vzali? Tuto moznost ale skor asi vylucujem. A akou formou ste im to oznamovali? Klasicke karticky postou, alebo nejaky obrazok poslany elektronicky...?
Odpovedať
Profilova fotka
@jahmankajm Ja posielam všetkým oznámenie. Keďže o nás nikto nevedel, že niečo by sa mohlo chystať a že sme sa zasnúbili, tak je to vlastne niečo ako oznámenie zásnub + svadby v jednom a väčšina ľudí to mala ako veľké prekvapenie. Keďže to posielam 8 mesiacov pred svadbou, každý to chápe, že je to niečo ako, že dávame na známosť že sa budeme brať a nie rovno ako pozvánka na svadbu a každý chápe že o 8 mesiacov nikto nevie aká bude reálna situácia. A kto nechápe ten sa normálne spýta. A posielala som všetko poštou, asi 50 ks oznámení (ešte aj rodine poštou, tiež nič nevedeli a mali prekvapenie v schránke). Poviem ti, že potešil sa každý jeden čo to dostal, určite je to lepšie ako elektronicky. Ale áno, stojí to výdavky navyše, ale z mojej skúsenosti to ocenil naozaj každý a každý sa potešil, takže to len a len odporúčam.
Odpovedať
Profilova fotka
@jahmankajm ešte k tomu či to oznámiť vopred alebo nie... Rodina a kamaráti sa budú tešiť s tebou, či budú môcť byť na svadbe, alebo nebudú. Najlepšia radosť je tá zdieľaná radosť 🙂 Ani som nevedela, že toľko ľudí bude mať také milé pozitívne reakcie. A vieš aký to je pekný pocit, keď ti napíšu že jeeej počuj, dostali sme oznamko, super, gratulujeme veľmi sa tešíme s vami a podobne. A vlastne ich vôbec netrápi, či sú pozvaní alebo nie, poteší ich to, že si na nich človek spomenul.
Odpovedať
@jahmankajm taktiež si myslím, že by bolo fajn im to poslať normálne poštou. Sprav si nejaké kartičky, kde bude napísané, že toho dňa sa vezmete a pripoj k tomu nejakú básničku, že napriek pandémií, ste sa rozhodli svoju lásku spečatiť a radi to s nimi oslávite potom, keď bude situácia priaznivá.
Odpovedať
@jahmankajm myslim si, ze to je uplne jedno, kedy im to oznamis. Ale patrilo by sa asi este pred svadbou oznamit to kamaratom, ze sa beriete.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?