Pozyvanie hosti

Dobry den prajem ,ja pochadzam z druhej krajiny a moj nastavajuciij manžel je z SK ideme pozyvat hosti na svadbu a moja svokra teda jeho mama sa hysta s nami ,povedala že tak sa patri otazka je či sa tak patri tu ,bo u nas chodia len mlady ,či len moja svekra sa nam do všetkeho mieša zakusky si vybrat neviem sama, restauraciju tiez nie bo ona to plati… a uz aj ide pozyvat s nami
Odpovedať
Jaj, byt rukojemnikom vlastnej svadby lebo vam ju financuje niekto iny, nie len vy dvaja nie je ziadna vyhra. Skus aspon najst kompromis v tom, ze tvoju rodinu si pozves ty podla svojich tradicii, nech je to cokolvek a jeho stranu nech si pozyvaju podla ich tradicii. Ci je to normalne ti ale nepoviem, iny kraj iny zvyk, my sme pozyvalibud rozdanim oznamenia alebo poslali postou. A k vyberu menu a restauracie, ak tam dobre varia tak aspon to,ale tiez by som bola na tvojom miwste sklamana, ale to je cena za to, ze to plati ona.
Odpovedať
Profilova fotka
@iana_rudenko a čo keby ste jej neoznámili kedy idete pozývať 😁 prípadne len rozišli pozvánky ... Snúbenci chodia SAMI DVAJA pozývať na svadbu
Odpovedať
Najlepsie je si svadbu platit vo vlastnej rezii. Tam potom neostava priestor na to, aby vam niekto do toho kibicoval a tu sa to podla mna presne ukazuje
Odpovedať
asi by bolo najlepsie, aby ste jej o vsetkom nehovorili co chyba, co sa chystate robit a podobne. pozvanky by som rozoslala a mozno by som im este zavoalala, ako osobne pozyvanie, to sa si myslim, ze uz ani nerobi
Odpovedať
presne tak, nie je potrebne jej vsetko vesat na nos. ako chapem, ze ak svadbu plati, tak ma pocit, ze sa moze na vsetkom podielat, no ak ma rozdielne nazory, tak z celej svadobnej pripravy bude len boj o to, kto z koho
Odpovedať
ako chapem koruny sa zidu, no co tak pocuvam, zakazdym ked rodicia platia svadbu, tak dochadza k takym to potyckam, lebo su proste presvedceni, ze ak svadbu platia, tak maju pravo na to stanovovat, co a ako bude
Odpovedať
nooo ako ja by som na to nikdy nepristupil a radsej by som sa zmierila s mensou a striedmejsou svadbou, ako sa nechat prehovarat a nutit do niecho, co na svadbe mat nechcem
Odpovedať
hmmm tak vies kadzy rodic ak nieco plati alebo na nieco prispeje ma proste pocit, ze ma v danej veci hlavne slovo a je pravda, ze mnohi su v tom doslova extremisti
Odpovedať
V tomto prípade sa asi už nedá robiť nič. Leda ak by jej peniaze vrátili a platili si všetko sami. No nechápem, že niektorí rodičia majú taký chtíč pokaziť prípravy na svadbu. čo im to vlastné dá
Odpovedať
a ako ste sa posunuli, stale vam do priprav svokra zasahuje alebo sa vam ju podarilo tak nejak trocha skludnit a upratat nabok? ja by som hentaky natlak asi nezvladla
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?