Sála na svadbu - Košice

Profilova fotka
Ahojte žienky, vedeli by ste nám poradiť kde je najlepšie zorganizovať svadbu v Košiciach a prečo? 🙂 Budem rada za všetky pozitívne aj negatívne recenzie, nevieme sa rozhodnúť. Ďakujem!
Odpovedať
@kikonky my sme mali svadbu v Hoteli Centrum v r. 2016, švagriná v r. 2018 a v oboch prípadoch sme boli veľmi spokojní. Manažér je milý, ústretový, na všetkom sa s ním dalo dohodnúť. Cenovo takisto veľmi prijateľné, žiadne platby za sálu ako takú. Jedlo bolo veľmi chutné, porcie dostatočné. Vo vnútri je hotel pekne zrekonštruovaný, v cene je aj izba pre mladomanželov. Ponúka rôzne veľkosti sál. Ak Vás zaujíma ešte niečo, čo som nespomenula, pýtajte sa 🙂
Odpovedať
@kikonky my sme priestor hľadali dost dlho, informovala som sa všade kde sa dalo a nakoniec sme sa rozhodli pre sála bačikova hotel maraton. Skoro všetko na rok 2021 je obsadene takze svadba bude piatok. Pre mňa najkrajšie miesto v KE aké som videla. Rozmýšľali sme ešte nad kaviareň slávia na hlavnej ale prišlo nám to dosť drahé a svadba je maximálne do 3tej rána no priestor je tiež neskutočný. Držím palce pri hľadaní, určite si vyberiete správne 😉
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali svadbu v hoteli Roca na južnej triede, famózne jedlo tam bolo, v sále nebolo horúco, ochotny personál. Veľmi spokojní sme boli.
Odpovedať
@kikonky Ahoj, my budeme mať tento rok keď Boh dá v hoteli Košice hotel. Vyberali sme dlho a boli sme so snúbencom osobne pozrieť viacero sál - hotel Slávia, Hilton, Sála Bačíkova( hotel Maratón), hotel Bankov ale najviac nás zaujal Košice Hotel. Sála obrovská(vybrali sme si tú najväčšiu). Kladli sme dôraz na to, že sme chceli vidieť sály osobne. Obaja sme nastavení na ´prvý dojem.´ 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?