Sebecká matka mi znechucuje svadobné prípravy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prišiel zase ten deň, kedy sa potrebujem trochu vypísať aspoň tu na mojejsvadbe |-| Vždy som sa tešila, že keď príde na plánovanie svadby, moji rodičia sa budú tešiť a pripravovať so mnou. Najmä moja mama. Teraz keď sa pomaly všetko vybavuje z jej úst nepočujem nič iné len MNE sa páči-, JA by som si-, ale JA si myslím-, JA by som vybrala- a podobne. Aj pri jednaní s DJom ju musel zastaviť a vysvetliť jej, že svadba je najmä o nás dvoch a nie o nej. To isté ocino. Vždy sa ku mne otočí a povie mi, nech si toho nevšímam, že to je náš velký deň. Naozaj som z toho smutná. Snažím sa ju občas do niečoho zapojiť, ako do vybratia oznámenia, písania menoviek a pod., ale na oznámenia mi povedala, že nevyzerajú vôbec ako svadobné a keď sme si boli skúšať prvý krát šaty, na ďalšiu skúšku už so mnou ísť nechce. A keď prídem za ňou nadšene s obrázkom torty, šiat, či čokohokolvek, je to vždy to isté - ale JA by som si vybrala, MNE sa to teda vôbec nepáči a pre mňa to je naozaj demotivujúce. Našťastie mám dobré družičky a kamarátky, ktoré sa tešia so mnou a všetky veci preberám s nimi :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@deeda22 my so snúbencom už komunikujeme len medzi sebou o svadbe, ale sufam, že po svadbe alebo teda na svadbe, sa trochu tie rodinné vzťahy zlepšia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ms_frye Vieš čo .. úprimne držím ti palce . Ja pozývam babku a deda a celkovo celá rodina máme s nimi veľmi poštrbené vzťahy. Mamina ma núti udobriť to pred svadbou lebo že to tak na svadbe sa nedá. Tak viem čo myslíš :/
Odpovedať
ahoj :-) , môžem sa opýtať , aký vzťah ste mali spolu s mamou , kým si nemala vážny vzťah ? možno má z niečoho strach....
Odpovedať
Profilova fotka
@mravcek69 Mama bola vždy taká, že musela mať vždy pravdu. Aj bývalý priateľ sa občas na mňa hneval, že ju vždy príliš vo všetkom počúvam. Je to trochu zvláštna osobnosť, ale nedávno som si s ňou sadla a všetko jej povedala, tak ako to vidím a cítim a možno sa trochu aj ona začala na to pozerať inak :) Pfu, keby všetky tieto rodinné vzťahy, nezhody a hádky išli rýchlo preskočiť :D
Odpovedať
;-) možno bola stále taká , ale si si to tak nevšímala , ako teraz , keď sa vyslovene týka teba...ak sa správa takto aj k svojmu mužovi , potom je to v poriadku.. :-D , len si ste sa riadili mamou....teraz si už dospelá a buduješ si svoj vlastný život , a mama má asi strach , že už nebude môcť tak riadiť....chce to len čas a hlavne jej ukázať , že si už vyrástla a aj ty máš svoj názor a ona ho musí rešpektovať,,,neboj , pochopí to a vy si nedajte nič sprotiviť....svadba je krásna vec a všetky prípravy robte s láskou a s pokojom...prajem všetko dobré :-)
Odpovedať
hmm minak aj to je mozne, ze proste teraz si to tak pripustas. ako treba jej proste vysvetlit, ze je to tvoja svadba a mala by byt hlavne o tom, co sa paci tebe a e je ti neprijemne, ked proste vsetko ofrfle
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?