Svadobné prípravy

Profilova fotka
Ahojte budúce nevesty 🙋‍♀️ Je tu niektorá z vás ktorá má svadbu 7/2022 ? Čo všetko už máte zajednané 🙂 👸
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my mame svadbu 5/2022 a uz mame rezervovanu salu, fotografa, dj, kostol a cukraren kde nam upecu kolaciky aj tortu 🙂 ak nechces robit kompromisy a chces to mat podla predstav treba urcite niektore veci riesit radsej skor ako neskor 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj 🙂 my mame svadbu 05/2022 a mam vybavenu iba salu kde bude hostina a fotografa ... zbytok zacnem.riesit asi az po lete aj ked podla mojej buducej svokry mam na vsetko cas a nemam to riesit takto skoro 😵‍💫 kedze nevieme ze co bude o rok .... uplne mi pokazila radost zo svadby ale rozhodla som sa ze tesit sa budem a budem si to planovat a jej proste nebudem uz nic hovorit vedia kde a kedy a to im staci 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja už mám sálu, kuchára, výzdobu v sále,DJ, kameramana s fotografom,kostol, koláče a tortu. Najradšej by som už aj oznámenia mala doma 🤣🤣🤣 šaty kedy idete riešiť?? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Bože žienky, my máme mať 6/22 a zatiaľ len sála s jedlom by bola. Ešte matriku ideme riešiť s termínom a potom keď bude oficiálny termín tak ide fotograf a starejsi s kapelou. Baby čo iné treba ešte? Výzdobu nám robí majiteľka sály a max si dozdobím niečo sama. Koláče sa opýtam koncom leta, tortu detto. Šaty neviem kedy mám zháňať 😄 bože stále neverím že sa to deje 😁🤪
Odpovedať
@mrs_foxxy joj teraz ma chytila panika my akurat vieme ze chceme koniec 08/2022 poslednu sobotu akurat sme boli pozret obrucky a vieme ktore chceme.. To az takto dopredu treba? My sme chceli zacat riesit na jesen sept. resp. Okt. 2021 ale podla tohto co tu citam sup sup ideme na to asi skor
Odpovedať
Ja som nam celu svadbu uplne sama zorganizovala za 6 mesiacov s prehladom, vsetko do detailu a navyse pocas korony, ked nikto nic nechcel moc riesit a kazdy mal cas. Urcite vsetko postihate 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@simona_sisi_hlavata mame 7/22 🙂 , zatial mame salu, catering, zivu hudbu, DJ, fotografa, kolace. Riesi sa vyzdoba ale to este nemame rezervovane 🙂 saty, oblek, obrucky budeme riesit az buduci rok 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?