Viditeľné tetovanie na svadbe - áno/nie?

Ahojte ženušky, mám teraz takú dilemu. Strašne sa mi páčia tetovania (už mám 4), teraz premýšľam veľmi nad svojím predsavzatím z minulého obdobia, že keď budem mať 25 (teraz v lete) dám si tetovanie na celú ruku. No lenže budúci rok sa vydávam, a teraz neviem či je to správne alebo nie. Snažím sa tak nejako dodržiavať takéto veci a zároveň to veľmi chcem, ale uvedomujem si, že možno by to nebol najlepší nápad teraz pre svadbou, že možno počkám. Idem si preto pre Váš názor na vec, išli by ste do toho alebo nie? Snúbenec by stým nemal žiaden problém jemu sa to páči :) Ďakujem za názory.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaejka Jediné, čo by ma trápilo je, že ako veľmi je konzervatívny kňaz (ak máš sobáš v kostole), že by ma v prípade rukáva neoddal, keby mi za rok pribudlo :D To je asi jediné, čo by som riešila. Nevidím žiaden dôvod prečo nie ináč. Pozri si tvorbu Franka Štabrilu, ten má dosť často pokerované nevesty a vyzerá to úúplne v pohode :)
Odpovedať
Profilova fotka
Priznám sa, že mi bolo tetovanie vždy úplne cudzie. Ale aj tak nevidím dôvod, prečo by to malo nejako vadiť, veď aj v bielych šatách by si mala byť sama sebou :) Keby som dlho túžila mať veľké tetovanie cez celú ruku, možno by sa mi aj páčilo, keby ma tak moje kamošky a aj rodina videli práve v svadobný deň. Budeš stredobodom pozornosti a každý si všimne tvoju novú ozdobu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja svoje tetovanie na ruke aj na hmmm "hrudi" idem hrdo vystaviť 😂 mne s to veľmi páči.. Nevidím dôvod prečo si to nedať 🤘🖤
Odpovedať
Profilova fotka
Tetovania sú súčasťou teba tak neviem prečo by to vo svadobný deň malo byť inak. Keď si s tým stotožnená, páči sa ti to tak by som to nebrala do úvahy či budem mať svadbu a ako to bude na svadbe vypadať :) Svadobný deň je krásny deň pre mladomanželov a všetkých naokolo ale niekedy sa týmto veciam okolo dáva priveľa dôležitosti- ako čo bude vyzerať, čo je vhodné a čo nie, čo sa zvykne robiť, čo by sa nemalo a podobne.. takže všetko podľa seba ;-)
Odpovedať
Prečo nie? Myslím, že keď sa vhodne zvolia šaty tak aby tam práve to tetovanie vyniklo tak to môže veľmi pekne vyzerať, pozri si také fotky na aj na pintereste napríklad ako to vyzerá. Keď sa to páči tebe a aj tvojmu budúcemu manželovi tak nemáš prečo váhať
Odpovedať
Ďakujem krásne za názory, rozhodla som sa, že do toho idem :)
Odpovedať
to je super, mne sa to tiež veľmi páči a keď proste tie tetovania k tebe patria tak nemáš prečo váhať :) teším sa na vaše fotky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Baby, tak už mám skoro celú ruku potetovanú a vybraté šaty, ku ktorým sa to podľa mňa dokonalo hodí 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ked som si dala svoje prve tetovanie, tak otazka od rodiny bola: "Ako v tom budes vyzerat vo svadobnych satach?" Vtedy som o svadbe este ani neuvazovala 😄 mam jedno na ruke a jedno vzadu na krku a tie tetovania su tak decentne, ze sa hodia aj k svadobnym satam 😄 videla som jednu nevestu s obidvoma potetovanymi rukami, a vobec mi to vzhladom na svadbu a saty nevadilo, lebo je to jej osobnost - tetovanie si nedas dole len na svadbu a potom si ho hned nasadis spat. Je to nieco, co ta charakterizuje a patri k tebe. Ja si hned po svadbe dam dalsie 😁
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?