coverphoto
Neaktívny

bambulova

Adri
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 5. okt 2012
Info o svadbe
Svadba bola 31. 8. 2013
2977
dní po svadbe
Aktivita
15 príspevkov vo fotoblogoch
25 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
Jún 2013TrenčínTaliansko
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +70
Svadobný album
Adri a Andre
31. 8. 2013 Trenčín | 74 fotiek
kameraman
FORSTUDIO - Martin Kopál
Veľmi šikovní kameramani, ktorí snímajú na 2 kamery, veľmi príjemná spolupráca, krásny výsledok. Môžem len odporúčať!
svadobná cesta
Carina Sail - Karibik
Plavba súkromnou plachetnicou po Karibiku - nezabudnuteľný zážitok, skutočné medové týždne. Plavili sme sa 2 týždne od Martiniqu, cez Santa Lucia, až po Sant Vincent & Grenadines. Nádherná príroda, úžasné tyrkyzové priezračné more plné exotických druhov rýb (plávali sme s korytnačkami, žralokom (vegatariánom), rajami atď), biele pláže obkolesené palmami, vodopády, fantastické langusty za málo peňazí.... Svadobná cesta ako má byť...
Podľa nášho vlastného návrhu, ktorý do digitálnej podoby pretransformoval priateľ mojej družičky, nám PAMAS Trenčín vytlačil nádherné oznámenia a menovky v zlatej farbe a za relatívne krátky čas, hoci mali veľmi veľa iných objednávok. Profesionálna práca, ktorá sa oplatí.
kvety
Takaya a Katia Sato
Moji už švagrovci, ktorí sú profesionálny flóristi v New Yorku, nám spravili kyticu a pierko krajšie ako naše predstavy.
Výzdoba od p. Roháčovej zo svadobnej agentúry Jedna Radosť bola skvostná a ešte viac umocňovala krásu a atmosféru priestorov Sobášneho Paláca. Ďakujeme pani Roháčovej za ústretový prístup a za skvelú prácu realizovanú v krátkom čase. Najskôr som si chcela výzdobu spraviť svojpomocne, ale po konzultácií s p. Roháčovou som usúdila, že nikto iný mi výzdobu nespraví lepšie. A bolo to tak... Starostlivosť o detaily, čerstvé kvety, krásne aranžmány - to všetko robí výzdobu jedinečnou a výzdoba našej svadby taká bola. Vrelo odporúčam
Svadobné obrúčky bola prvá vec, ktorú sme si vybrali, keď ma manžel požiadal o ruku. Veľmi pekná práca!
šperky
Swarovski elements, designer´s collection
Náušnice a náramok z kolekcie 2013
účes
Ľubka Horňáková - Salón Armani Trenčín
Nádherný účes, presne podľa mojich predstáv! Hoci materiál (moje vlasy) je chabý, dokázala mi vyčarovať elegantný účes čoby hviezde na červený koberec :-)
Žiadne príspevky.