Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

giovannajh Neaktívny

Svadba bola 19. augusta 2017 Haniska pri Košiciach, okres Košice-okolie  • 

 • Môj svadobný deň začal budíkom o 4.30 hneď som išla ku kaderníčke u ktorej som bola do 7mej následne bola na rade kozmetička. Počas týchto hodín som mala príšerný stres. Keď som prišla domov už ma čakali družičky aby ma pripravili na môj deň D. Ani som nemyslela, že to bude trvať tak dlho. Fotenie svadobný šiat, topánok a náušníc na strome tak ako som chcela. A keď som si obliekla moje vysnívané úžasné šaty cítila som sa ako princezná.

  Nasledovalo fotenie na úžasnom mieste v kaštieli kde to vyzerá úžasne. Tam som si musela počkať na môjho princa. Uvidel ma tak ako som vždy chcela. Jeho reakcia bola veľmi pekná a bol naozaj nadšený aj zo šiat aj keď pred svadbou sa bál keďže vedel že nebudu biele. Ale bol nimi unesený nasledovalo fotenie s tým naj fotografom, ktorý mal neskutočne veľa nápadov. Ak by to bolo možné fotili by sme celý deň a nielen 3 hodiny. Veď 64GB fotiek za celý deň je pekná práca.

  Sobáš sme mali o 15.00 a bolo to nádherne. V kostole mi spievali moje družičky. A zažili sme aj menšiu svadbu keď môj manžel čakal kým sa fotograf presunie do stredu a tým sa odo mňa odtiahol. Veď sa aspoň hostia zasmiali. Po sobáši keď sme vychádzali z kostola pred nami rozhadzovala naša družička lupienky. Po gratuláciách nasledovali holuby a potom konfety z mini srdiečok, ktoré som pod šatami našla aj po polnoci pri prezliekaní. Cestou z kostola ku kultúrnemu nás sprevádzala hudobná skupina, ktorá nám hrala na svadbe. Ešte pred príchodom do kultúrneho nasledovalo fotenie pri amfiteátri kde boli ďalšie konfety.

  Po príchode do vnútra nás privítal majiteľ cateringovej spoločnosti nasledovalo rozbitie taniera, prenesenie nevesty cez prah. Následne príhovor, ktorý mal švagor a bol v naozaj v super podobe. Začal slušne a potom to celé repoval bolo to neskutočne. Prekvapil nás veľmi keď nám povedal celý náš príbeh. Prípitok, predjedlo a tak náš tanec ....... tancovali sme na LOVE SONG a ked už bola skoro tretia minúta a hostia si povedali, že už nič iné nebude prišlo to čo každého prekvapilo. Užívali sme si to ako sa len dalo žiaden stres či všetko urobíme tak ako to má byť. V polovici tanca nasledoval môj pád pri ktorom sa polovici ľudí zhrozila "on ju fakt pustil na zem" - "áno veď sranda musí byť". Koniec tanca začínal mojím rozbehom ale tým že môj manžel si myslel že neskočím predne vtedy kedy mám sa posúval dozadu čím bol skoro pri stole. Keď sme pri výskoku skoro zdemolovali stôl ale všetko dopadlo tak ako malo tak išlo ešte pár otočiek, dvihol ma na ruky a ďalšie konfety :D :D

  Tanec, polievočka našimi super lyžicami s tučniakmi, ktoré sme dostali ako dar. Tanec, prekvapenie 1 príbeh našej lásky - fotky, videá. Tanec, fotenie pri fotostene, tanec, ohňostroj, prskavky, tanec na pieseň Navždy, ktorú spievali družičky.

  A popolnoci som si už musela vyzliecť moje úžasne šatičky. Ale odľahlo mi mala som pocit ako keby som zo seba dala dole 30kg. Cukríky, dukátiky som hádzala :) aby to bolo trocha dobrodružné. A potom už len prezlečenie sa do popolnočných bielych šiat. Keď už svadobné neboli biele tak aspoň tie. A už len tanec, tanec, lúčenie sa s hosťami. o 4.30 sme sa vybrali domov. Kde nám švagrinky pripravili prekvapkanie - fotečky, vínko, male sladké guličky, album na fotky, svetielka, sviečky proste romantika :D A nasledovala svadobná noc podobe dobrú noc láska milujenkujem ťa.

  Môžem povedať že sa mi SPLNIL SEN, všetko bolo tak ako som chcela aj keď niekto to chcel úplne inak.Videl ma tak ako som chcela, boli holuby, konfety, candy bar, ohňostroj, fruit bar. Aby to nevyzeralo tak že všetko bolo super, boli s nami aj ľudia, ktorí nám chceli pokaziť náladu ale nepodarilo sa im to. Či to, že ma otec neodviedol k oltáru, či sestra, ktorá mi vyčítala že som ani jeden tanec nevenovala otcovi aj keď on si ani nesadol k hlavnému stolu, či "prekvapenie" keď sme išli domov a našli sme roztrhané a v koši vyhodené naše fotky.
Janka a Patrik - 19. augusta 2017 - Haniska pri Košiciach, okres Košice-okolie - 134 fotiek
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
giovannajh
Janka Patrik
Registrácia: január 2017
Bydlisko: okres Košice-okolie
Príspevkov: 40
Inzerátov: 0
Priatelia: 36
7 9 2 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (8)