coverphoto
Neaktívny

giziinka

  /  31 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 15. okt 2011
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 14. 6. 2014
3635
dní po svadbe
Aktivita
22 príspevkov vo fotoblogoch
30 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
NitraHumennéJún 2014
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +71
Svadobný album
Veronika a Radko
14. 6. 2014 Humenné | 75 fotiek
fotograf
ZiTNANSKi
Katku a Doda môžem len a len ODPORÚČAŤ :-) Pre nás boli od začiatku foto a video najväčšou prioritou a PANAMERA niekoľko rokov jasnou voľbou. Zároveň im patrí veľká vďaka za ochotu precestovať takmer celé Slovensko :)
oznámenia
Naša vlastná výroba
odporúča
kvety
Kvety Rado Humenné
Miška a spol.- čerstvé kvety, rýchle dodanie a dovoz kvetov, krásna kytička a pierko, veľká pomoc a záchrana pár dni pred svadbou :) odporúčam !!
účes
Nataša Gajdošová, Komplex Hviezda
Nehľadala som žiadnu „vychýrenú kaderníčku“, ktorá by mala v ten deň robiť ďalších 8 hláv. Chcela som len ochotnú babu, ktorá ma v deň mojej svadby jednoducho učeše. No táto milá, usmievavá, ukecaná kočka spravila viac, než si možno myslí. Už na skúške mi bolo jasné, že lepšie som si vybrať nemohla a v deň svadby ma o tom len presvedčila. Nechala si čas len pre mňa a vykúzlila mi jednoduchý a predsa zaujímavý účes, postarala sa aj o moje družičky. Pre mňa najlepšia kaderníčka, akú som si mohla priať. Zároveň Vám ju odporúčam :)
svadobné šaty
Moskva, Larisa
odporúča
šperky
AWOZ - zlatnictvo Anton Wendl - Ivanka pri Dunaji
Obrúčky, pre ktoré sme sa rozhodli, majú takmer v každom zlatníctve, preto rozhodla už len ich bezkonkurenčná cena. Nemali sme žiaden problém, dodanie bolo presne podľa objednávky, všetko sedelo ako malo. Odporúčam
hostina
Hotel Merrys, Podskalka
Taktiež odporúčam.... krásne tiché prostredie pod lesom, terasa s pekným výhľadom a výčapom, ktorý mal počas tepla veľký úspech, profesionálny prístup zo strany majiteľky, jej rady a snaha vyhovieť nám vo všetkom a najdôležitejší je personál, veľmi milý a ochotný, výborné jedlo... z našej strany veľká spokojnosť a keby sa vydávam ešte raz, tak určite tam! Touto cestou ďakujem Mirke – @miruska951 , ktorá sa tam o nás starala a hotelu Merrys prajem rýchle dobudovanie a veľa spokojných hostí, minimálne takých ako my.
hudobná skupina
Hudobná skupina SONG - Humenné
Ďalšie skvelé rozhodnutie. Chalani a pani Speváčka s veľkým S sa postarali o perfektnú zábavu a stále plný parket . Ďakujeme a odporúčame :-)
giziinka pridala 2 nové fotky
30. jan 2015

Sladké svadobné potešenie :)

(50 fotiek)
giziinka pridala 18 nových fotiek
13. aug 2014

Nevesta s dlhým rukávom :)

(63 fotiek)

Milovaná gypsomilka ♥

(26 fotiek)
VYBRALI SME

Poteš svoje družičky.. :)

(21 fotiek)