coverphoto
Neaktívny

giziinka

  /  27 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 15. okt 2011
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 14. 6. 2014
2249
dní po svadbe
Aktivita
22 príspevkov vo fotoblogoch
30 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
NitraHumennéJún 2014
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +71
Svadobný album
Veronika a Radko
14. 6. 2014 Humenné | 75 fotiek
fotograf
ZiTNANSKi - Katku a Doda môžem len a len ODPORÚČAŤ :-) Pre nás boli od začiatku foto a video najväčšou prioritou a PANAMERA niekoľko rokov jasnou voľbou. Zároveň im patrí veľká vďaka za ochotu precestovať takmer celé Slovensko :)
oznámenia
Naša vlastná výroba
kvety
Kvety Rado Humenné - Miška a spol.- čerstvé kvety, rýchle dodanie a dovoz kvetov, krásna kytička a pierko, veľká pomoc a záchrana pár dni pred svadbou :) odporúčam !!
účes
Nataša Gajdošová, Komplex Hviezda - Nehľadala som žiadnu „vychýrenú kaderníčku“, ktorá by mala v ten deň robiť ďalších 8 hláv. Chcela som len ochotnú babu, ktorá ma v deň mojej svadby jednoducho učeše. No táto milá, usmievavá, ukecaná kočka spravila viac, než si možno myslí. Už na skúške mi bolo jasné, že lepšie som si vybrať nemohla a v deň svadby ma o tom len presvedčila. Nechala si čas len pre mňa a vykúzlila mi jednoduchý a predsa zaujímavý účes, postarala sa aj o moje družičky. Pre mňa najlepšia kaderníčka, akú som si mohla priať. Zároveň Vám ju odporúčam :)
svadobné šaty
Moskva, Larisa
šperky
AWOZ - zlatnictvo Anton Wendl - Ivanka pri Dunaji - Obrúčky, pre ktoré sme sa rozhodli, majú takmer v každom zlatníctve, preto rozhodla už len ich bezkonkurenčná cena. Nemali sme žiaden problém, dodanie bolo presne podľa objednávky, všetko sedelo ako malo. Odporúčam
hostina
Hotel Merrys, Podskalka - Taktiež odporúčam.... krásne tiché prostredie pod lesom, terasa s pekným výhľadom a výčapom, ktorý mal počas tepla veľký úspech, profesionálny prístup zo strany majiteľky, jej rady a snaha vyhovieť nám vo všetkom a najdôležitejší je personál, veľmi milý a ochotný, výborné jedlo... z našej strany veľká spokojnosť a keby sa vydávam ešte raz, tak určite tam! Touto cestou ďakujem Mirke – @miruska951 , ktorá sa tam o nás starala a hotelu Merrys prajem rýchle dobudovanie a veľa spokojných hostí, minimálne takých ako my.
hudobná skupina
Hudobná skupina SONG - Humenné - Ďalšie skvelé rozhodnutie. Chalani a pani Speváčka s veľkým S sa postarali o perfektnú zábavu a stále plný parket . Ďakujeme a odporúčame :-)
kameraman
ZiTNANSKi - Ako som už spomenula vyššie, môžem len odporúčať !! O profesionalite a práci nebudem nič písať, lebo slová nestačia :-) už teraz sa tešíme na výsledok :)
giziinka pridala 2 nové fotky
30. jan 2015

Sladké svadobné potešenie :)

(50 fotiek)
giziinka pridala 18 nových fotiek
13. aug 2014

Nevesta s dlhým rukávom :)

(63 fotiek)
24. mar 2014

Milovaná gypsomilka ♥

(26 fotiek)
VYBRALI SME
16. mar 2014

Poteš svoje družičky.. :)

(21 fotiek)