coverphoto
Aktívny

jakubcinova

Janka
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 26. dec 2017
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 18. 8. 2018
722
dní po svadbe
Aktivita
24 príspevkov vo fotoblogoch
134 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +188
Svadobný album
Janka a Peťko
18. 8. 2018 Nitra | 192 fotiek
fotograf
MichelleD. Photography - Miška k nám prišla až z Banskej Bystrice. Nafotila nám celý náš svadobný deň úplne od začiatku až do konca, zachytila všetky dôležité momenty na našej svadbe. Stihla sa presúvať ani sme nevedeli kedy a bola vždy a všade. Hostia si ju veľmi pochvalovali, stala sa doslova členom našej rodiny na našej svadbe. Po svadbe sme s ňou stále v kontakte a plánujeme s ňou nafotiť ešte ďalšie posvadobné fotky. Určite ju odporúčame všetkým. Bola veľmi milá, usmievavá. Boli sme s ňou na 100% spokojní. Pri prezeraní nafotených fotiek sme zažili našu svadbu opäť. Ďakujeme
výzdoba
Vlastná s pomocou Veroniky a Taničky z Jarku - Výzdobu sme si navrhli sami, rozloženie, stoly, zasadací aj harmonogram, farbu,kvety. S prevedením kultúrneho domu a to obradnej sály aj na hostinu nám pomáhala rodina pod záštitou šikovných dievčat zo susednej dediny, s ktorými sa manžel pozná už dlhé roky.
ženíchov oblek
Michelle
darčeky
NOFOX - O väčšinu drevených dekorácii - podnos na obrúčky, drevené magnetky, stromy ako knihy hostí, podstavec so spoločným priezviskom v modrom prevedení sa nám postarala táto firma.
víno
Pán Kotúček - Fakt najlepšie víno, aké sme kedy pili.Pán Kotúček s nimi vyhral niekoľko ocenení. Medailové vínko.
make-up
Make up artist & hair Eliška Révayová - Perfektný prirozdený make-up mi spravila odborníčka v tejto oblasti a naša suseda Eliška.
svadobné obrúčky
Zlatníctvo Zana v Nitre - Obrúčky sme chceli úplne jednoduché, manžel trval na žltom zlate. Sme veľmi spokojní. Nemáme žiadny problém so škrabancami
kameraman
kamarát Ivanko - Ivanko zvládol jednak úlohu nášho šoféra ako aj kameramana. Krátke video už máme na svete.
kvety
Veronika Tokolyová - Svadobná kytica bola presne podľa mojich požiadaviek, pierko pre ženícha som si spravila sama. Okrem toho sa nám dievčatá postarali aj o kvetovú výzdobu a zohnali aj modré ruže.
doplnky nevesty
Salón Dolce Vita - závoj som dostala ako darček od pani majiteľky
účes
Gabika Szabová - účes mi robila veľmi dobrá známa. Keďže máme dlhé vlasy aj so sestrami, na hlave nám nevydrží hocičo. No Gabika to vždy dokáže.
torta
Pani Janíková - Tortu nám robila známa, presne podľa našich predstáv a s motívom našej svadby.
svadobné auto
Ranč u Rapsu - kone - Mali sme nakoniec biele svadobné kone, ktoré sme dostali ako dar od pána Rapsu. Auto sme mali k dispozícii švagrove a len na rozvoz hostí a kvôli odvozu na svadobné fotenie.
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Mia dresses - Mala som kráľovsky modrú popolnočnú saténovú sukňu. Doručenie do 24 hod.
oznámenia
Kamarátka Veronika - Moja naj kamarátka a spolužiačka ich navrhla presne podľa mojich predstáv, spravila nám návrh hádam všetkých tlačovín, aké boli použité.
svadobné šaty
Salón Dolce Vita - Moje svadobné šaty boli láska na prvý pohľad, zhodli sme sa na nich celá rodina. Pani majiteľka bola veľmi milá od samého začiatku až po koniec. Na poslednú skúšku šiat prišla aj napriek tomu, že mala dovolenku.
civilný obrad
KD Veľké Zálužie - Obrad sme mali civilný v malej sále KD vo Veľkom Zaluží. Absolútne sme sa nechceli pchať do kostola. Obrad trval cca pol hodinu vrátane huslistu a harmoniky, ktorí to oživili a dotiahli do dokonalosti :-)
hudobná skupina
Brilax - Kapela bola domáca, z našej dediny. Hrali naprosto úžasne, slovenské aj anglické piesne. Angličtina nebola problém. Pani speváčka zaspievala Hallelujah aj známu pieseň od Tublatanky úplne úžasne. Perfektne sa vedeli prispôsobiť zábave, skvelo načasovali prestávky. Hrali non stop :-)
catering
Penzión Vendelín
koláče
Cukráreň Ervin, Tešedíkovo
ubytovanie
Penzión Vendelín
hostina
KD Veľké Zálužie a Penzión Vendelín
Žiadne príspevky.