coverphoto
Aktívny

kofolka45

Lucia  /  25 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 2. mar 2016
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 8. 9. 2018
664
od svadby
Aktivita
30 príspevkov vo fotoblogoch
258 príspevkov vo fóre
3 inzeráty
Kolekcie
  • 1
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +123
Svadobný album
Lucia a Matúš
8. 9. 2018 Nitra | 127 fotiek
kvety
Kvetinárstvo Andrea Veľké Zálužie - Kyticu a pierko nám spravila pani Andrea v kvetinárstve, išla som tam s fotkou kytice akú som chcela, 5 dní pred svadbou som si to rozmyslela a som povedala, že chcem aby tam bolo aj niečo farebné (mala byť totiž len biela so zeleňou). Z kytice ktorú mi priniesol môj budúci som nedokázala spustiť oči. Bola nádherná. Pierko bolo obrovské mohlo byť aj o polovicu menšie, keby mi to skôr napadlo odstrihla by som z neho trochu zelene aby bolo menšie. Tým, že bolo také veľké tak už okolo tej pol 8 večer keď sme sa išli ešte odfotiť, už bolo ovisnuté na saku a nevyzeralo pekne.
účes
Petra Vrábelová - účes mi robila kamarátka od nás z dediny, odkedy sa chodím dávať česať chodim len k nej, bola som s ním nadmieru spokojná, presne podľa mojich predstáv
ženíchove doplnky
Tom Steed - Košeľu mal ženích na vyrobenú na mieru. Je s ňou nadmieru spokojný (môj chlap je vcelku náročný a už mi hovoril, že kde si len tú košeľu najbližšie môže obliecť, že je fantastická) Vybrali sme si jemný kvetinový vzor, inicály na manžetách, golier aj na motýlika aj na kravatu, a manžety aj s použitím manžetových gombíkov aj obyčajných.
ženíchov oblek
Nowy Targ Poľsko - Ženích si oblek tiež kúpil v Poľsku, sadol mu hneď na prvý krát, a mne sa veľmi páčil, cena výborná tak sme neváhali. Koženné topánky a opasok sme tiež zohnali tam.
doplnky nevesty
Alliexpress - Bolerko som mala z aliexpresu, závoj som si robila ja. Hrebienok, náušnice tiež ali.
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Nowy Targ Poľsko - Šaty som si kúpila rok a pol pred svadbou v Nowom Targu na trhu, hneď sa mi zapáčili a veľmi dobre som sa v nich cítila.
odobierka
Kamarátky - Očepčenie nám spravili moje kamarátky a kamaráti, robili sme ho už na viacerých svadbách a musím sa priznať, že krajšie som si to ani predstaviť nemohla. Bolo to perfektné, nie dlhé s pointou a dokonca aj môjmu mužovi sa veľmi páčilo, pričom zastával názor "načo tam mám byť, celeé to je o tebe, ja si tam budem lúskať zrnká"
dj
Dj Éčko - DJ hral vcelku dobre, hostia sa bavili, jediné negatívum bolo, že hral príliš nahlas. Aj sme ho na to upozornili vtedy to hneď stíšil ale po chvíli opäť pridal.
výzdoba
Ja, moja sestra a dve kamošky - Celú výzdobu som mala premyslenú ja a pomáhala mi s konceptom mamina. Už pol roka pred svadbou som vedela, čo chcem kde a ako rozmiestniť aby to bolo pekné. Bolo to veľmi náročné vo štvrtok a v piatok kedže nás bolo tak málo ale zvládli sme to. Mali sme výhodu, že som celý inventár mala doma nakúpený a len sme prišli a rozmiestňovali. S výzdobou som bola spokojná, nebolo to nič prehnané ani pompézne to je pravda, ale myslím, že to svoj účel splnilo. Riadila som sa tým aby to bolo pekné, aby sa to mne páčilo, aby to nestálo veľa, pretože väčšina hostí už po týždni nevie ako vyzerala svadobná výzdoba.
svadobné obrúčky
LAURA GOLD s.r.o. - výrobca svadobných obrúčok - Obrúčky máme zo zlatníctva Rubín v NR, máme biele zlato a polovica je leštená a polovica s pieskovaním. To pieskovanie je slabšie viditeľné ako bolo na makete. A obrúčky sa nám už stihli poškriabať aj len pri otváraní dverí. Boli však lacnejšie tak možno pre to. (350€)
make-up
Nina Hendrychová - S Ninkou som mala aj skúšku líčenia, je to veľmi milé dievča, na svadbu ma namaľovala jemnejšie ako na skúške a musím sa priznať, že sa mi to páčilo oveľa viac.
koláče
Cukráren Mišák - Zákusky nám robil šikovný cukrár Palino z Trenčína, hostia boli unesení. Zákusky boli menšie čo si veľmi chválili lebo mohli ochutnať viac druhov.
fotograf
Martina Cimermanová - S Maťkou sme fotili aj folklórne fotky, z ktorých sme boli nadšení tak dúfame, že aj svadobné budú také
kofolka45 pridala 12 nových fotiek
2. máj 2018

Ako zapózovať fotografovi, alebo ako dopomôcť pekným fotkám

(93 fotiek)
VYBRALI SME
21. jan 2018

Ahojte, prosím vás objednávali ste niektorá z vás už aj z alibaba.com? Ďakujem 🙂

16. jan 2018

POZOR!
Baby pozor ktore mate svadbu v kostole od 1.1.2018 novela zakona platime 10€, zatial co za civilny sobas sa nic neplati!!! Kto chcete a mozte podpiste peticiu nech nie sme diskriminovani. Najdete tam aj blizsie info
http://www.citizengo.org/sk/sc/146639-poplatok-za-cirkevny-sobas?tc=fb&tcid=44589795