coverphoto
Neaktívny

luciahanka

Lucia
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 22. jún 2017
býva v meste Ružomberok
Info o svadbe
Svadba bola 23. 6. 2018
1806
dní po svadbe
Aktivita
12 príspevkov vo fotoblogoch
0 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +123
Svadobný album
Lucia a Štefan
23. 6. 2018 Ružomberok | 127 fotiek
etikety na fľaše
ExpresTlač
Asi jediné, čo nás mierne sklamalo, boli etikety na fľaše. Dizajn bol krásny a boli presne také, ako sme si ich vybrali a navrhli. Aj objednávka bola vybavená rýchlo. Sklamanie nastalo až vtedy, keď nám volali z vinárstva, že nám chýba 15ks etikiet. A pritom sme dali vytlačiť ešte 10ks naviac, veď keby niečo. Ale našťastie nás zachránili vo vinárstve a nalepili nám ich vlastné etikety, kde dopísali naše mená. Áno, je to aj naša chyba, že sme si 120ks etikiet po ich prevzatí neprepočítali, ale vôbec nám nenapadlo, že by nejaké mohli chýbať. Nevadí, veď nikto nie je neomylný. Našťastie sa to doriešilo a všetky svadobné vínka mali nalepenú etiketu.
kvety
Aranžérska dielňa ZAFIRA Ružomberok
Celá kvetinová výzdoba bola jedným slovom nádherná. Bola presne taká, ako sme si ju predstavovali-jemná, jednoduchá a nie až tak moc výrazná. Hlavný stôl bol ozdobený dvomi podlhovastými kvetinovými dekoráciami s bielymi hortenziami. Na ostatných stoloch bola len jedna veľká biela hortenzia. Pierko pre svedka a náramok pre svedkyňu bol jemný, ale zároveň krásny. Kvetinová výzdoba auta pozostávala z troch malých kytičiek, avšak cestou nám jedna odpadla, pretože pršalo a až tak moc dobre nedržala (ale stihli sme ju zobrať). Pierko pre ženícha krásne ladilo s mojou kyticou. Pôvodne som chcela mať v kytici pivónie a biele ruže, ale keď som videla moju nádhernú a jednoduchú kyticu vytvorenú len z pivónií ... bola prekrásna. S celou kvetinovou výzdobou sme boli spokojní a ešte raz ďakujeme Zafire.
svadobné obrúčky
Klenoty Aurum, Rubino Jewellery
Svadobné obrúčky sme po dlhom prieskume vybrali v predajni Rubino v Ružomberku. Veľmi milá, ochotná a trpezlivá slečna nám rada pomohla pri výbere, ktorý bol skutočne široký. S našimi obrúčkami sme nesmierne spokojní.
účes
K Beauty Katka Dvorska
Kozmetička a kaderníčka v jednom, ušetrí to kopu času. Pred svadbou som bola na jednej skúške účesu a tak som mala jasnú predstavu, aký účes by som chcela. Ale keď som videla výsledný účes v môj svadobný deň, skoro som odpadla, v dobrom slova zmysle. Ja by som si aj ruky polámala, keby som niečo také mala vytvoriť. Účes bol neskutočne prekrásny a vydržal mi, s malými úpravami, nielen celú sobotu, ale aj nedeľu. K Beauty rozhodne odporúčam.
make-up
K Beauty Katka Dvorska
Líčenie som síce pôvodne chcela ladiť do hnedých odtieňov, ale kozmetička ma predsvedčila na ružovo-hnedé odtiene, ktoré oči krásne rozžiarili. Make-up bol síce na dennom svetle viac výrazný, ale v sále krásne vynikol. Ale chápem, že na fotky treba urobiť kúsok výraznejší make-up, aby ho bolo na fotkách aj vidno. Make-up mi vydržal celý čas, dokonca prežil aj 3hodinový spánok.
svadobné šaty
Svadobný salón Jaris - Likavka
Svadobné šaty mi boli šité na mieru, podľa mojich predstáv. A boli presne také, ako som si ich vysnívala. Normálne mi je ľúto, že som ich mala na sebe oblečené len v svadobný deň. Barborka je veľmi ochotná, rada Vám poradí pri výbere šiat, materiálu, strihu či doplnkov. Z viacerých obrázkov šiat, ktoré som doniesla, mi pomohla vytvoriť moje vysnívané šaty. Na skúške šiat som bola síce viackrát, ale keďže boli šaty šité na mieru, treba s tým počítať. Neskutočne nám pomohla aj v svadobný deň-prišla mi pomôcť šaty 2x obliecť a dokonca mi ich aj narýchlo žehlila. Taktiež mi pomohla aj pred kostolom keď pršalo a ja som nevedela, či si mám skôr držať šaty, závoj alebo kyticu. Jej pomoc a ochotna nám bodla viac než vhod a takú pomoc si neskutočne cením. Taktiež ďakujem aj jej tímu krajčírok, vďaka ktorým mi šaty sadli ako uliate. Ak chcete mať krásne šaty podľa Vašich predstáv, Barborka Vám s výberom ochotne pomôže.
víno
http://vinarstvosadlon.sk/
Pred objednávkou sme boli aj na ochutnávke vín vo vinárstve v Limbachu, kde nám ochotne poradili, ktoré vína sa hodia a nehodia na svadbu a dali nám ochutnať rôzne druhy vína. Nakoniec sme vybrali 3 druhy- červené suché, biele polosuché a biele suché. Vína boli naozaj dobré a lahodné a aj sa ich najviac vypilo (alkohol nám ostal takmer celý). Vo vinárstve boli dokonca taký ochotný, že nám celú našu objednávku doviezli do Žiliny. Všetky druhy vína sme mali porozdeľované v krabiciach podľa druhu. Veľmi si vážim aj to, že nám na naše svadobné vínka nalepili etikety, ktoré sme im zaslali. Ďakujeme.
Na svadbe urobil parádnu hudobnú zábavu. Zabavil sa a zatancoval si každý, kto vládal a chcel tancovať. Nakoľko sme mali na svadbe dosť detí, oceňujeme tanečné kolo detských pesničiek, ktorými deťom vyčaril úsmev a radosť. Z hudobnej produkcie hral z každého rožka troška a ulahodil nielen mladším ročníkom, ale aj tým starším.

Ahojte žienky 😘 Náš svadobný deň, krok po kroku bude na mojom blogu rozdelený do štyroch článkov. Prvý článok z edície "Wedding day" 👰 🤵 si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz ❣️: https://lucia-lifestyle.blogspot.com/2018/08/wedding-day-svadobna-vyzdoba.html ❣️

luciahanka pridala 3 nové fotky
25. júl 2018

Lucia a Štefan

(127 fotiek)
Svadobný album

Ahojte kočky🙋 Musím sa Vám pochváliť, že svadbu máme úspešne za sebou, už 6 dní som pani Sebešovou❤ Pomaly si zvykám na status "manželky" a na nové priezvisko a podpis😜.
Svadba bola nádherná, krásna, emotívna, dojímavá a my sme sa obaja cítili šťastne, neskutočne šťastne. Všetko prebiehalo bez problémov, komplikácií a stresu. Celý deň sme si užili a stále sme sa usmievali☺️. Náš deň sme si užili aj vďaka našej úžasnej rodine, ktorá nás stále podporovala...

7 fotiek

Ahojte milé nevestičky👰
Dni do svadby už odpočítavam ako sekundy do Nového roku🤩. Na mojom blogu som v rámci trošky voľného času spracovala posledný článok z edície "Wedding inspiration", v ktorom sa dozviete, ako približne bude vyzerať celý môj svadobný look👰 Ak máte záujem, kliknite na tento odkaz❤: http://lucia-lifestyle.blogspot.com/2018/06/wedding-inspiration-svadobny-look.html

luciahanka pridala novú fotku
16. jún 2018

♥ Prípravy v plnom prúde ♥

(78 fotiek)