coverphoto
Neaktívny

martinahu8

Martina Hudáková
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Veselá Košičaka :)
zaregistrovala sa 30. júl 2015
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 10. 9. 2016
1405
dní po svadbe
Aktivita
2 príspevky vo fotoblogoch
10 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
BratislavaKošiceSeptember 2016
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +249
Svadobný album
Martina Tomanová a Stanko Toman
10. 9. 2016 Košice | 253 fotiek
svadobné šaty
Meggie sottero Košice - Svadobný salón Maggie - šaty Dalassandra
výzdoba
Môj tatik :) - Mám skvelých rodičov, ktorý mi s prípravami veľmi pomáhali a umelecky založeného tatika, ktorý mi výrabal po nociach výdoby, vyrábal krabičku, stužky na servítky, zasadací poriadok, stužky a iné krásne vecičky..rozmontoval pol domácnosti aby svojej milovanej dcérenke urobil radosť. Spolu s mamičkou, ktorá rok zbierala doma do komôrky alkohol, nealko a iné potrebné mňamky na svadbu:) najlepší pomocníci moji šikovní rodičia...
poháre
https://www.svadobnepierko.sk/ - Veľmi ochotný personál a krásny výber aj gravír. Osviežilo svadobnú výzdobu a potešilo aj rodičov pri prípitku :)
kostol
Dóm sv. Alžbety, Košice, zbor Gregoriana - v kostole nám spieval nádherne zbor Gregoriana. V krásnej atmosfére Dómu vyvolával ich spev stredovekých piesní zimomriavky.
hostina
Hotel Bonaparte - Košice (Šebastovce) - Krásne priestory, výborné jedlo, obsluha a ochota na 1, pani prevádzkara veľká profesionálka. Pre 80 ľudí je to najideálnejšie miesto, ktoré sme si hneď zamilovali. Výhodou je, že tam môžete hostí aj ubytovať a tiež úžasný detský kútik.
víno
FURMINT s.r.o., Pod Furčou 7 - Vínko sme mali na komis, čo bolo na nezaplatenie. Skvelá spolupráca s pánom Bacílkom. Odporúčam, dá sa dohodnúť, plná dôvera na oboch stranách a zaplatíte len čo spotrebujete čo je výborné. Na výber z viacerých vín. Nám chutila najmä Pivnica Orechová!!!
koláče
Cukráreň Kity, Košice - mňam mňam mňam. :)
dj
Miloš Gesker Petráš - Tak to už teda áno :) ak chcete mať zaručenú zábavu, DJ ale taktiež moderátora v jednom tak Gesker je ako stvorený. Boli sme veľmi spokojní. Naši hostia si hudbu nevedeli vynachváliť. Na našej svadbe tancovali aj tí ktorí nikdy netancujú. To bola vďaka Geskerovi zázračná zábava :)Naozaj super!
fotograf
Jakub Čajko - CAJJAK - Jedným slovom úžasné.mrknite jeho stránku www.cajjak.com.Nemohli sme sa rozhodnúť lepšie. JAKUB je odborník,ktorý sa na fotografiu pozerá srdcom,má veľký talent a jeho práca dovolím si tvrdiť bude krásna aj o 100 rokov.Fotografie z hostiny zachytávali radosť,lásku a neskutočnú zábavu. Každá fotografia z hostiny má silnú emóciu. Je to taktiež profík na zachytavanie výborných momentiek.Vrelo odporúčam.Spolupráca úplne výborná.
kameraman
Peter Čaja kreatívny kameraman - Peter je vyborný profesionál aj človek.Boli sme maximalne spokojný.Na svadbe sme si skvele rozumeli,bol nenapadný,priateľský,na svadbe nerušil ale splnil úplne každú požiadavku o ktorú sme požiadali.Vidoklip aj vido je krásne a nadčasové.Skvele zostrihané,výborný výber hudby a zachytené všetky detaily.Je skvelé mať kameramana ktorý Vám dokáže opäť vrátiť ten pocit a atmosféru ako keby ste boli na svadbe.Video ukazuje presne tú zábavu a lásku aká na svadbe aj naozaj bola. výborná práca. Som náročný zákazník a stretla som sa s výbornou spoluprácou a najmä ochotou.Dostala som aj viac ako by sme boli čakali.Vrelo odporúčam,keď chcete staviť na istotu.
kvety
FlorDeLuxe ❤️ Svadobná agentúra: výzdoby, kvety, koordinácia, tlačoviny ... - Nemohli sme si lepšie vybrať. Spolupráca prebehla bez problémov, každá požiadavka bola 100% splnená a prístup bol maximálne profesionálny. Kvetinová výzdoba prekrásna, taká ktorú každý hosť ocenil a naozaj si ju každý aj všimol. Vrelé odporúčanie. Veľký profesionáli a bezproblémová spolupráca s perfektným výsledkom. Ďakujeme veľmi pekne.
koláče
🍭 KVALITNETORTY 🍭 - Rada by som sa poďakovala naša sv. torta bola úchvatná a veľmi chutná, bola lepšia ako som si predstavovala.:) Vrelo odporúčam spoluprácu, pani Lucka je milá a ochotná vyjsť so všetkým v ústrety. Výborná komunikácia a prístup:)
Žiadne príspevky.