Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
megyyyy
Takze..ja uz sa pomaly ale isto presúvam na modreho koníka😂😂a tu je dôvod. Predstavujem vam nasu krasnu Valentínku,ktorej som sa postarala o kyprejsie tvary a takto som ju v brusku vykrmila. Narodila sa 17.3.2017 s mierami inspirovanymi barokom 😂 52cm a 4,180kg. Je to najkrajšia bodka za našim svadobným albumom.😍😍😍
megyyyy
Jedna nevesta Zuzka mi zverila výzdobu do svojich rúk :) Takže od mojej svadby som mala možnosť sa druhýkrát realizovať :) A v krásnej stodole! :) Tým splnila rovno aj môj sen, pretože, v tejto stodolke som sa chcela vydávať i ja. Snáď sa mi podarí raz rozšíriť aj rady kolonky profesionál ...:)
megyyyy
Zuhair Murad 2017,Náádhera...! čipka na priesvitnom tyle...myslím že tento štýl už vrcholí...:) Som zvedava čo príde keď sa aj toto už prekoná a nevesty sa nabažia...:)
megyyyy
Júúúch júúchuchú dievčatá...takejto krásnej odmeny som sa dočkala/dočkali :) Takto krásne sa vynímame na stránkach v magazíne♥♥♥ EMMA/SVADBA. ♥♥♥ Teším sa velmi, velmiii, ani to neviem vypovedať...:)Ja som sa rozhodla túto moju (organizatorskú a aranžérsku) vášeň/sen pretransformovať aj to profesionálnej úrovne.Babuľe držte palčeky!♥♥♥ Som rada že si nás (aj vďaka skvelým ľuďom kt. sú okolo mňa v emme všimli). Prajem Vám krásny večer...! :)
megyyyy
Jedna, z výstavy Perfect wedding a stánok Wedding Avenue...a moje šatkyyy:) Boli ste niekto mrknúť?
megyyyy
megyyyy
Registrácia: január 2012
Príspevkov: 67
Inzerátov: 1
Priatelia: 72
Páčia sa mi tieto fotoblogy (20)