Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

michaelacap Neaktívny

Svadba bola 7. novembra 2015  • 

Kameraman RA VisualWorks - Cinematography - Katka a Jozef - ďalší veľkí profesionáli, ktorí nám ešte lete vytvorili neskutočný SAVE THE DATE klip a teraz na svadbe boli takí nenápadní, že som si ich ani nevšímala. Ak sa vám ich práca páči, tak ich neváhajte kontaktovať - bezproblémová komunikácia aj spolupráca :)
Hudobná skupina Hudobna skupina Quatro - Toto bola moja prvá podmienka - podľa nich sme si vyberali dátum na svadbe. Zastávam názor, že živá hudba je živá hudba :)
Odobierka Folklorny súbor Špačinčanka - Ich pásmo s odobierkou a čepčením stačí raz vidieť a hneď si ich zamilujete!
Svadobné auto Marek Brežný - Zohnať staré auto v okolí Trnavy bol pre mňa dosť veľký problém. Nakoniec som sa dopátrala k tomuto človeku, ktorý bol ochotný a veľmi dobre sa mi s ním spolupracovalo. V prípade záujmu vám rada poskytnem jeho kontaktné údaje.
Torta Capcovic cakes - Celý candy bar aj svadobnú tortu sme si piekli ja, sestra a mama. Takže všetko domáca výroba :)
Svadobné šaty Wedding Avenue - Na tento salón bolo popísaných už veľa chvál a moja recenzia nebude iná. Veronika je úžasná v tom čo robí, v salóne má celkom iné šaty, ktoré vám na prvý pohľad vyrazia dych. Ja som sa v tých mojich cítila celý deň ako princezná. Veronika, ďakujem za pomoc pri výbere! :)
Fotograf Photodananai - Odporúčam všetkými desiatimi! Tomáš je veľmi sympatický človek, profesionál a už sa neviem dočkať jeho fotiek. V ponuke mal aj krásnu, nestarnúcu fotoknihu s polarodiom. Všetko zabezpečil a ja som to mala bez starostí. Radosť s ním spolupracovať! :)
Make-up Lucid Style - O Lucii sa tu toho už popísalo veľa a nie vždy veľmi pekne. No ja na ňu nedám dopustiť. Prišla k nám ráno podľa dohody na 7:30, bola neskutočne milá, príjemná - človek mal pocit, ako keby sme sa poznali celý život. Spravila zo mňa princeznú a makeup aj vlasy mi vydržali až do rána. Toto bola jedna z tých volieb, ktoré by som určite zopakovala! Ak sa vám páči jej práca, tak si nevšímajte prosté komentáre na jej adresu a choďte do toho! :)
Oznámenia Vanilkový kaktus design - No čo povedať ku Katke - moja Katka :) Neskutočne zlaté, šikovné, milé kreatívne dievča. Som si istá, že s ňou ešte určite zostaneme aj v kontakte. Vyrobila mi oznámenia presne podľa môjho želania, odznačiky pre moje kočky a dokonca aj rekvizitu na fotenie. Katka je profesionálka, ktorá je veľmi priateľská, takže máte pocit, že to riešite s najlepšou kamoškou. Katka si spička! :)
Svadobná agentúra Decor2Love- wedding and special event rentals - Píšem asi milionte Erikine odporúčanie, ale určite nie posledné. TOPKA TOPKA TOPKA! To čo Erika a jej tím vykúzlili z nášho kulturáku - no klobúk dole po tisícikrát. Sánka mi padla keď som to prvýkrát videla a nemohla som sa prestať čudovať. Odporúčam nie všetkými desiatimi, ale miliontimi! Bezproblémová a okamžitá komunikácia a neskutočne úžasná realizácia. Erika je úžasná žena s citom pre detaily a krásne veci. Vďaka nej bolo plánovanie mojej výzdoby maximálne bezstarostné! ĎAKUJEM!!!
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
michaelacap
Registrácia: február 2015
Príspevkov: 25
Inzerátov: 0
Priatelia: 4
Páčia sa mi tieto fotoblogy (33)