Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

mmaattkka Neaktívny

Svadba bola 7. októbra 2017 Piešťany, okres Piešťany  • 

Dj Profesionálny Deejay, Starejší a Moderátor ... - Najlepší Dj a hlavne starejší akého som mohla zohnať, profesionál o všetko sa postaral. Svadba prebehla vďaka nemu bez starosti. Spoľahla som sa len na odporúča, ktoré som našla tu. Vrelo odporúčam ďalej pre nás to bol najlepší výber aký mohol byť :) a dúfam že sa tento rok vidíme s Romanom na svadbe kamarátky v PN
Hostina Penzion Benatky - Penzión Benátky v Piešťanoch na svadbu do 60 ľudí odporúčam ideálne krásne prostredie, jedlo bolo perfektné vo všetkom vyšli v ústrety. Príjemná obsluha a prijateľná cena . Hlavne nádherné prostredie od terasy až po sálu,tanečný parket menší ale vôbec nevadilo, tanečný parket čiastočne oddelený od sály čo je pre našu rodinu ideálne,kto sa chcel rozprávať sa rozprával kto tancovať tak tancoval. Svadba nám vyšla nad očakávanie perfektné vďaka profesionálom, ktorý nás sprevádzali. :)
Kvety Barunka Šemelakova Sekáčová - Barunka mi spravila najkrajšiu kyticu na svete :) a nehovoriac o nádhernej výzdobe a všetkých detailoch od auta až po tabulu pred sálou :) Proste TOP aranžérka a domyslené všetky detaily ak by niekto potreboval kontakt napíšte mi správu :)
Maťa a Michal - 7. októbra 2017 - Piešťany, Okres Piešťany - 7 fotiek
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
mmaattkka
Maťa Michal
Registrácia: marec 2013
Bydlisko: okres Piešťany
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
9 7 4 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)