coverphoto
Neaktívny

mmaattkka

Maťa
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 28. mar 2013
býva v meste Piešťany
Info o svadbe
Svadba bola 7. 10. 2017
1156
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
0 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +3
Svadobný album
Maťa a Michal
7. 10. 2017 Piešťany | 7 fotiek
kvety
Barunka Šemelakova Sekáčová
Barunka mi spravila najkrajšiu kyticu na svete :) a nehovoriac o nádhernej výzdobe a všetkých detailoch od auta až po tabulu pred sálou :) Proste TOP aranžérka a domyslené všetky detaily ak by niekto potreboval kontakt napíšte mi správu :)
hostina
Penzion Benatky
Penzión Benátky v Piešťanoch na svadbu do 60 ľudí odporúčam ideálne krásne prostredie, jedlo bolo perfektné vo všetkom vyšli v ústrety. Príjemná obsluha a prijateľná cena . Hlavne nádherné prostredie od terasy až po sálu,tanečný parket menší ale vôbec nevadilo, tanečný parket čiastočne oddelený od sály čo je pre našu rodinu ideálne,kto sa chcel rozprávať sa rozprával kto tancovať tak tancoval. Svadba nám vyšla nad očakávanie perfektné vďaka profesionálom, ktorý nás sprevádzali. :)
Najlepší Dj a hlavne starejší akého som mohla zohnať, profesionál o všetko sa postaral. Svadba prebehla vďaka nemu bez starosti. Spoľahla som sa len na odporúča, ktoré som našla tu. Vrelo odporúčam ďalej pre nás to bol najlepší výber aký mohol byť :) a dúfam že sa tento rok vidíme s Romanom na svadbe kamarátky v PN
5. dec 2017

Maťa a Michal

(7 fotiek)
Svadobný album