coverphoto
Neaktívny

suzinka1608

Zuzík  /  31 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 26. mar 2012
býva v meste Vranov nad Topľou
Info o svadbe
Svadba bola 1. 3. 2014
2322
od svadby
Aktivita
132 príspevkov vo fotoblogoch
0 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (219)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +119
Svadobný album
Zuzík a Paľušík
1. 3. 2014 Vranov nad Topľou | 123 fotiek
doplnky nevesty
Salón Erica, Krosno
ženíchove doplnky
Manufaktúra Omrvinka; pavanna HE, ebay, - manžetky nám robila Saška, nejaké sme dokúpili cez ebay,takisto motýlikov niekoľko cez ebay, no červeného a strieborného cme kúpili v humennom v pavanne, takisto aj manžetovú košelu - milý prístup a možnosť košelu aj vyskúšať!!!
svadobné šaty
Salón Erica, Krosno - pani predavačka je tam neskutočne úslužná, poradí pomôže a hlavne nechce za každú cenu predať, čo sa dnes nevidí.. šaty som si vybrala aj na základe jej prístupu ku mne, nie ako v iných salónoch! :-)
kostol
Rímsko-katolícky kostol Panny Márie Fatimskej v Čemernom - chcem vyzdvihnúť hlavne prístup pána kňaza a človeka s veľkým Č, Mareka Kundera, kostol je sám o sebe nádherný a ešte ho podčiarkla naša vymyslená výzdoba, počula som z kuluárov,že pán farár si ju sám fotil,že také pekné to ešte nemal nikdy :-)
výzdoba
Kvetinarstvo Pohadka Vranov n/T - výzdobu som si zabezpečovala v podstate sama na 50% a zvyšok urobilo kvetinárstvo (kvety, a vázy +hlavný stôl) poprinášala som im všetko čo tam chcem zrkadlá,darčeky,servítky,podnosy..povedala čo kam a ako a urobili mi to, okrem prestretia,zastolovania a uloženia menoviek,menu a servítiek, to sme robil s reštikou v piatok v spolupráci, ja som si to dirigovala :-)
kvety
Kvetinarstvo Pohadka Vranov n/T - milý a ústretový prístup, nakoľko som dosť v tomto smere vymýšľala, síce ešte takúto výzdobu a kyticu nerobili, no po dodaní materiálu sa snažili mi splniť všetko aj keď s malými návrhmi zmien..no bola spokojnosť na oboch stranách
darčeky
ebay.com - boli to zatváraky na víno :-) hostia sa veľmi potešili nakoľko máme v rodine a priateľoch veľa "vinárov"
topánky
growikar - topánočky svadobné ale aj na redový zo salónu Erica v Poľsku, výrobca growikar,kt. predáva len cez svadobné salóny, topánočky si môžete vybrať v rôznych prevedeniach, či už výškou opätku,farbou alebo aplikáciou na nich. Boli veľmi naozaj veľmi pohodlné, dovolím si tvrdiť,že pohodlnejšie som ešte nemala, opätok som mala len 3,5cm a bola som v nich celý čas, až som si obula červené na redový čo bola vlastne kópia svadobných v červenom prevedení..Odporúčam *** !!!!!
víno
Pivnica Orechová + Mavín - my sme už dlhú dobu verní orechovej -výborné vínko, cenovo veľmi dostupné ... a Mavín pre náročnejších vynikajúce vínko, no trošku drahšie ;-)
hostina
Reštaurácia Škorpión Hlinné - s reštauráciou sme boli veľmi spokojní, dôležité je vedieť čo chcete, dať si urobiť ochutnávku, vyžiadať si viac personálu ako sme to urobili my a všetko bude tip-top. Boli sme trošku náročnejší "zákazníci" nakoľko sa naša rodina venuje gastronómii, tak sme si vybrali aj iné menu než mali v ponuke..ale výsledok bol na 1 :-) okrem toho sála je nádherná, kapacitne na 160ľudí a svadobný apartmán je v cene. takže odporúčam...
make-up
Ria Victo Make Up Artist - Vranov nad Topľou - Riušík je veľmi šikovný človiečik a veselá kopa, veľmi ju odporúčam, splní vám vaše sny :-) a nasmejete sa
účes
Anička Mantič. Salón M - nakoľko sa Anička venuje výnimočne čo sa "kaderníckych služieb" týka len účesom, tak je v tom naozaj profesionál, aj keď som si vzhľadom na moje kučeravé vlasy vybrala úplne jednoduchý účes, no vyrobí vám bársjaký a vydžal mi ešte dva dni po svadbe!!!
svadobné obrúčky
LAURA GOLD s.r.o. - výrobca svadobných obrúčok - obrúčky upravené podľa našej požiadavky, pekné bielučké, snáď aj vydržia, zatiaľ niet čo vytknúť.
oznámenia
wed invite - Ľubka je jedno šikovné žieňa a vyplní Vám akúkoľvek požiadavku, je to šikovnica
hudobná skupina
cimbálovka FS Zemplín - chlapci sú proste top, niet o čom, okrem toho jeden z nich robí hneď aj Dj čiže kolá sa striedajú..no niet nad živú cimbalovku!!!
fotograf
Matúš Vencúrik - skvelý človek a profesionál - Matúš bol úžasný v každom smere, hlavné bolo, že sme sa necítili akoby medzi nami bolo cudzie teleso, ale akoby to bol dlhoročný kamarát. Matúš je naozaj profík, odovzdal nám kvantum dokonalých fotiek vyše 1000 a mala som teda dilemu aké ukážky tu na MS dať
2. feb 2014

Nejaky overeny internet. Obchodik na spolocenske topanky s nizkym opatkom? Vdaka