coverphoto
Aktívny

vevs_wedding

Veronika
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 4. okt 2018
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 7. 9. 2019
335
dní po svadbe
Aktivita
19 príspevkov vo fotoblogoch
2 príspevky vo fóre
32 inzerátov
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +155
Svadobný album
NÁŠ deň - Veve a Lučko ♥
7. 9. 2019 Nitra | 159 fotiek
ženíchov oblek
KIRI obleky v Nitre - Tak ako som nechcela, aby ženích videl moje svadobné šaty, tak som nechcela vidieť ani ja jeho svadobný oblek. Túto časť príprav mal na starosti sám so svojimi poradkyňami (mamina a sestra) bez mojej pomoci a myslím, že to zvládli super. Sama by som mu lepší oblek nevybrala :) V predajni mu poradili, pomohli s výberom doplnkov a oblek mu upravili priamo na jeho postavu v cene. Odporúčame :)
výzdoba
Svadobná agentúra Ellit Nové Zámky - Veľa vecí do výzdoby sme si vyrábali sami, chceli sme do toho dať niečo z nás a obaja mame pozitívny vzťah k DIY veciam, pretože vyrobiť si niečo sám a presne tak ako sa to páči mne má nielen výhodou ušetrenia financií ale hlavne skvelého pocitu ak Vám to hostia chvália a sú úžasnutí že za tým všetkým stojí vaša práca :) Samozrejme všetko sme ako nevesta a ženích nemohli stihnúť sami, veľa nám pomáhala rodina a najväčšiu časť práce nakoniec aj tak odviedla svadobná agentúra, ktorá tomu celému priestoru dala punc a lesk, tak ako by sme to my sami nezvládli :)
kvety
Svadobná agentúra Ellit Nové Zámky - Celú kvetinovú výzdobu vrátane svadobnej kytice a pierka vytvorila p. Granátová na základe našich predstáv. Kvety boli krásne, čerstvé a svadobnú kyticu mám odloženú dodnes (samozrejme vysušenú:)
svadobná agentúra
Svadobná agentúra Ellit Nové Zámky - Výzdobu miesta hostiny zastrešila úžasná p. Granátová s jej svadobnou agentúrou Ellit z Nových Zámkov. Jej práca je profesionálna, kvalitná a rýchla, vyhovie Vám vo všetkých želaniach a zariadi aj nemožné. :) Vo všetkom počúva želania nevesty, neurobí nič bez Vášho vedomia a schválenia ale stačí len jedno slovko/myšlienka a ona Vás zahrnie nápadmi, možnosťami a ideami :) Odporúčame naozaj úprimne z celého srdca a ďakujeme za všetko! :)
oznámenia
Barborka Krejčová - Svadobné oznámenie a všetky ďalšie tlačoviny nám pomohla vytvoriť naša dobrá kamarátka Beba, vďaka ktorej sa naše predstavy dostali na papier :) Ďakujeme ♥
svadobné obrúčky
Ján Machovčák - Z dielne tohto Pána klenotníka mám aj zásnubný prsteň, preto sme s výrobou obrúčok oslovili práve jeho. Niekoľkokrát sme spolu sedeli a diskutovali o tvare, farbe a veľkostiach obrúčok. Vložil do nich všetky prvky, ktoré nás s partnerom vystihujú, presne tak, ako sme si to celé navrhli. Sme vďační za možnosť spolupráce a odporúčame každému :)
koláče
Renáta Kovačicová - Veľký Kýr - Svadobné zákusky do výslužiek ale aj na samotnú hostinu do Candy baru pieklo niekoľko dobre overených dodávateľov. Jednou z nich bola p. Kovačicová z Veľkého Kýru, ktorá pečie vynikajúce zákusky rôznych príchutí aj neobyčajnšie, aj klasické, podľa toho o aké máte záujem. Okrem týchto zákuskov sme mali dodávateľa z Nových Zámkov, z Veľkého Zálužia aj už od spomínanej Pure Sweet z Nitry, ktorá piekla mini cheesecaky. Všetkým hosťom chutilo a to je vždy tá najväčšia a najúprimnejšia pochvala :)
torta
Pure Sweet - Svadobnú tortu sme mali od našej skvelej kamošky, ktorá bola aj našim hosťom. Erika je vynikajúca cukrárka, profesionálny prístup skvelo maskuje svojou úprimnou kamarátkou komunikáciou, rada poradí a vždy výjde v ústrety akýmkoľvek "šialeným" požiadavkám neviest. :) Torty zdobí prekrásne, no ani zďaleka nie sú také pekné, ako skvelo chutia! Odporúčame všetkým, ktorí si potrpia na kvalite a čerstvých surovinách, ale hlavne pre tých ktorí majú "vyberané jazýčky" ako sám kráľ. :)
fotograf
Radovan Škohel - Už dávno pred svadbou sme vedeli, že chceme "neobyčajné" svadobné fotky, kvalitné ale nie tuctové, také ktoré zachytávajú "Váš jedinečný svadobný príbeh" po svojom, nie ako pásová výroba CTRL-C + CTRL-V len s inými hlavnými postavami. Čiže keď sme vyberali termín svadby, prihliadali sme aj na "Radov kalendár" a vďakabohu mal voľno! :) Rado je úžasný človek, vtipný, plný spontánnosti a do fotografovania vkladá dušu. Jeho fotky majú osobitné čaro. Nám obom sa každý jeden moment fotenia zdal úplne prirodzený bez toho "umelého pózovania" ktoré obaja veľmi nemusíme. Veríme, že aj Rado si užil náš svadobný deň z poza objektívu tak, ako sme si my užili jeho a ďakujeme z celého ♥
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Chantall - Na rozdiel od svadobých, popolnočne šaty som hľadala počas celého roka svadobných príprav. Prelustrovala som všetky slovenské aj zahraničné eshopy, kde som hľadala niečo jednoduché, rafinované, aby to vystihovalo moju osobnosť a zároveň aby nezatienili svadobné šaty. Nakoniec som to vzdala a mesiac pred svadbou som vošla do obchodu Chantall, kde som uvidela tieto nenápadné ale zároveň zaujímavé šaty. Sadli mi ako uliate, ružová farba je moja najobľúbenejšia a vďaka kvetinovému opasku boli také "moje" :)
účes
Alenka Uharčeková - S Alenkou mám výborné skúsenosti, je skvelá osoba a ešte lepšia kaderníčka. Pomôže pri výbere a úprimne poradí, čo je vhodné a čomu sa radšej vyvarovať. So svadobným účesom sa mi trpezlivo "hrala" 3 hodiny až kým mi venček nesadol na hlavu ako "veď viete čo na šerbel" :) Ďakujem ♥
make-up
Make up artist & hair Eliška Révayová - Eliška je skutočný talent, dokáže vidieť v každej žene krásu a tú vyzdvihne prirodzene akoby to bola tá najbežnejšia vec. Okrem toho je milá, vtipná a počúva každé jedno želanie ktoré k nej vyslovíte. Odporúčam všetkými zmyslami, ktoré vlastním a ďakujeeem ♥! :)
svadobné šaty
Rara Avis - Každá budúca nevesta sa najviac teší na výber svadobných šiat, o tom niet pochýb, pretože sme jednoducho ŽENY a chceme byť v deň „S“ oblečené v tých najkrajších šatách aké na planéte existujú! 😊 Ale ako zistiť, ktoré sú tie NAJ?! Ja som v tom od začiatku mala úplne jasno! (prekvapivo pre všetkých zainteresovaných) Prvýkrát som ich uvidela na Pintereste a od tej chvíle som už nemyslela na nič iné, len ako, kde a kedy si ich môžem vyskúšať. A ten moment, keď som si ich obliekla bol presne ako som dúfala. Cítila som, že TOTO sú TIE ŠATY♥. Vyskúšala som si potom ešte pár iných, no aj tak som myslela len na tie jedny jediné. Nezáležalo mi na tom, čo hovoria ostatní, ani aké šaty vyšli v nových kolekciách, vždy som s nimi porovnávala TIETO a vždy zostali na 1.mieste. Veľká vďaka patrí Svadobnému salónu Ellit, vďaka ktorému som si ich mohla kúpiť a vydať sa v nich 😊
dj
Jojo Halás - Keďže sme chceli, aby na hostine hrala hudba neustále, tak sme si k cimbalovke "doobjednali" aj šikovného DJa Joja, ktorý sa v hraní striedali a tak vytvárali skvelú atmosféru svadby, na ktorej neboli "trápne tiché pauzy". Okrem toho DJ Jojo skvelo zastrešil aj úlohu moderátora a zabávača, komunikoval s hosťami, aktívne sa zapájal do aktuálneho diania na parkete a vymýšľal úlohy pre hostí. Vďaka nemu všetci vedeli, čo sa deje či už na parkete, alebo vonku na terase. Hral nám ako sľuboval "až do rána bieleho" a hostia sa skutočne bavili :)
hudobná skupina
Cimbalová hudba Mariána Krnáčika - Na cimbalovku p. Krnáčika sme sa prvýkrát zabávali na oslave našich známych, kde sa vďaka nim zo všetkých hostí stávali parketové levy 😊 Preto sme sa bez zbytočného váhania rozhodli pozvať ich hrať aj na našu svadbu. Komunikácia s p. Krnáčikom je vynikajúca, ochota vyplýva prirodzene z jeho osobnosti a služby, ktoré poskytuje sú naozaj na úrovni. Okrem hostiny nám títo páni muzikanti hrali aj na obrade (piesne ktoré sme si sami navrhli sa naučili) a celkový zážitok z obradu v exteriéri tak ešte viac umocnili. Na hostine okrem hrania klasických „kôl“ prechádzali medzi hosťami a hrali im tzv. „vykrikovačky“, čo svedčí o ich profesionalite a rozhľade. Úprimne, nie je nič čo by som im mohla vytknúť, ich služby len a len odporúčam.
catering
Archív Vín Vráble - Jedlo sme mali zastrešené od p. majiteľa miesta konania hostiny, lebo nebolo inej možnosti. Bol to balík služieb spolu s miestom. Vedeli sme, že prevádzkuje niekoľko reštaurácií, ale "ochutnaného" sme ho nemali. Preto to bol pre nás asi najväčší risk, dôverovať niekomu "cudziemu" v tej pre nás najdôležitejšej veci akou je jedlo na svadbe. Keď sme asi mesiac pred svadbou zostavovali menu, s malou dušičkou sme mu rozprávali našu predstavu nie až tak tradičného "svadobného de-filé" a skutočne sme boli šťastní, že s ničím nakoniec nebol problém. Hostia si chválili nielen svadobné menu, ale večerný raut a po-polnočnú kapustnicu. Jedlo bolo skvelo pripravené, z kvalitných surovín, krásne servírované a hlavne bolo vždy teplé. Nemôžme opäť nič vytknúť. ďakujeme ♥
hostina
Archív Vín Vráble - Miesto hostiny bola tá najťažšia otázka,ktorú sme hneď po zásnubách intenzívne riešili. Bolo skutočne náročné nájsť miesto v okolí Nitry,ktoré by spĺňalo všetky naše požiadavky. O Archíve sme netušili,napriek tomu, že sme ho mali rovno pod nosom. Až cez "Moju svadbu" som sa raz náhodou preklikala na fotky z týchto krásnych priestorov a zrazu to bolo! Vďaka príjemnej atmosfére a tiež úžasnému dojmu,ktorý na nás majiteľ zanechal,sme už na Archív nevedeli zabudnúť. Jediný voľný termín však bol až 7.9.2019 a my sme plánovali májovú svadbu. Tak sme riešili dilemu priestor vs. termín. Nakoniec sme sa nechali viesť srdcom,pretože ten prvý dojem,ktorý na nás Archív Vín zanechal,neprekonalo už žiadne iné miesto. A naozaj sa vyplatilo „počkať“ si na tieto priestory s krásnym interiérom s prírodnými prvkami a umeleckým duchom. Sála je dostatočne veľká pre 120 hostí spolu s tanečným parketom,čiže nikto o nič nepríde. Pri vstupe je obrovská terasa a priestranné foyer.Ľudský prístup majiteľa je ideálnou bodkou dokonalosti.
civilný obrad
Pútnické miesto Studnička - Obaja sme snívali o jednoduchom a peknom cirkevnom obrade, ktorý nie je taký tradičný, presne nalinkovaný a zbytočne zdĺhavý ako bývajú tie v kostoloch. Preto sme pátrali po možnostiach cirkevného sobáša v exteriéri a tiež v blízkosti miesta hostiny. Studnička pri Novej Vsi nad Žitavou spĺňala naše podmienky dokonale. Keď sme sa tam boli začiatkom jari pozrieť, vedeli sme, že toto je TO miesto, kde si chceme pred rodinou a priateľmi sľúbiť lásku a vernosť. Len tak - uprostred "ničoho" obkolesení len stromami a pokojom, ktorý z tohto miesta vyžaroval.Myslím, že všetci, ktorí s nami 7.9.2019 boli a zažili atmosféru cirkevného obradu na tomto mieste, spomínajú na tieto chvíle rovnako ako my - ako na chvíle, ktoré naplnili nielen naše ale aj ich duše pokojom a láskou :)
Žiadne príspevky.