coverphoto
Neaktívny

vevs_wedding

Veronika
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 4. okt 2018
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 7. 9. 2019
866
dní po svadbe
Aktivita
20 príspevkov vo fotoblogoch
2 príspevky vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +155
Svadobný album
NÁŠ deň - Veve a Lučko ♥
7. 9. 2019 Nitra | 159 fotiek
ženíchov oblek
KIRI obleky v Nitre
Tak ako som nechcela, aby ženích videl moje svadobné šaty, tak som nechcela vidieť ani ja jeho svadobný oblek. Túto časť príprav mal na starosti sám so svojimi poradkyňami (mamina a sestra) bez mojej pomoci a myslím, že to zvládli super. Sama by som mu lepší oblek nevybrala :) V predajni mu poradili, pomohli s výberom doplnkov a oblek mu upravili priamo na jeho postavu v cene. Odporúčame :)
výzdoba
Svadobná agentúra Ellit Nové Zámky
Veľa vecí do výzdoby sme si vyrábali sami, chceli sme do toho dať niečo z nás a obaja mame pozitívny vzťah k DIY veciam, pretože vyrobiť si niečo sám a presne tak ako sa to páči mne má nielen výhodou ušetrenia financií ale hlavne skvelého pocitu ak Vám to hostia chvália a sú úžasnutí že za tým všetkým stojí vaša práca :) Samozrejme všetko sme ako nevesta a ženích nemohli stihnúť sami, veľa nám pomáhala rodina a najväčšiu časť práce nakoniec aj tak odviedla svadobná agentúra, ktorá tomu celému priestoru dala punc a lesk, tak ako by sme to my sami nezvládli :)
kvety
Svadobná agentúra Ellit Nové Zámky
Celú kvetinovú výzdobu vrátane svadobnej kytice a pierka vytvorila p. Granátová na základe našich predstáv. Kvety boli krásne, čerstvé a svadobnú kyticu mám odloženú dodnes (samozrejme vysušenú:)
svadobná agentúra
Svadobná agentúra Ellit Nové Zámky
Výzdobu miesta hostiny zastrešila úžasná p. Granátová s jej svadobnou agentúrou Ellit z Nových Zámkov. Jej práca je profesionálna, kvalitná a rýchla, vyhovie Vám vo všetkých želaniach a zariadi aj nemožné. :) Vo všetkom počúva želania nevesty, neurobí nič bez Vášho vedomia a schválenia ale stačí len jedno slovko/myšlienka a ona Vás zahrnie nápadmi, možnosťami a ideami :) Odporúčame naozaj úprimne z celého srdca a ďakujeme za všetko! :)
oznámenia
Barborka Krejčová
Svadobné oznámenie a všetky ďalšie tlačoviny nám pomohla vytvoriť naša dobrá kamarátka Beba, vďaka ktorej sa naše predstavy dostali na papier :) Ďakujeme ♥
svadobné obrúčky
Ján Machovčák
Z dielne tohto Pána klenotníka mám aj zásnubný prsteň, preto sme s výrobou obrúčok oslovili práve jeho. Niekoľkokrát sme spolu sedeli a diskutovali o tvare, farbe a veľkostiach obrúčok. Vložil do nich všetky prvky, ktoré nás s partnerom vystihujú, presne tak, ako sme si to celé navrhli. Sme vďační za možnosť spolupráce a odporúčame každému :)
koláče
Renáta Kovačicová - Veľký Kýr
Svadobné zákusky do výslužiek ale aj na samotnú hostinu do Candy baru pieklo niekoľko dobre overených dodávateľov. Jednou z nich bola p. Kovačicová z Veľkého Kýru, ktorá pečie vynikajúce zákusky rôznych príchutí aj neobyčajnšie, aj klasické, podľa toho o aké máte záujem. Okrem týchto zákuskov sme mali dodávateľa z Nových Zámkov, z Veľkého Zálužia aj už od spomínanej Pure Sweet z Nitry, ktorá piekla mini cheesecaky. Všetkým hosťom chutilo a to je vždy tá najväčšia a najúprimnejšia pochvala :)
torta
Pure Sweet
Svadobnú tortu sme mali od našej skvelej kamošky, ktorá bola aj našim hosťom. Erika je vynikajúca cukrárka, profesionálny prístup skvelo maskuje svojou úprimnou kamarátkou komunikáciou, rada poradí a vždy výjde v ústrety akýmkoľvek "šialeným" požiadavkám neviest. :) Torty zdobí prekrásne, no ani zďaleka nie sú také pekné, ako skvelo chutia! Odporúčame všetkým, ktorí si potrpia na kvalite a čerstvých surovinách, ale hlavne pre tých ktorí majú "vyberané jazýčky" ako sám kráľ. :)

Čaká nás NOVÉ dobrodružstvo! 🙂