coverphoto
Neaktívny

wiwi28

Veronika Horňáková  /  33 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 6. okt 2015
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 17. 9. 2016
1389
od svadby
Aktivita
17 príspevkov vo fotoblogoch
76 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +17
Svadobný album
Veronika a Jonek
17. 9. 2016 Ružomberok | 21 fotiek
make-up
Eva Ustanik - Aj s kaderníčkou Katkou ma premenili na inú ženu. A to pomali doslova, cítila som sa v ich starostlivosti ako princezná. Výsledok bol neskutočný a ja som sa veľmi tešila, že som si vybral tieto dve veselé profesionálky, lebo dobre sa mi s nimy aj kecalo aj sme niečo povymýšlali na poslednú chvíľu. Spokojné boli určite aj ich ďaľšie dve "obete" - sestra a mama- ktoré tiež vyzerali nádherne
starejší
Moja drahá sestra Kika - Nie je to klasické ale tejto osôbke patrý moje OBROVSKÉ ďakujem. Bez nej by som to bola dávno vzdala a aj v deň "D" mi bola obrovkou oporou.
výzdoba
Svadby od Sisi - 3ikovná, príjemná a veľmi milá dekoratérka. Povedala som jej hmlisté predstavy a farbu a ona nám vyčaroval nádhernú kvetinovú výzdobu.
svadobné šaty
Šaty pre družičky: Lenka Sršňová - Šaty mi šila moja drahá švagriná z návrhu, ktorý vyšiel z mojej hlavy a bol dopolnení jej radami. A teda reakcie na šaty som počúvala ešte 3 dni. Vraj takú nevestu ešte v Ružomberku nemali :)
šperky
Kozo - zlatnícka dieľna - Na mieru vyrábané obrúčky podľa návrhu p.Kozánka. Mám od neho aj snubný prsteň a sme veľmi spokojný s prácou, cenou aj prístupom.
ženíchove doplnky
OTTO BERG, Avion
ženíchov oblek
Mark&Spencer
civilný obrad
Galéria Ľudovíta Fullu Ružomberok - Neopakovateľný priestor s úžasnou atmosférou. Jednoznačná a správna voľba.
koláče
pani Gibasova - SUPER - To sa nedá opísať tá chuť, vzhľad, kvalita. 10000% spokojnosť. Výslužky pekne zabalené a rozdelené. No proste fantázia.
torta
Cukráreň Evita, Ružomberok (pani Mišurdová) - Tortu všetci prítomný chválili a môžem povedať, že aká bola krásna taká bola aj dobrá.
hostina
Hotel Hrabovo - Po počiatočnej rozpačitej komunikácii sme sa nakoniec na všetkom presne dohodli. Všetko bolo pripravené ešte aj s predstihom (nakoľko sme kvôli počasiu prišli do hotela skoro o hodinu skôr), pani prevádzkárka poradili pri výbere jedál na bufetové stoly, usmernila počty a celý čas osobne dohliadal na chod hostini. Jedlo bolo fantsticky pripravené a krásne naservírované. Nebol problém s výmenou menu za vegetarianske. Veľkou výhodou bola aj možnosť ubytovania hostí priamo v hotely s tým, že mali zabezpečené občerstvenie pri príchode a tak isto ranajky v nedeľu ráno. Boli sme veľmi spokojný. No a samozrejme sála v hotely má neopakovateľný výhľad.
dj
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk - Jáááj tieto dve veslé kopy. Už z predsvadobných stretnutí som vytušila, že nudiť sa určite nebudeme. Chalani vedia čo robia, priestor si išli niekoľko krát pozrieť aj pred svadbou, aby sme odkonzultovali prípadné doplnky a nasvietenie. Presne dodržali náš wish list aj black list, pomohli pri výbere hudby na prvý tanec, ktorým nás ani dlho "nemučili", usmernili zábavu a správne dávkovali tanečné aj oddychové kolá. A to sme využili naozaj malé % z ich ponúkaných služieb. Chlani sú super ľudský profesionály, ktorý nemajú probém prísť zahrať po celom Slovensku. ODPORÚČAM všetkými 10.
fotograf
Juraj Kríž - Perfetkný PÁN fotograf aj s priateľkou Sonkou. Dokázal uvoľniť atmosféru keď som bola napätá na prasknutie, vyčariť nám úsmev na tvárach, nastaviť nás do správnej pózy. Má obrovský cit a ľudský prístup pre to čo robý a robý to naozaj skvele. Už sa veľmi teším na foto, pretože viem, že sme si vybrali najlepšieho fotografa.
wiwi28 pridala novú fotku
20. jún 2016

Život nás každodenní...

(8 fotiek)
17. jún 2016

No ako tak pozerám ,nejak to tu flákam. Už musím doplniť prípravný album, lebo samozrejme sa nám to rozrástlo. Oznámenia, pozvania na hostinu, programy na stôl, menovky - to všetko už máme doma. Tak dúfam, že cez víkend to stihnem všetko nahodiť.
Jáááj nevesty moje neviem či aj Vy máte niekedy ten pocit - ,,Prečo sme sa nezobrali v stredu o 13:00 niekde na radnici!". Ja som to včera zažila a vlečie sa to so...

wiwi28 pridala novú fotku
4. mar 2016

Čo by sa mi páčilo čiže taká moja inšpirácia

(19 fotiek)