Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky... ... na chvíľku sa to hlásim :-D :-D :-D
Odpovedať
preco v afrike? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ale v sobotu urcite papam pangazius rybku so zeleninkou a citronikom..... :-D :-D mnamky a bez prilohy,len salatik... :-D :-D
Odpovedať
ideme na dovolenku v utorok letime na 15 dni... :-D do Kene adamko,este nespis? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som už vybrala, keby ta to eeka zaujímalo... ale trvalo mi to... k tomu sprcha a pred tým, pár brušákov, ale dnes nie som na seba hrdá čo sa týka cvičenia ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
vitaj adamko,a smaily,co je to pangazius? =-) =-) =-)
Odpovedať
pangazius je jedna specialna chutna a velmi bielkovinova Rybka :-D a ty si teraz jedla zmrzku???? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby, zajtra mám UH, myslíte, že môžem lekvárové pirohy??? alebo si mám dať radšej iba pizza cesto, aby som mala UH istotu :-D :-D :-D eeka a ako môžeš povedať, že zajtra isto porušíš... možno nie, možno ťa ovocie zasýti a zachutí... aj ked ja sa priznám, už ovociu neviem prísť na chuť, včera ani v pondelok som neranajkovala... akosi som na ovocie nemala "náladu".. inak DAKUJEM za privítanie :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
adamko, ak budes lekvarove pirohy daj si a zato nebudes kolacik.... :-D alebo bez cokoladky :-D mnam lekvyrove pirohy vas som veru davno nejedla,niekedy na Sk...neviem kedy :-)
Odpovedať
smaily tak to luxus....super ;-) ockovala si sa alebo nebolo treba?a nebojis sa potvor? :-. :-. :-. adamko ja este tiez dnes nic len par krokov na tapise,zacvicujem sa ,aby som mohla potom ist seriozne na tu struncikovu.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
.... no ako že si nemám dať koláčik??? :-(... šak som si dnes robila skoro hodinu a pol kvôli večery štrúdlu... a vonala mnamky :-D :-D :-p :-p :-D :-D :-p :-p , ked som chystala manželovi do práce... to nieeeeee. :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| .. to radšej obetujem obed a dám pizzu... uvidím zajtra...... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D dnes mozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,mam 3.den adamko daj si pizza cesto,lekvar je sladke,potom vecer nemozes nic
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
len dobrý lekvár, je v podstate iba varené ovocie, nie?? ... len zasa v reštaurácii asi nebude taký dobrý, ako sme varili doma :-( .... uvidím, som tým mojim kolegyniam sľúbila, že pôjdem s nimi na obed KONECNE... tak neviem
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... a koľko je teraz tam u vás hodín? kde presne je to "iné zahraničie"... :-D :-D :-D :-D asi mi to uniklo, prepááááč 8-)
Odpovedať
smaily skoro si nas pomylila,az som sa zlakla :-N ze som jedla zmrzku :-D :-D :-D
Odpovedať
eeka,co mi pripominas potvory???ja ich neznasam...... ]-( ]-( :-( :-| 8-( ale moj mily mi povedal,ze da na mna pozor... :-D ;-) ale na krokodily sa tesim a na tie selmy....len nech pridu k auticku a odfotim si ho.... :-D uz uzivame antimalarika a aj sme ockovani proti zltej horucke....a nejake lieky pre istotu beriem.... my sme nikdy neboli este pri mori..teda to bude pri oceane.... :-D tak preto sme si vybrali exotiku... :-D su super ponuky cez zimu sme objednali...no tie prisery....tam proste nebudu,kde budem ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
viete čo moje, ja to asi balím... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) šak som si práve nastavila budík na 5.25 hod. 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( ... a to teda nie je žiadna ružová vyhliadka... aj ked počítam, že už pred 5 budem hore.. v poslednej dobe, asi týždne, nejako zle spím a aj 5 hodín mi STACI... nechááápem, asi fakt starnem :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
u nas je ako u vas ,ja som na sardinii okres afrika, smaily,to budes blizko mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne nesmiem zabudnúť niečo zaželať, že??
Odpovedať
aj ja, moj mily uz pride....tak dobru nocku.... :-D :-D ach o 5,25 davno som tak nevstavala,ale budim sa niekedy.... ;-) asi tiez starnem :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to nepapáš DOST neskoro? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
eeka tak ta navstivim :-D :-D ked blizko....
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nôcku teda, babenky... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) cmuuuuuuk ;-) Sladké sníčky všetky starenky a ráno teda dlhý spánok Smaily.... ja nemôžem, až cez víkend hádam do 7-mej pospím :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte niečo.... CICA NEZER!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
;-) dojdi smaily pokecaaaaaame ;-) a dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nocku,ja este ostanem :-D :-D :-D
Odpovedať
Dakujem starenka :-D :-D :-D mna aj tak mily zobudi asi tiez starne.... :-D gute Nacht :-D
Odpovedať
adamkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Odpovedať
joj,ale mi zacali vyhravat muziganti v zaludku...uz musim papapa :-D
Odpovedať
buona notte :-D :-D :-D cice
Odpovedať
Profilova fotka
ááááááááánoooooooooooooooooooooooooooo ešte som tu, ale už na odchode... máš niečo...? aj dobrú noc som dala :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?