Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • babenky...
    ... na chvíľku sa to hlásim 😃 😃 😃

• preco v afrike? 😃 😃 😃 😃 😃

• ale v sobotu urcite papam pangazius rybku so zeleninkou a citronikom..... 😃 😃
    mnamky a bez prilohy,len salatik... 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ideme na dovolenku v utorok letime na 15 dni... 😃 do Kene
    adamko,este nespis? 😃

• som už vybrala, keby ta to eeka zaujímalo... ale trvalo mi to... k tomu sprcha a pred tým, pár brušákov, ale dnes nie som na seba hrdá čo sa týka cvičenia 😠 😠 😠 😠 😠

• vitaj adamko,a smaily,co je to pangazius? 🤔 🤔 🤔

• pangazius je jedna specialna chutna a velmi bielkovinova Rybka 😃
    a ty si teraz jedla zmrzku???? 😐

• baby, zajtra mám UH, myslíte, že môžem lekvárové pirohy??? alebo si mám dať radšej iba pizza cesto, aby som mala UH istotu 😃 😃 😃

eeka a ako môžeš povedať, že zajtra isto porušíš... možno nie, možno ťa ovocie zasýti a zachutí... aj ked ja sa priznám, už ovociu neviem prísť na chuť, včera ani v pondelok som neranajkovala... akosi som na ovocie nemala "náladu"..

inak DAKUJEM za privítanie 😃 😃 😃 😃

• adamko, ak budes lekvarove pirohy daj si a zato nebudes kolacik.... 😃 alebo bez cokoladky 😃
    mnam lekvyrove pirohy vas som veru davno nejedla,niekedy na Sk...neviem kedy 🙂

• smaily tak to luxus....super 😉 ockovala si sa alebo nebolo treba?a nebojis sa potvor? 😕 😕 😕
    adamko ja este tiez dnes nic len par krokov na tapise,zacvicujem sa ,aby som mohla potom ist seriozne na tu struncikovu.... 😉

• .... no ako že si nemám dať koláčik??? 😞... šak som si dnes robila skoro hodinu a pol kvôli večery štrúdlu... a vonala mnamky 😃 😃 😛 😛 😃 😃 😛 😛 , ked som chystala manželovi do práce... to nieeeeee. 😐 😐 😐 😐 😐 😐 😐 .. to radšej obetujem obed a dám pizzu... uvidím zajtra...... 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 dnes mozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,mam 3.den
    adamko daj si pizza cesto,lekvar je sladke,potom vecer nemozes nic

• len dobrý lekvár, je v podstate iba varené ovocie, nie?? ... len zasa v reštaurácii asi nebude taký dobrý, ako sme varili doma 😞
    .... uvidím, som tým mojim kolegyniam sľúbila, že pôjdem s nimi na obed KONECNE... tak neviem

• eeka...
    a koľko je teraz tam u vás hodín?
    kde presne je to "iné zahraničie"... 😃 😃 😃 😃
    asi mi to uniklo, prepááááč 😎

• smaily skoro si nas pomylila,az som sa zlakla 😬 ze som jedla zmrzku 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • eeka,co mi pripominas potvory???ja ich neznasam...... 😠 😠 😞 😐 😦
    ale moj mily mi povedal,ze da na mna pozor... 😃 😉
    ale na krokodily sa tesim a na tie selmy....len nech pridu k auticku a odfotim si ho.... 😃
    uz uzivame antimalarika a aj sme ockovani proti zltej horucke....a nejake lieky pre istotu beriem....
    my sme nikdy neboli este pri mori..teda to bude pri oceane.... 😃 tak preto sme si vybrali exotiku... 😃
    su super ponuky cez zimu sme objednali...no tie prisery....tam proste nebudu,kde budem ja 😃 😃 😃

• viete čo moje, ja to asi balím... 😉 😉 😉 😉
     😉 šak som si práve nastavila budík na 5.25 hod. 😦 😦 😦 😦 😦 😦 ... a to teda nie je žiadna ružová vyhliadka... aj ked počítam, že už pred 5 budem hore.. v poslednej dobe, asi týždne, nejako zle spím a aj 5 hodín mi STACI... nechááápem, asi fakt starnem 😞 😞 😞 😞 😞

• u nas je ako u vas ,ja som na sardinii okres afrika,
    smaily,to budes blizko mna 😉

• hlavne nesmiem zabudnúť niečo zaželať, že??

• aj ja, moj mily uz pride....tak dobru nocku.... 😃 😃 ach o 5,25 davno som tak nevstavala,ale budim sa niekedy.... 😉 asi tiez starnem 😃 😃 😉

• a to nepapáš DOST neskoro? 😃 😃 😃 😃 😃

• eeka tak ta navstivim 😃 😃 ked blizko....

• Dobrú nôcku teda, babenky... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cmuuuuuuk 😉

Sladké sníčky všetky starenky a ráno teda dlhý spánok Smaily.... ja nemôžem, až cez víkend hádam do 7-mej pospím 😃 😃 😃

• a ešte niečo....

CICA NEZER!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• 😉 dojdi smaily pokecaaaaaame 😉 a dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nocku,ja este ostanem 😃 😃 😃

• Dakujem starenka 😃 😃 😃 mna aj tak mily zobudi asi tiez starne.... 😃
    gute Nacht 😃

• adamkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

• joj,ale mi zacali vyhravat muziganti v zaludku...uz musim papapa 😃

• buona notte 😃 😃 😃 cice

• ááááááááánoooooooooooooooooooooooooooo

ešte som tu, ale už na odchode...

máš niečo...? aj dobrú noc som dala 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém