Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
len si ma rozosmiala,ze cica nezer :-D :-D :-D :-D :-D to bolo na dobru noc :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
áno, aby sme nezabudli ani jedna... :-D ale už ozaj páááááá, posledný príspevok dnes.... musí, lebo ráno nebudme schopná vstať hádam zajtra sa streneme a popíšeš, ako si sa mala s VITAMINIKMI :-) dobrú a naozaj CICA NEZER... ]-( :-D
Odpovedať
;-) ;-) ;-) ;-) spinkaj sladko ;-) off
Odpovedať
;-) smaily,aj ty ides?tak sladke snicky aj tebe ;-)
Odpovedať
ano uz musim z netu,lebo mily prisiel a aj tak mam krce z tych sliviek.. :-D :-D ale myslela som si,ze uvarene neurobia na noc zle...nevadi dobru noc :-D
Odpovedať
|-| |-| |-| tak zajtra ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D smaily mala som doma stary kokteil z herbalife,tak na porciu ma 17,6 bielkoviny a uh ma 20 aj daco,potom obsahuje mineraly a vitaminy........ :-| ,takze to nie je vhodne....
Odpovedať
eeka, je tiez vhodny, lebo 3-4 krat sa ma uzivat za den,pokial drzis vital fatbourning. Ja ho poznam velmi dobre.a tiez mi cosi z neho zostalo.. :-D Ked si ho zmiesas s mliekom aj ked ma 20 g.bielk. lepsie ako len 15 :-) 4 davky po 20 gramov mas hned 80 g. za den a to je super.Vyuzivaj ho.Lebo tam je dost tych mineralov aj vitaminov ;-) :-) ja mam uz po prvom koktejli...a som prejedena...neviem ako zvladnem o 12,00, lebo potom som do vecera prec....ach jaj...a shake pohar mam na Sk... tak pekne chudnime... :-D
Odpovedať
:-) ciao smaily,tak to si ho budem musiet objednat cerstvy,no oni povolia len 2x za den,dufam,ze nepriberiem ,lebo ako isto vies ,tak to je vhodny aj pre tyyyyyych ,co chcu pribrat...... =-) =-) =-) a za den kolko to ma byt tej bielkoviny? adamko,prave papam hrozno a na obed si teda urobiiiim jablkove pyre,no mam strach.............ze to fakt zhresim este do obedu.... :-| ja ovocie neznasam ako maso,ryby,tak neviem,neviemako na to......... =-) adamko,mne sa ta struncikova pozdava,lebo to mozes mlieko a to ja ho lubim... :-p :-D a je to jednoduche na dodrziavanie,skoda,ze je to v nemcine......tak smaily,popis ako sa mas,ja idem na tapis na chvilu,neviem na kolko minut :-D :-D :-D ,a potom aj na 8minutku,tak dufam,ze to zvladnem po 5 gong....... ciao cice a do toho.......... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ............ :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
eeka,herbalife povolia len 2 krat, lebo je to herbalife :-D :-D este sa presnejsie pozriem do knizky kolko mozme prijat tej bielkoviny za den....ale citala som kosok aj jedneho pana Davida kirschnera,on je podobny ako DR.strunc,ale on pomahal chudnut znamym osobnostiam ako napr nemecka Heidy Klum...trening,a 3 krat bielkovinovy prasok..on ho ma na nete a ma 25 g. na porciu. Jedna porcia ma len 180 kalorii.z neho sa neda pribrat. ked pojdem do kniznice tak este postudujem aj jeho,nema teraz na nove knihy,nie su najlacnejsie a zatial staci Dr.Strunc,on mi je sympatickejsi ... :-D takze si myslim 60-80 g.bielkoviny za den je super.Ale musi byt pohyb! A pekne si zacvic 8 minutku :-D ja som vcera vecer cvicila, uz musim ist idem si chytro urobit bielkovinu a pridem vecer, potom este na nakupy do kene...aj do lekarne.... :-D papa ja sa citim dnes ako znovuzrodena,ked len pijem bielkovinu a jem ovocie v nom a dnes mam aj salat... :-D dufam,ze to uvidim aj na vahe....ale dnes som si posunula opasok na nohaviciach,lebo mi padaju viac :-D
Odpovedať
tak uz mam po obede :-D rychly obedik,co? :-D momentalne s cucoriedkami ,este mam v pohari....a nie je to zle.. ;-) ako je na Sardinii?u nas je slniecko ale ziiiiiimmmmmaaaaaa :-| neviem ako sa mam obliect.... :-) inac je vazne skoda,ze este pravdepodobne nevysla kniha od DR.Strunca na SK... :-( lebo by vazne mnohym pomohla.Ale len tym,ktori chcu skutocne schudnut..... :-) vzdy sa treba vediet obmedzovat....ale ked pijes bielkovinu,mas plny zaludok a 4 hodky vydrzis, plus to ostatne.....ovocie,zelenina....myslim ale stale len 1 krok vital fatbournig dni...papa :-D
Odpovedať
aaaaaahojte :-) Konecne mam trochu volna tak pisem :-) Co sa tyka diety....ehm...hambim sa tak ale prisla mrcha a s nou aj zrava ]-( ]-( ]-( Ale od zajtra poslucham, slubujem :-) jo a vecer som bola na pohotovosti :-p :-D zapalil sa mi zader na prste a uz som ho mala v dvojnasobnej velkosti tak mi dala ATB a uz je to lepsie :-) ale furt neudrzim pero v ruke a ani poznamky si tym padom nemozem pisat ]-( ....tak ale co uz, su aj horsie veci :-D a vy sa ako mate? jo a chcela som sa vas blavaciek spytat, viete mi poradit nejaku dobru cukrarku ktora by nam spravila peknu a chutnu tortu na stuzkovu? Viem ze tu je o tom cela tema ale ked mne sa to nechce citat :-N dakujem :-) mno idem si polezat, paaaaaa cice :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
cawes cica!!!! tak vidim, ze mame podobny problem...ja mam teraz na pravej ruke stredny prst uplne zafacovany a tiez sa mi tazsie pise... :-D ides si polezet? no ja tiez idem na chvilu, este mam cas do robotky...len to by nemohli cice mice vypisovat stale maily!!! ]-( ]-( ]-( .... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja mam problem presne s tym istym prstom :-D :-D :-D :-D a tebe sa s nim co stalo? mno ale ma to jednu vyhodu - nemusela som pisat pisomku z matiky bo som nemala jak chytit pero do ruky :-D :-| :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babule, ja som teraz po svadbe riadne nedietovala, takze od buduceho tyzdna hor sa chudnut dalej :-D
Odpovedať
bezaz, ja som mala navstevu zo slovenska a tak som bola tiez par dni mimo...a akosi sa neviem dostat nazad... :-N tak skusim od zajtra... veron, no ja mam riadny exem na nom a uz to boli, az do krvi..no coment...tak tebe to aspon vyslo s pisomkou..vyhoda ;-) ...ale ja pracovat tak ci tak musim a uz teraz meskam tak paaaaa x-)
Odpovedať
ahoooooooooooj bezaaaaaaaaaaz :-) az teraz som si vsimla ze aj ty uz mas "po" :-N x-) Bola si krasnucka, uz som ti aj gratulaciu napisala :-) mno a po svadbe si samozrejme treba aj trochu oddychnut a nie hned dietovat, sak urcite nejake kolace zostali a predsa ich nenechas pokazit sa, vsak? :-D ako sa inak mas? :-)
Odpovedať
paaaaa miri, pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vero keby si vedela aku sme mali sqvelu tortu, este teraz sa mi o nej sniva.. trochu som si zamrazila :-D dakujem za gratulaciu x-) miriama no ja to vidim od pondelka, este cez weekend je vinobranie, tak nech mame realne ciele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute CICE :-) Ako sa darí?? Ja som práve docvičila... fuu, dnes som si dala do tela ;-) ;-) ... Ja mám dnes UH dník, takže poho, bez prehrešku...:-) Zajtra vitamíny... nemám na obed kúpene žiadne ovocie... neviem, ako zvládnem iba na ovocí... ale premýšlam o karfiole, že si iba taký varený skúsim objednať z nejakej reštaurácie, uvidím, či budú ústretovíííí :-D ! Ale pochválim sa, dnes sa mi aj super cvičilo preto... ;-) ;-) ;-) ;-) som sa dnes u našich vážila (mala som sa až v sobotu, ale to tam nepôjdeme :-( ) a ručička zastavila (a to som sa vážila okolo 17-tej) pod 57 kg... ja som sa tak vytešovala.... som sa pre istotu pred odchom potom ešte raz, ale videla som dobre :-) :-) :-) :-) :-) :-) , po troch týždnoch KONECNE slo dolu aspon kilo... ani si neviete predtaviť, ako ma to potešilo... ma to naštartovalo na tie posledné dva týždne tak, že dúfam, že ani v nedeľnú oslavu NEPORUSIM... už to hádam nejako dobojujem... už IBA dve kilá a som tam, kde som chcela :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som napísať, že na obed nemám kúpenú zeleninu, nie ovocie... sorry... eufoooooria :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka .... ako vitamíny... vydržala si...? čo si papala, daj mi na zajtra nejakú radu ;-)
Odpovedať
ahojte.. tak ja som bola dnes vo väcsej lekarni,waw tam bol vyber bielkovin,ale nechala som si poradit... su napr. 2 druhy bielkoviny-jedna neobsahuje balastne latky,to znamena,ze vas vobec nezasiti!!!na to si treba dat pozor.a ja som si dnes objednala cez net ale nemecky bielkovinovy prasok : MULTIVAN - figur-former obsahuje najmä LCA + L-carnitin-dva spalovace tukov....a este vela mineralov aj vitaminov.... a uz som aj probu skusila,bol velmi chutny :-D dufam,ze mi do soboty pride.... :-D Az zajtra vecer budem na nete,tak sa majte krasne... adamko tak gratulujem velmi, uvidis,ze to pojde dalej dole...... :-D :-D ja som dnes vydrzala na 3 bielkovin.napojoch,trosku ovocia a salatu... eeka, tak ako?? ;-) ja sa velmi tesim na tu novu bielkovinu,to budem uzasne chudnut po dovolenke..... :-D :-D :-D pa zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily... tak ty takto pekne hládaš bielkovinu...? ja som ešte stále nemala čas sa ani v jednej lekárni staviť, vždy idem na autobus "nadoraz" a nestíham... ale možno zajtra cez obed.. uvidím.... alebo kuknem aj ja dačo cez net... možno aj nájdem...
Odpovedať
Profilova fotka
... kde ste CICE, spíte??? ... tak hádam teda pôjdem pomaličky aj ja... Tak sladké sníčky a príjemné chudnutie... ;-)
Odpovedať
bezaz..pondelok je daleko...ja musim nabehnut zajtra..mala som uz utorok ked odisla navsteva ale akosi to neslo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte chudnuce cice? Kde ste vsetky??? :-o Ja papam kompot, a za hodinu si urobim bielkovin.drink... :-D ale dufam mi uz pride postou ten novy :-D ja zajtra mam uz obedik-rybku s ryzou...a zelen....ale v nedelu zas napoje aj v pondelok. V utorok uz letime,takze meni sa moja strava na Keniacku... :-D ja sa predtym odvazim,aby som zistila,ci som mala popri dobrej strave dost pohybu :-D :-D lebo nemozem pribrat....a od 10.10 ked budeme naspät, tak naplno idem bielkov.dietu....rozhodla som sa 2 tyzdne byt na bielk.napojoch -vital fatbourning dni a jedine 1 do tyzdna budem mat namiesto obedneho napoja bielk.obedik... Fascinuje ma myslienka, ze je napisane,ak budem len na vital fatbourningu tyzden schudnem do 3-4 kil...za tyzden....a pritom len z tukov.....nie z vody ani svalovej hmoty.....ja 3 den na napojoch zistujem,ze mam nielen viac energie,ale aj upravene travenie.....je to bomba.....ta bielkovinka....a vy??? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily to na co je dobra ta bielkovina? ma to v sebe aj nejaku vlakninu? asi nie ;-)
Odpovedať
bezas, bielkovina obsahuje to co kupis... :-D je cista bielkovina...a ta co ma aj mineraly,vitaminy.. bielkovina kedze ma balastne latky je vhodna na chudnutie..no na trhu na Sk su zvlast tie bielkoviny,co maju latky na pribratie....a ziadne balastne latky.... Do bielkoviny je lepsie vrazit viac penazi,ale v zahranici kupite aj za 600-800 Sk...a dobre bielkoviny... Ja som zaplatila za 450g 23 eur.Ale vyskusala som predtym aj prodikt za 5 eur... :-D nemal nic,len bielkovinu,vit.B... tento novy ma aj vela balastnych latok,je sytiaci,vitaminy,mineraly...aj LCA a L carnitin na spalovanie tukov. musis sa presvedcit co ten produkt obsahuje.....je mi luto,ze na Sk je toho malo... ]-(
Odpovedať
bezas a necitala si 104-105 stranu? tak nejak..tam som to popisala :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?