Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
:-D cice chudnete?ani nemate cas sem nakuknut?ja na obed vajicka,mrkvovu polievku :-x a teraz mam hlaaaaaaaaaaaaaad,no a o chvilu si dam zopar minut na tapise a ked zvladnem 8-minutku,mna stale boli zaludok po nej ,vydrziiiim len po piaty gong ale sa mi to paci aj tak,lebo je to len 8 min. :-D :-D :-D tak ako isiel den?adamko,pracujes,ze tu nie si?
Odpovedať
ahojte, ja len hodim vetu a idem prec, som taka "bizi" :-D :-D ja chudnem uz pomaly znovu...som sa konecne dostala nazad....snad vydrzim lebo oktober sa blizi x-) pekny den zelam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... ... veru pracovala som a v práci na net nemôžem... iba na "vybrané" stránky.... Dnes nič moc zasa, síce som ma obľúbené UH, ale boli aj prehrešky, ešte "euforia" z menín :-( :-( :-( :-( , tak možno zajtra sa podarí na 100% :-)
Odpovedať
ahojte... tak ja uz mozem hybat rukou... :-D ach, tak som sa bala,ale teraz viem,ze je to len natiahnutie a pomliazd......rana je stale otvorena,tak dufam,ze sa zahoji,kym doletime do kene,lebo by mi hrozila vazna infekcia.... :-( lebo africka voda neni nasa voda.... :-( ma ine bakterie....keby len....ani pit ju nemozme,len tie vo flasiach.... ale ja som sa dnes uz mohla obliect sama...aj vlasy si zapnut,och to je pocit.... :-) :-D :-D viem,ze morska voda mi ulahsi uzdravenie aj rany...tak hor sa do vody.....v stredu rano, okolo 6,00 priletime do Mombasy a potom este niekolko km do nasho hotela....a ja zacnem papat ... :-D babany.....budem brat opiciam.... :-D mala som veru stastie....a esteze viem co so sebou...... :-D no musim sa ist balit......zatial pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
... ty počuj, smaily, šak to si mala teda dosť vážne, že "už si sa mohla sama obliecť"... téééda, som rada, že sa to lepší... ;-) ;-) ... tak želám príjemné balenie.... x-) x-) x-) x-) ... som dnes unavená, som mala dosť ťažký den na psychiku :-( :-( :-( , hlavne doobedie... ... muž je na poobednej, idem si ľahnúť... dnes bez cvičenie, iba pár brušákov som si dala... zajtra sa polepším :-D :-D :-D ... sľubujem... teda hlavne sebe sľubujem.. :-D :-D všetkým krásne sničky, hlavne eeke :-)
Odpovedať
Zdenka, toto zranenie potrebuje viac casu,ja mu ale ho nedam.... :-D ked mi uz zacal pracovat biceps na ramene,tak uz musi pracovat.... :-) este mam stale co balit a vazit,lebo mozme vziat na osobu len 20 kg jeden kufor... tak musime rozdelit do 2 kufrov,aby bolo v oboch tak po 17 kg....nechceme mat problemy na letisku... :-) a este k tomu take prisne letisko....myslim v Mnichove... :-) ;-) som zvedava,kto bude s nami letiet.... ja inac dost vidim na veciach,ze mam dole 5 kg..... :-) a teda musim hladat aj mensie veci,co nastastie mam v zasobe... :-) a tesim sa po dovolenke na dalsie kila dole....len nech tolko nejem tam,ked mame allinklusiv...... :-) ;-) eeka uz mam bielkovinu ? zajtra sa este na chvilu ozvem.....papa dobru nocku....ja budem dnes ale dlho hore.... :-) :-) ;-)
Odpovedať
cice, ja viem....odpustite mi..zanedbavam vas..a vlastne aj dietu...ale SLUBUJEM, ze od zajtra som tu opat 8-) dnes som uz jedla len ovocie takze zajtra by to slo uz snad wpoho x-)
Odpovedať
ciao cice.......ako? adamko dik za sladke snicky,hned sa mi bude lepsie zaspavat........aky mas zajtra den,ovocko? smaily ,prijemne balenie a opatruj sa .... ja som este nekupila bielkovinu,lebo dr.,nam prelozil dnesnu prehliadku na zajtra,no a je to nejakych 40 km,no bez bielkoviny domov neodidem.......... tak napozajtra odchadzas?tak to sa este s nami rozlucis,ze? ;-) ;-) ;-) miri a co bude v oktobri,ze sa tak ponahlas?
Odpovedať
idem do sprsky, hned som tu :-D
Odpovedať
som zvedava :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,mas absenciu :-D :-D :-D
Odpovedať
uz som taaaaam :-D
Odpovedať
ahojte. Tak ja sa s vami lucim....a pridem 10.10 naspät...a ak pojde nas PC tak budem aj tu... :-D :-D Letime pred 21,00 a prideme tam okolo 6,00...stale premyslam,co nesmieme zabudnut a aby to nepresiahlo 20 kil...to budu stresy na letisku pri vazeni kufrov..... :-( ;-) vsimla som si,ze ranajky v afrike su viac ovocne...... :-) ;-) tak az na obedy sa rozpapam, po plavani... moja rucka uz sa dnes lepsie pohybuje,tak ju pustim zaplavat si.... :-D :-D :-) ja osobne milujem vodu....tak sa na ocean najviac tesim.....a na plavanie s delfinmi...... ja som taka stastna,ze mam uz 5 kil dole...aspon...je to na veciach vidno dost..... a slubujem vam,ze na dovolenke nepriberiem....budem sa stale hybat.... idem posledne veci vybavit,tak sa majte krasne a chudnite..... eeka, tak som zvedava aky prasok najdes..... ;-) Zdenka tak uz mas digitalnu vahu???som zvedava na tvoje vysledky.....s gramikmi.... :-D :-D ;-) miriama dufam,ze po dovolenke budem citat,ze uz nepotrebujes chudnut.... :-) ;-) :-) :-D tak papa a do schudnutia......... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
;-) smaily,prijemnu a krasnu dovolenku a dufam,ze sa ti ruka da do poriadku....ocean ti polavi... ;-) tak sa uvolni a nemysli na chudnutie,inac aka by to bola dovolenka =-) ,no a zobrala si si vsetko?ja by som to nedokazala,20 kg vazit,to si si uzila iste aj srandu,ze? :-D :-D :-D :-D ,tak nam popis ake to tam bolo,aky si mala den....... ;-) ;-) ;-) maj sa a ozvi sa ciiiiiim skor.. ;-) ;-) ;-) adamko ,ako to ty mas dnes absenciu.ja som dnes mala na obed zeleninu a vecer hrach..... :-x dnes sme boli von z dediny a sla som si po bielkovinu ,no mala len na porciu 11,6 bielkoviny,tak som jej povedala,ze ja chcem taku,co ma na jednu porciu 20g,tak mi ju vraj behom tyzdna donesie....... som zvedava......smaily este si nam nenapisala ako rozoznat kvalitnu a nekvalitnu bielkovinu,lebo ked o niecom nemas sajnu,tak vies ake su obchodnicky,ze len aby predali ,tak ti daju aj humus ]-( ]-( ]-( no ja sa uz tesim,lebo mi to znie jednoduchsie ..... adamko,aj tebe sa to krati ......... ;-) miri,co robis?stolverkujes? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D cajicek uz dosiel,nenechala si si do zasoby?
Odpovedať
:-D :-D :-D s p a c h t o s k y j e d n e :-D :-D :-D hallloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Odpovedať
cica nezer....................... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka, si tu ešte?
Odpovedať
Profilova fotka
... ja som tu včera ani radšej "nepáchla"... som hriešnica veľká a už som pomaly asi aj skončila... včera ovocie v práci OK, ale doma boli ešte koláčiky z menín... tak som si DALA :-( :-( :-( ... no a dnes bielkoviny... ráno pohoda, jablká, potom som si dala pásik zo študentskej pečate čo som dostala, no a až za tým bolo mäsko a vývar... a teraz som doma tiež dala kúsok koláča... :-( Oj pomoooc, príde mi váha a zistím, že sa škrabem späť k 65 :-( :-(... ... zajtra mám v pláne opekané zemiaky ale už aj s tatarkou... takže ja už som asi iba taký "polodietnik" tu v tomto foooore.... hanbím sa :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
tak ja sa len hlasim,utekam do robotky..dnes mam den...aky? pijem polievku :-D a zjedla 4slivky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak papa a smaily, asi ma uz nebudes citat ale uzi si dovču 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... no viazne to tu... asi ako moja dieta momentálne :-( CICA dneska ZRALA.... fuuuj, hanbím sa :-( :-( :-( :-( :-( :-( ... a nič, "LEN" SLADKE ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( .... nariadujem si ;-) zajtrajšom bez SLADKEHO... lebo takto to isto pôjde späť tie kilá... ufff... ani na psychiku to nerobí dobre.... aj ked chutilo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cice, idem žehliť, ked tu nik nie je a hlavne, ide mi net ako spomalený slimák... ... dúúúfam, že sa aspon na cvičenie po žehlení donútim, aj ked iba na krátke, aspon na nejaké :-(
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... ... no kde si cica... som tu a ty teraz nie... ja v práci nemám net, mám, ale iba "vyvolené" stránky... a ked prídem z práce okolo 16-tej, tak to povačšinou robím spoločnosť Adamkovi :-) ... čakám manžela... nech je rýchle doma z práce, lebo sa ohlasuje teraz pre istotu už HLAD, nie iba MLSNA :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú noc ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) a ak sa tu už nik dnes neukáže, tak asi DOBRE RANKO !!! :-D :-D
Odpovedať
adamko, co to citam?? sladke same? no tusim sa nevies naspat nalogovat na dietu ako ja, co? ja sice dnes len banany a slivky ale padlo aj kusok bielej studenskej pečate ( ]-( ]-( ]-( ) a polievka s mušličkami ]-(
Odpovedať
:-D :-D :-D cice jedneeeeeeeeeeeeeeeeee,papate a papate........a ja nic :-|
Odpovedať
ajaj, tak si tu...a ja,ze ta dnes obidem a pojdem spat bez vyhovaraciek... :-D ale tak jednu dam...som fakt unavena a zas sa mi vratila alergia na oci tak uz ani nevidim... |-| peknu noc a krasny den zajtra. Bruuuuuuuuuuuu noc macko uško povedal :-)
Odpovedať
;-) aj vam , deticky a ozaj prisla mi dnes do ip pozvanka na mojiznami ,aj tebe? =-) kto mi ju poslal?
Odpovedať
no to je strasne adamko,ani dnes nie,ale to zato,ze ja este nevstavam do roboty.....poobede som tu chcela byt dlhsie ale moj milacko,mal krizu,tak som ho musela utesovat |-| |-| |-| ,lebo on ked ma nieco, tak si to berie velmi k srdcu,to hovorim o zdravotnych problemoch,aj ked ma len nadchu,tak je ako male dieta,no a vcera mu lekar povedal,ze ho o dva tyzdne ide operovat na koleno a on uz teraz je z toho hotovy ,tak som sa s nim rozpravala atd................ |-| |-| |-| mirusiiiiiiiiiiiiiik,tak tebe ta praca neprospieva,ked chodis taka unavena z prace,napis kedy si tu cez den a vecer,aby sme aj mohli kecat nielen o fidorkach ale aj margotkach.......a ta alergia :-. ako sa ti prejavuje?aj moja mama ma ,najprv si myslleli alergologicky ,ze zo zvierat......a potom jej zistili,ze z pecene..... :-x
Odpovedať
alebo si to myslela ironicky,tym ze si unavena......... alebo nedaj boze zo studenskej pecati....co si naladovallla poobede? :-D :-D :-D nieeeeeeeeeeee srandujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,ale ako to ,ze si mala este st.pecat po takom case,ja by som to zchrumla hned........... :-D :-D :-D :-p :-p :-p ,inac a ten twaj nepapka sladke??????? tak slladke snicky ,vsetkym cicam,co nepapaju ,ale hlavne maskrtia............. :-D :-D :-D :-D :-D :-D aspon hryza,vy nevychovaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......nic????????????? tak ciao.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
tak jedinna tucka som tu ja a le uz si zvykam :-D ,ja som dnes jedla len varenu zeleninu,musim dohnat,inac to nejde ......bielkovina som si dala objednat,ale nejak sa to uz vlecie........... smaily,je to fakt tazke zohnat bielkovinu...... :-| az som sa tak divne citila,ked som si objednavala ,lebo ta si ma hned obzrela a povedala,ze taky kokteil pouzivaju len aktivni sportovci....trapas.....tak som jej povedala,ze viem........tak nie zeby bola rada,ze urobi biznis.... adamko,tak ako to,ze mas krizu?vydrz uz mas len malinko do ciela.......pre teba by bola ta bielkovina ok,lebo ty obedujes v robote .........ale skus to aj s tym masom ,ked potrebujes zhodit len zopar kil...,vyjde to aj lacnejsie ;-) miri,tak dufam,ze tu vecer zabludis...... ;-)
Odpovedať
ajoj, no som tu....som medzi robotkami.... :-( veru chodim unavena ako kon a cez den treba ajnieco porobit tak zas nemam moc casu tu byt..a ked aj som tak nestiham vas citat :-D nieeeee, nenaladovala som sa pecatou, len asi 5kociek... :-D :-D :-D :-D a alergia...no mam viecka ako storocna babka zvraskane a cervene a supinky male..no des...ked sa da tak mam stale okuliare velke slnecne... :-( :-( :-( bola som aj uz doktorky, mala som kvapky, pomohli ale ked som ich prestala pouzivat, vratilo sa to a teraz uz nepomahaju ani oni... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?