Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
a este dokonca aj na novej strane :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
menime pc,??????sikulka :-D :-D :-D
Odpovedať
smaily, neviem co si mi posielala na mailik ale ty betar, ty si mi chcela zavirit PC ]-( ]-( ]-( este, ze mam taky good spam :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jasneeeeeeee x-)
Odpovedať
smaily..ani mne nic neukazalo...co to bolo???
Odpovedať
no neviem ci tebe posielala cica nieco, ale mne to hodilo hned do spamu a tam to neotvaram..uz tak mam dost zabrzdeny cely pc... :-|
Odpovedať
za chvilu dojdem..... ;-) 5 min..........jj.....??????mne je to take zlate....mozem si to adoptovat od teba???? :-D :-D :-D :-D jj alebo ee???
Odpovedať
jj, mozes...aj ee :-D :-D
Odpovedať
miriamka ja som poslala jeden test....je to zlate.....nemohol to byt virus!!! ale asi mas pocitac velmi prisny :-N treba to sa otvara s officom....inac sa to neotvori.... ;-)
Odpovedať
ahoj smaily.. x-) no moj mailik mi to hodil do spamu tak som si to len nahodou vsimla, lebo ja ho vzdy automaticky cely mazem... no ved skus este raz a ked nic, tak nic.. :-( ako sa inak mas? co takto sobotu vecer porabas?
Odpovedať
ja som uz v bielej noci..... ;-) smaily....ani mne to neotvorilo...ale skusim to s officceeeeeeeeeeee
Odpovedať
Článok sa načítava...
posli mi to este raz..mam zmazane ....entschuldigung :-D :-D
Odpovedať
ved aj ja 8-)
Odpovedať
moj milacik sa ide este ucit,tak chvilku mam volno....inac dnes som zas papala cinu,lebo milacik tu s tym vonal ]-( ]-( ;-) zajtra tu zas cely den sedim,ale idem pozriet kde mam moju pernamentku.....a pojdem do fitka zajtra vecer a ty co robkas???idem to este raz poslat....ale to ti urcite hodi do spamu,lebo ja to poslem zo sk mailu...vies?
Odpovedať
cinu ja milujeeeeeeeeem :-p :-p :-p :-p :-p :-p do fitka..hm..keby bolo s kym tak aj ja chodim...ale pojdem pekne ponatahovat udy do prace..za 4hodky sa dost ponatahujem :-D :-D :-D :-D nevadi, skus :-)
Odpovedať
smaily..uz si poslala????
Odpovedať
smaily, uz prislo a wpoho...len sa mi to nechce otvarat...lebo nefim ako :-N :-x :-N
Odpovedať
miri hovorim,ze potrebujes Offic :-)
Odpovedať
no ved viem...ale...no nic... akurat mam nervy, lebo mi furt pada net ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ja uz idem papa a dobru nocku.... ;-)
Odpovedať
papa, krasnu nedelu si uzi :-)
Odpovedať
smaily.....dik za darecek... ;-) ale je to iba pesnicka???otvoril mi to len vlc...az mi prislo z nej clivo... a ten 1.........mi otvorilo ale nic len stvorceky.....a nemam asi office
Odpovedať
eeka, ak myslis ten mailik od smaily, tak tam boli obrazky krasne..a k tomu asi hrala music..ale mne zas nehralo pre zmenu nic..len obrazky som videla... :-N :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D co??tak to muselo byt krasne...ta hudba je lahodna na uska a mna to aj rozcitlivelo...!!!! |-| |-| |-| |-| |-| |-| smaily tak pa a sladke snicky.... x-) tak dnes sme mali na seba malo stastia..dostala si sms na icq???lebo mi blbol..a vblokovalo ma to....tak neviem....
Odpovedať
sms na icq?? ee, nic neprislo...ale pisem..blbne mi furt pc..tak neviem ]-( ]-( a aka tam bola hudba? lebo ja som ju nepocula...ale viem si predstavit.. x-)
Odpovedať
poznas film...vtedy na zapade??hudba je od ennio morriccone....tak taka podobna... sms som poslala smaily,lebo som poobede sila vetrovku..teda opravovala....a zabralo mi to casu..a pisala som jej a neodpisala mi..tak neviem....ale asi ani nebola na icq,lebo bola na shoppingu
Odpovedať
jaaaaaaj...no mozno viem ktora :-N si kukni teraz moj album...posledne dve fotecky :-) je na skle x-)
Odpovedať
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) papapa asniiiiiiiiiicky....
Odpovedať
kam ides??? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?