Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • do bielej nociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• jaaaaaaj, tak paaaaaaaa 😬 😃

• Ahojte cicky!
    Hlasi sa chudnuca cica!!!!!
    Tak dnes zaciname,ze miri???No a pre mna to bude velke pokusenie dnes,bo som doniesla este dobrotky do roboty-dnes oslavujemm v robotke.......ale som vsetkych upozornila,ze keby ma chytilo pokusenie si dat z toho,nech mi klepnu po rukach a pripomenu,ze drzim dietku.... 😃 😃 😃 😃 Tak snad to nebude potrebne.....

Inak som asi radne pribrala za poslednymesiac,co sa len prezieram.... 😞 😞 😞

• Sponzor fóra
  • ...klauduska zacinas 90-dňovku 🙂 ...

• hej,hej,budem sa snazit ju naozaj 100% dodrziavat,aby som videla skutocne vysledky tejto dietky spolu s cvicenim samozrejme..... 😉

• ahojte chudnuce cice 😃 mne dnes blbne PC 😠 😠 zamrza stale...
    ale bielkovinku som si urobila do capucinka....bolo super,mam svalovku zo vcerajsieho cvicenia aerolatesu a posilovania....a dnes idem do fitka,tesim sa..... 😃

• smaily.....ajoj......
    aerolates????? 😬 A to je co?Ja som v stredu nebola a v piatok sa necvicilo,tak idem dnes na 2 hodky..... 😉

• Klauduska aerolates je zrychleny pilates, upraveny na aerobnejsie cvicenie...cize aerobna s anaerobnou zlozkou....a perfektne sa povynatahuje aj telo...a cvicim len postupne,lebo sa to nezda da sa zamakat.... 😉
    stiahla som si ho z netu.... 😉 aj ja chcem dnes vo fitku byt 2 hodinky... 😉

• ahojte moje, tak vy si posielate mailiky a mne nist? 😬 🤔 🤔 noooo pekne
    smailiku akooo? mame 58?ci este cakame? 🤔 🤔 😉

• ja este cakam..... 😃 a ty sa pochval 😉

• ziaden posun 😴

• klaudi, ide sa na toooooo 😵 😵 😵

• tak ja som dnes mala 3mandarinky a cappucinko...to musi byt... 😶 😶 😶
    neboj, my to zvladneme..aj ked mi dnes po 2tyzdnoch meskania prisla mrch a som riadne spuchnuta, tak sa nevazim ale ale vazila som sa piatok, to by malo stacit..a .. budeme sa aj merat, jo?
    takze...
    cez stehna
    cez boky
    cez pas
    a cez prsia...
    ok???
    vecer urobim tabulku...len neviem ako urobim ten vypocet BMI....ale nejak sa s tam hadam vecer popasujem...

• bmi najdes na nete 😉

• ahoj..no viem ako sa rata len ako to dam do tej tabulky..ale ved nieco najdem a hned na to pridem...len som to este nerobila...tak robim zbytocne halooooooo okolo toho 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 tak cice ciao..keby,ze ja napisem cisla do tabulky,tak asi nepezije popri vasich 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja mam cez prsia 127cm..a ostatne nikomu nepoviem....ani mame......ale nespadla som a neopuchli mi. 😃 😃 😃 😃 😃 .to je vsetko hnusna cica.... 😠 😠 😠 😃 ,co si ma vybrala...a ani plastika.....
    takze budem si aspon porovnavat s vasimi....ak mozem...dufam,ze ju hodite sem... 😉

klauduska ,vsetko naj k twojim meninkam..sobotnajsim.... 😉 tak ale viem ta pochopit..kazdy v robote ti gratuluje..a ty na dietke......

smaily,tak ako...?????ja dnes ani nevladzem cvicit.....som z olova..... 😃 ale uz som mala rychlu chodzu 15 min.a uz dalej som to vzdala....vyhres ma..mozno pomoze a zodvihnem kufor ..... 😃

miri,tak dufam,ze start bol lahky.....
    atinkaa,keby som ja mala aspon 60,tak som stastnaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

• no ja ti verim mojik, aale ver, ze nie som 😬 ,.....ale robim secko pre zmenu 😉 😉
    tak supki zdvihni kufor a ...... 😬 😃 😃 😃 😛

• aj ty si na 90-tke???odkedy???a skym drzis????

• nie veru nie som 😉 len som znova zacala praktikovat pohyb 😬 😃 😃 😃 😛 cas od casu 😬 🤔 😕

• caw eeka 😉
    tak tabulka je hotova...uz len dopisat cisla... 🤔

• tak je hotova len ja ju neviem z excelu dat do formatu, aby sa mohla dat aj sem 😢 😞 ..asi treba photoshop, co? 🤔

• Cafte kocky....
    eeka.....dik 😉
    Tak uspesne odolavam vsetkym pokuseniam,mala som iba jednu jednochubku a to taku,ktoru som v podstate mohla,kedze je dnes maskovy den,bola tam klobaska.... 😃

miri...ok,len fakt to budu otrasne cisla oproti tomu co som mala kedysi.... 😞 😞 😞 som sa inak zabudla odvazit rano..... 🤔
    a kedy sa to budeme vazit?aby to bol rovnaky a vzdy v ten isty dnik,nie?A myslis merat sa cez stehna-akoze cez obidve alebo iba jedno,ako sme to robili predtym.....

• Ahojte babenky! Aku dietu drzite? Mozem aj ja? Aj sa pomeriam 🙂

• klaudi...no ja sa tiez bojim odmerat lebo mam v pc stale ulozene tie tabulky spred roka 😕
    a odvazis sa zajtra...to jej jedno..
    takze vazit sa mozme vzdy pondelok rano, aj merat....a cez stehno samoze jedno...keby cez dve..to by bolo hrozne cislo 😬

lupienka, no 90dnovku...tak sa pridaj a pomeraj......ked pridem na to ako, tak vam aj tabulky vycapim na sklo 😬 😃

• holky nemam meter 😬 😕 😶

• no aj ja som si ho utekala kupit minuly tyzden.. 😬

• pockate 😬 🤔

• jasne....do zajtra..alebo sa pridas s mierami v tyzdni hocikey 😵

• ok 😉

• mima, kde ste kupili pohare?..uz som sa asi dvakrat chcela spytat a furt zabudnem 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém