Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
tak asi ano...xi :-D :-D :-D :-D tak bru nocku, uz by som mohla ist aj ja... :-N :-N :-N :-N :-N 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to by si mohla, ja nespinkam, citam 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice!!! miri....sorry,vcera som nestihala zapnut ani pc,takze som to nemohla mrknut-ten program na tabulecky.....viem,ze aj ja som s tym mala problemy a tak mi manzelik na to nasiel nejaky fajn figel... ;-) Inak-som si vcera uvarila ryzu s s brokolicou a kukuricou na dnes-uz sa tesim!!!a makala som na sebe-1 hodka kalanetika a 1 hoda aerobic.......no ale mala som vcera vazne dost.Totlane citim nohy a nevladala som s dychom-nechapala som preco..... ]-( no,snad to bude nabuduce lepsie.... :-| miri...ty mas co dnes na papanie? som sa inak vazila dnes rano =-)
Odpovedať
ahojte! ako sa amte? ja som v piatok ochorela a az dnes osm sa dostala do prace;po celkobom zhrnuti citam, ze v podstate sa vsetky drzite na dietke, to je super! ja mam chripku a trosku som cez vikend vymyslala 8-( - myslim, co sa tyka jedla, vahu mam pokazenu, takze neviem ci som pribrala, no citim sa nafuknuto a nepritazlivo =-) :-D takze to asi nebude velka vyhra; dnes pokracujem dalej aj ked evcer este nepojdem cvicit, mozno zajtra, stale este nie som uplne v poriadku; a citam, ze sa meriate :-N :-x no ja sa nemam fakt cim chvalit, takze ja radsej tabulku vynecham, ak sa nenahnevate, x-) hadam do nedele nieco zhodim, lebo fakt to ide tazkoooo dole ]-( na obed planujem polievku a zelen. salat- booze nuda, rada by som si dala schnitzel a varene zemiaciky x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sydney...... ;-) :-D :-D :-D Ty,ty,ty-nepokusaj!!!!!!!!!!!!! mnam,inak,dala by som si aj ja.......ale vies aky budeme mat super pocit,ked schudneme???????,Tymto sa utisujem..... ;-) No,ja sa tiez mierami nemozem chvalit,ale sak co uz.......aspon budem vidiet,ci robim nejake pokroky.....
Odpovedať
klaudi, to takto z prudka hned prvy den??? :-) a preco vcera ryzu? dnes ma byt, nie? ja som vcera papala len banany 2 a asi 6mandariniek a na veceru taku mini misticku ako od jogurtu cestovin..instantnych lebo som v robote nemala kde varit :-D :-D :-D no a dnes je urobene ryzoto ale tak ja si masko vyberiem a mam teda ryzu so zeleninkou... a kde mam rozmery, hm??????? rychlo hod do IP lebo si pozadu ]-( ]-( ]-( sydney, tak sa rychlo vyliec a ked nechces mat miery v tabulke, jasne, ze nemusis....urob si ju sama doma pre sebe, tak sa chudne lepsie ked vidis kazdy tyzden pohyb v nej :-)
Odpovedať
takze cice, idem do prace, potom este nieco mam ale o 3hodky nech mam vase miery na IP ;-)
Odpovedať
ahojte cice :-D mne dnes nejde pc.....tak joj by som ho kopla ]-( ale ideme ho vratit,najprv pekne vynadam firme......joj aj nemecky uz viem nadavat :-N :-N ale dnes to tiez dokazem drzkat sa v dietke a mam chut uz zajtra plavat...idem si teraz pustit dvd s aerolatesom ci aerobik....ale mam aj tak svalovku :-D papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
miri....ajoj...... tu ryzu som si varila na dnes ;-) a ty si mala vcera cestovinky?nemali sme bielkovinovy dnik??? :-N no a stymi mierami zistujem,ze ten pas som si teda zle merala... :-| ale prsia,stehno a boky mam.....ale radsej ti to poslem vsetko naraz,ok?
Odpovedať
Profilova fotka
smaily....ty tiez paradne makas.... ;-) a to hocikedy takto cez den??? =-)
Odpovedať
klauduska,veru ,len ked mam cas....a ty ma povzbudzujes :-D :-D :-D a tie miery to je dobry napad :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musime sa navzajom povzbudzovat,nie?potom sa veci robia lahsie,aspon mne.... ;-) a ty nerobis pocas dna?
Odpovedať
Článok sa načítava...
klauduska ako kedy..ja mam pevnejsiu prac.dobu od januara... ;-) veru tu sa povzbudzujeme..... ;-) nepojdes zajtra si so mnou zaplavat? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,ze by som si virtualne zaplavala???? :-D :-D :-D :-D fajn napad!!! ;-) a ty so mnou potom kalanetiku a aerobic? no,v sobotu idem na aerobic show,tu u nas-prvy krat budem tolko cvicit-4 hodiny skakania-vobec netusim ci to zvladnem.... Tak Vas vsetky cice pozyvam si zacvicit.....
Odpovedať
no teda klauduska,nato by som sa ja neodhodlala aj u nas to byva....ale 4 hodiny aerobik nieeeeeeee :-S :-N :-D dakujem za pozvanie.....zajtra ideme teda pred pol 8 hod. na plavanie..inac pojdeme aj do viriveho bazena a ten je skvely a teply.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm,to musi byt paradicka....skoda,ze mi tu nemame plavaren... ]-( sem-tam zajdeme do plavarne do levic,ale to hned spojime aj s bowlingom a obedom......len sa to neda praktizovat casto a pravidelne,bo tisicka je malo... :-|
Odpovedať
mna rano stoji plavaren do pol 9 ked kupim listok 2,50 eur a mam v tom bazen plavecky aj virivkovy bazen a poobede 3,60 ale je v tom aj fitnes...posilka,skupinove cvicenia..aj bazeny..... :-D a teraz mam pernamentku este na par vstupov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm,parad....to by som brala...... u nas prave jeden podnikatel stavia kvazi take centrum-penzion,bowling,fitness,aerobicova miestnost,sauny,virivkovy bazen,squash.....tak uz s atesim..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D len dufam,ze sa to financne bude zvladat-ach tie nase slovenske platy.... :-(
Odpovedať
prave dnes som rozoberala slovenske platy.....joj,ale som posledny cas strasne alergicka na slovensky system.....no dobre.....to bude vyterat super to centrum,ale podla mna aj financne.. :-N
Odpovedať
tak vy tu plavate virtualne? to je supeeeeeeeeeeeee :-D klaudi, ved posli....a ako sa meria pas to mam v albume x-)
Odpovedať
pisem report z obeda; v nasej klasickej restauracii, kde chodime na polievku a salat, dnes vypadol ele. prud, preto pocas vypadu nebrali objednavky, my sme samo, ze dosli pred tym "vypadkom " no nestihli sme si objednat, asi pan Boh vedel, ze dnes nechcem ten salat a polievku a tak mi trosku pomohol :-D :-D :-D tak sme sli do druhej restiky- pomerne drahsej, tak mi nic ine neostavalo nez si dat obedne menu, kde bol salat, kremova zel. polievka a pohanka s hov. stroganov, no mnam ;-) citim sa vinne, ale som prisla na to, ze to musel byt zasah z hora :-N :-D ; dnes vecer iba zeleninovy salat s krevetkami a brusaky a nejake cviky na stehna a zadok :-) ja do verejnej plavarne nemozem 8-( , lebo evcne chytim nejaku "pliagu"ci uz na nohy resp. inde ]-( co ma hneva, mam totiz rada plavam, teda splachtam sa vo vode :-D
Odpovedať
ach tie slovenske platy, to hej, mam svoju skusenost :-| od jan08 sa stahujeme do Prahy, tak uvidime ako sa nam bude zit tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave.... :-| ale sak uvidime....aj tak teraz na cvicenie mimiem min. 500sk.... aj plavat ma bavi,len teda nemam kde.... ]-( Inak sa tesim na piatkovu masaz... ;-)
Odpovedať
aj ja by som si poplavala...ale tiez mam z verejnych bazenov uz fobiu lebo pred 15timi rokmi som v takomto zariadeni a dokonca v kupeloch (!!!!) chytila na nohy a ruky plesne a veeeeelmi dlho som sa tym trapila, niekolko rokov ale na nohach to uz nemam..uz len ked si to nejak vyprovokujem na rukach...co je v poslednom pol roku nonstop ]-( ]-( ]-( takze tak je na tom moje plavanie...aj ked nehovorim,ze som odvtedy nebola.....ale mininalne
Odpovedať
Profilova fotka
miri,ok,omrknem.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha,jasne,no ale to nechcem vediet koko tam budem mat..... :-( :-( :-(
Odpovedať
no ani ja..ja som to este nemerala....lebo mam mrchu dni a som velmi spuchnuta... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sorry,malo to byt kolko.... x-) no,ja som tiez nejaka spuchnuta,ale nie z mrchy,ale z prezierania sa este z minuleho tyzdna... :-D miri..co zajtra papas?
Odpovedať
no ja som z toho mimo..som myslela, ze ju viem uz naspamat tu dietu a hned prvy den to domylim..xi :-N :-D ale tak mala som vcera teda cestovinovy den a dnes som mala na obed ryzoto...ale to sa moze so sojovym maskom, nie? ved aj tak tam boli asi len 4 pruzky tenke..takze som mala ryzu so zeleninkou a kecupom :-p :-p a zajtra si dam masko..ale este neviem ake...idem si nalozit do pacu kusok a zajtra sa rozhodnem ci k tomu zeleninu alebo por a cibulku :-) ty co mas dobre? a posli mi uz tie miery...urobim aspon taku predbeznu tabulku....lebo tu moju stale neviem dat sem :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no,som sa cudovala,ze si mala vcera cestovinky.... :-N No,ja si na zajtra spravim s uhorkou,kukuricou a kecupom cestovinky.....nic lepsie ma nenapada... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?