Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • take cestovinky mozem aj ja..vcera som mala s kukurickou a hraskom...ale to bola instantna blbost tak som sa ani moc nenajedla...ale dam si este o hodku trochu rizota...
    inak az teraz mi doslo...ja som predtym napisala rYzoto????? no hezkyyyyyy...ale to som asi isla pisat ryza.. 😬 😶 😶 😶

ja vieeeeeeee, ze je to RIZOTO 😃

• no,niekto zabudol na svoju rodnu rec????? 🤔

ja som mala normalne dost z ten mojej dnesnej ryze.... 😛 som to ledva spraskala......uz si budem nakladat menej..... 😉

tak ja letim babenky.....resp. miri....papa

• nezabudla....to nehrozi.....len mi preskovilo IYcko 😎

ja som si praveze nalozila malo tak uz som aj hladna..tak si pojdem neskor este dat..ako veceru o tretej 😃

tak papa, pekny dnik 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte cice,ste tu?

• ahojki, tak meter nemam a miery teda tiez nie 😬 🤔

• ahojte,tak meriate sa,meriate? 😃 ja zajtra sa uz taaaaaak tesiiiiiiiim do bazena....dufam ze voda nebude ladova....ale je vzdy na zaciatok strasna.....a po plavani si dam bielkovinku,to sa bude zas zajtra chudnut...
     😃 😃 ja milujem pohyb,ale niekedy nemam chut...ale konecne som tu chut nasla....asi preto,ze mi hori za pätami..a blizi sa skusanie svadobnych siat... 😬 😬 😬
    atinka no tuto sobotu 58??? 😃 co myslis?? 😬 😬

• uvidime 😉

• kto este nespi?? 😛 😬 🤔

• ahojte...no ja som si rano uvedomila,ze v pondelok vo fitku sa pisalo,ze bude zatvorene od 21-21-do 25.11. no tak som sa ted kukla na net a to od dneees! 😠 😠 a tak som sa uz tesila plavat....a este som aj vstala kvoli tomu.... 😬 no mame krasne mrazive rano..... 😃
    tak ale ja dnes schudnem aj bez plavania... 😃 pustim si dvd nejake....
    prajem pekny dnicek....a zdaru v chudnuti.... 😉

• smaily,tak to je smola..... 😐 si sa tak teskala,ze?

Cice,u nas taky vetrisko fuka,ze ma skoro do prace odfuklo......esteze to mam iba cez cestu 😃 😃 😃

inak mam na dnes pripravene cestovinnky......ale nic moc,bo som ich varila bolo 22,00 a uz sa mi moc nechcelo vymyslat... 😐
    ja si dnes idem 2 hodky zacvcit... 😉

• ahojkaj klauduska,veru smola ale bola som v obchode a kupila som doppelwaflovac 😬 😃
    neboj ja ho pocas dietky nepouzijem 😬 😃 😃 😃 ale bola akcia a uz dlho som ho chcela 🙂
    kedze ty si dnes 2 hodky zacvicis,tak si doma zacvicim takisto,nebudem zahalat....ked je zatvorene moje fitko... 😠 😉 aj u nas je zima.....ale v srdci horuco 😃 😃 😃

• cawte...tak ja papam akurat kuracie masko na prirodno a k tomu kukuricku s porom... 😛 😛 😛 viem, asi mam divne chute..ale takk co uz 😃 😃 😃

• ahojkaj miri, tak ja som mala trosku nizk.tvarohu s cucoriedkami.... 😛 😃
    idem si zacvicit.... 😃 dobru chut 😉

• ahoj...aj ja si idem zacvicit...do prace...celych 6hodin 😃

• cafte kocky....
    miri....dobru chut....a nemas divne chute.....ja take kludne mozem tiez.... 😉
    smaily....prijemne cvicenie......

No jas om mala dnes tie cestovinky,ale poviem vam pravdu-nic moc,teda.... 😐 zjedla som ich,lebo som musela,to sa mi inak nestava casto,ze co si uvarim mi nechuti 😞 no co uz....
    na veceru si dam pagaicky......a potom sladku cokoladku.... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj klauduska 🙂
    no uvidime co si dam na veceru..ale zostalo mi este masko tak asi to....len si to nemam ako v robotke ohriat tak asi az o pol desiatej vecer...
    ako mam riesit taketo veci? obedovat mozem tak o jednej ked sa vratim z prace a o strvtej uz valim do dalsej a pridem o pol desiatej az desiatej...a tam sa mi zohriat neda 😞

• miri...neviem....mne inak dost vela veci chuti aj studenych... 🤔
    a stym casom to tiez nemas buhvi co..... 😐

No moja,naozaj neviem.....a zeby si si kupilo nejaku jednoplotenku????Ci to je blbost???

• no aj mne ale napriklad ked mam maskovy den..to sa neda.... 😐
    jednoplotenku? no to je blbost lebo...no proste to sa neda....
    uvidime, mozno mi to moj drahy donesie do prace ohriate..ale tazko....to bud vzdy alebo nikdy...a to teda nikdy...on ma tiez svoje plany a nie mi vlacit a ohrievat veceru...
    no co....skusim to dnes zobrat zo sebou a ak sa mi podari to niekde zohriat tak bude dobre...
    ako mikrovlnka tam je v kabinete ale tam sa malokedy da ist ohriat nieco.. 😒

• aha,to bol len napad......
    a to mas teda blbe,ked ta mikrovlnka tam je a nevies alebo nemozes si to na nej zohruat.... 😐

taaak nist,sorry ,ale prcham domkov...papa

• oki, papa 😵

• áááááááááhojte... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    .... som tu dááááávno neprispela.... 😐 😐

... vidím, že sa vrátili "staré známe" cice /kladuška a miri/ a chudnú "o sto - dvesto" 😃 😃 😃 😃
    ... sa to tu začalo "miešať" - bielkovina "ala" 90-dňovka... tak super... 😉
    Chudnutiu zdar... !!!!!!!

PS: ja mesiac a pol po diete stále 58 kg (hore pol kg, dolu pol kg 😃 😃 😃 , sa to "kníše"😉

Po Vianociach hádam dám aj ja dietičku ešte raz 🙂... uvidíme!!

• ahojky adamko 😃 😃
    ja sa nebudem chvalit co som mala na veceru,ale pochvalim sa co si robim zajtra na obedik 😬
    kedze musim vyskusat moj novy waflovac,idem urobit wafle.....mnaaaaaaaaam😬 😬
    v sobotu uz by mal byt otvoreny stadion idem konecne plavat.... 😃
    adamko,dufam,ze tych 58 dosiahnem tento tyzden aj napriek mojmu dnesnemu prehresku 😬 😃

• adamko, no veru,....vianoce sa blizia tak sa treba predchudnut 😃 😃 😃 😃 😃 😃

smaily, wafle???? mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, aj ja cem 😛 😛 😛 ja som mala minuly tyzden akusi belgicku..ale to som tu pisala...a teraz si chcem kupit na vianoce waflovac....ale mozno bude lepsie ak zabudnem, lebo potom mozem zabudnut na dietovanie 😃 😃 😃 😃 😃

• Ahojte cice!!!
    Tak ako?Dari sa vam?
    Ja som mala vcera na veceru zakusky-parizske rozky-tie zboznujem......... 😵 😵 😵 som ich robila prvy-krat,ale boli naozaj skvele......!!!Aspon uz vidim,ze sa mi ten velky bachor zmensuje..... 😛 ked tolko nezeriem,doslova....

miri.....waflovac na vianoce?jeej,supis napad,ale ako pises,asi by bolo po dietke.......ja ked som bola v usa som zboznovala donuts!!!!!!!!!!!!!!!!!!boli take skvele,ze som sa ich nevedela dojest...... 😬

• bre ranko klaudi a ostatne cice 🙂
    si ty vyrabala parizaky??? 🤔 no ty si sikulka...to keby som vedela aj ja tak amen 😃 😃 😃 😃

a co je do donuts? logise asi nieco s orieskami ale inak som o tom este nepocula.. 😬

• hej,vyrabala som ich ja a ani sa nepytaj ako a kolko som sa s nimi natrapila.......ale stali za to!!!!!!!!!!!!!!!!!

no a donuts-to su ako u nas nieco ako sisky,ale sladkeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a na vselijake sposoby.......teda poliate cokoladou-bielou,hnedou,posypane orieskami,.....................uzasneeeeeeeeeeeeeeeee

ale dost,lebo uz mi tecu slinky.... 😃 😃 😃 😃 😃

• no veru dooooost, aj mne tecu 😛 😛 😛 😛 😛 😃 😃 😃 😃 😃

• klaudi, a v mojom albume CICA NEZER mas aj navod na vazenie 😃 😃

• miri....ze navod na vazenie..... 😉 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 dobreeeeeeeeee!!!!

idem,musim ist do terenu.......

😐

• ahojte cice 😉
    ja dnes sa veru napapam 😃 😃 ale mam aj co robkat 😉
    prajem vam krasny den 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém