Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :)...som tu nova-ako vidim nie som sama co sa pokusa chudnut-so mnou je to v poslednom case strasne :-( ani neviem co sa so mnou deje,ale hrozne priberam a to ani nejem velmi...no sice viem asi od coho to bude ( hrozne malo aktivneho pohybu a nepravidelna strava-to je moj najvacsi problem ) tak ak mate nahodou nejake osvedcene recepty dajte pls vedet ;-) do takeho maja by som chcela byt na 58kg...si trufam...co? :-D
Odpovedať
ahoj veronika7228 tak na 58 kil sa da do maja, ale z kolkych kil? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no momentalne 64...
Odpovedať
to zvladnes ;-) ja som v lete mala tak 65 a 90 dnovkou do asi mesiaca som mala 60....teraz som mala pred 2 tyzdnami 62 a dnes mam 59....a do aprila chcem mat 50 :-N :-D ja vsak som dost na sladke.....ale zato mam dost pohybu..... :-N :-) musim sa ale viac obmedzovat......
Odpovedať
Profilova fotka
no sak cele je to iba o sebazapreni a discipline-ja viem dokkonale celu teoriu okolo toho lenze ta prax je horsia...pred takymi 5 rokmi som nemala problemy schudnut kedy som chcela,lenze teraz je to uz horsie ]-( ...ono je to cele v pohodlnosti...tak dufam,ze sa premozem a zvladnem to :-D
Odpovedať
my to urcite zvladneme :-D len ja nic sladke nemozem mat doma...ale vies co som dnes ako posledne nasla? cucoriedkovy dzem :-N :-N ]-( ]-( ;-) u mna je teraz problem,ze nemozem vela ovocia a ja milujem ovocie....mandarinky,hrozno to by ma super zaplnilo.....ale ja od nedele uz budem ovocie......ale ma nemoze vidiet jennifer.... :-D
Odpovedať
hmm.. tak ja som dnes zhresila a teda dost :-D :-D :-D :-( .. ale co uz.. nevaaa..zajtra pokracujem ;-) mala som ovocny den.. a cely den v pohodicke az vecer.. dala som si taku sladku placku..velkuuuu a palicky a dzus... fuuuha az ma brucho boli :-) ..tak dobruuu ;-)
Odpovedať
dobruuu nocku a zajtra to dokazem,no nie? mna pohana hlavne to,ze som pod dozorom......a zajtra sa nacvicim teda v skole......aspon ten vecerny dzem zhodim :-N :-N :-N aj mna boli brusko......ale sme im dali :-N :-N pa
Odpovedať
ahojte babulky, tak ja dnes po 18-tich dnoch mam o 2kila menej:) takze zo 64 mi to akosi ukazuje na 62..no mojim snom je mat tak 56 kil ked meriam 170 cm.... velmi mi chybal pohyb, takze opat som zautocila na aerobic, tak dufam, ze spolu s vami vydrzim tu dietku:) a hlavne ma opusti moja obrovska chut na sladke:) zelam pekny vecer:)
Odpovedať
Caute baby tak som prisla teraz z prace. Veronik7728: Vitaj mdzi nami.Daj sa s nami na 90 dnovku, ak chces mam ju v elektronickej podobe.Posli mi IP s mailom a ja ti ju preposlem. Smaily: Ja dnes tiez mam brutal chut na sladke ale drzim sa. Musiiiiim.Uz ked je kilo dole za tyzden, tak by to bola skoda pokazit no nie? :-) :-) :-) :-) :-) :-) weronka: Gratulujeeeeeeeeeee. Jasne ze s nami vydrzis. To by uz bola hanba nezvladnut to, ked sme tu taka zohrata partia. Da sa to. Ja uz mam prve vysledky. TAk ked sa to dalo mne, musi kazdy schudnut, bo ja som tazky oriesok :-D :-D :-D :-D Baby drzim palce, co zajtra varite? Ja cestoviny. cmuk
Odpovedať
ahojte baby..no neda mi nenapisat..ako rada by som mala vase odhodlanie..no akosi sa mi nechce..potrebujem cosi zhodit..ale najvacsi problem je cvicenie ]-( aj ked som vzdy schudla bez cvicenia..no teraz potrebujem vycvicit ruky a nohy..co mi odporucate? :-)
Odpovedať
leata: Cvicit :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ked uz sa raz das na cvicenie, uz to vydrzis. proste sa zdvihni a povedz si, ze idem si zacvicit. Staci ti ja 10 min. denne a postupne pridavaj.Ked sedis vecer pri telke tak sa zdvihni a cvic na ruky,alebo nohy.Napusti si dve pollitrovky vodou a tie si poloz vedla gauca. Neboj pojde to.Zajtra budem cakat info, ci si cvicila. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
rozmyslam,ze zas vytiahned svihadlo,co mam v sufliku..dva dni dozadu som si chvilku zaskakala :-D
Odpovedať
Smaily: Ty potvorka, to sa ti to chudne ked mas tolko pohybu ]-( tot clovek sa ledva vytrepe na orbitrek na 20 minut a potom dalsich dvadsat funim aj to sa rata? akoze 40 minut? :-) :-) :-) :-) :-) Ja by som si dala nejaku mufinu, alebo cokolku. Zajtra zas tu varovu mam na dietnicku.Fuuuj.vidim to na zmrzlinu. A dne som mala slintacky v praci, lebo plno sladkosti aj takych tych malych co si mozte nabrat do sackov.... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ale som si hovorila v duchu: Sladkosticky by si jedla? Len si daj a potom zas budes buchat hlavu na ked prides domov a uvidis sexice s plochymi bruskami.Tak som si nedala.Inak baby som dostala napad, ze ked cvicim, tak si na dvere nalepim nejaky plagat nejakej sexice.Ako motivacka, no nie? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-Du
Odpovedať
leata: Uf svihadlo je na mna moc.Ked chcem tych 60 kilo vysvihnut do vzduchu.Mozno neskor.Ale je to dobra vec,pamatam si z detstva :-) :-) :-) :-) :-) Moj muz tu chrape vedla mna, tomu sa spi po 2 milkach, kitkate a nutelovom rozku. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Leata: A ty co nespinkas?
Odpovedať
Nadka001: Nadus, ja to poznam tie vecery po ovocnom dni.Ale poradim ti co uz som tu pisala. Nahadz ovocie do mizera s trochou pomarancoveho dzusu. To ta dost zasiti a podla druhu ovocia to budes mat aj sladke.A to ked vypijes zo 2, 3 deci tak uz sa ani nepohnes. A este moja, ked mas chut na sladke, netyraj sa radsej si daj doobeda,alebo poobede a vecer to ovocie vydrz. Lebo to je najhorsie,ked si sa cely den drzala a vecer si to takto zaklincovala.A zbytocne mas zahmlene svedomie.Tak nabuduce to skus naopak.Dobni si sladkeho cez den a vecer nie. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Ale aj tak si sikula. Zajtra si zacvic a ono sa to vyrovna :-D :-D :-D :-D :-D :-D Baby ja by som teraz pisala a vy nikde. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
no ja som si obstarala aspon cosi..rozmyslala som aj nad kruhom..mate s nim nejake skusenosti baby? no ja mam este len cosi po polnoci..ale uz pojdem pomaly..este si musim face umyt,aj zuby a potom mozem spat..
Odpovedať
Profilova fotka
caute cice, ako sa dari? ;-)
Odpovedať
Caffte .. dnes som tusim prva :-) ja by som vcera vydrzala..len sme boli na tom futbale..a bola kosa.. a tak by som si dala pecenu klobasu alebo nieco slovenske :-) a kedze nic takeho nebolo, tak sme vsetci nabehli do fastfoodu a zaklincovali to.. no a potom si nedaj.. keby som bola doma.. tak je to v poho..lebo az taka hladna som nebola..iba pazrava :-D Inak podla mna je najlepsie na chudnutie // beh.. to podla mna najviac pomaha a potom brusaky a cviky na zadok. ;-) tiez zacnem cvicit / behat.. ale az ked mi bude lepsie..lebo este som nejaka slaba z choroby.. a bojim sa aby sa to nevratilo.. tak o tyzden zacnem ;-) a dnes mam salatik so syrom a drezingom.. super dieta ;-) .. namiesto syru co pisu v knizke som si zobrala dnes cottee cheese (alebo ako sa topise) ..tak hadam ok.
Odpovedať
krasulka: ked mas taku chut na sladke, vyskusaj uzivat chrom :-) Ja to skusam s Bio Liniou od PharmaNordu, ta teda neobsahuje len chrom, ale aj ine zlozky, ale musim povedat, ze moja chut na sladkosti sa vyyrazne obmedzila..predtym som si po kazdom jedle zobla cosi, teraz ma to ani velmi nenapadne :-)
Odpovedať
Antika, ahojky, tak dari ako dari.Bojujeme so zradlom kazdy den :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ale v pohode. Mna tesi to ze orbitrekujem kazdy den skoro, odkesy drzim dietu.Konecne trochu pohybu. Bona, ja uz som chrom raz uzivala,ale aj tak som mla chut na sladke, asi to budem musiet zvladnut iba s mojou volou :-( :-( :-( Nadka01, juuj take futbalove jedenie by sme si dali aj my, pravda baby? Ale nebojsa, nabuduce odolas. Ked pojdu ostatny do FF tak ty pockaj vonku,alebo chod na dzus a daj si nieco lahsie.Alebo nos v taske cerealne tycinky.teraz uz su niektore fakt suprove a chutne.Ide o to ze si iba musis povedat nie.Drzim palce :-) :-) :-) :-) :-) Inak dnes mam cestoviny a vecer sladkost tak sa tesim. Teraz som pisala drahemu, ze co mu mam uvarit, ze naco ma chut a on mi odpisal, ze jahody, slahacka a ty.. :-) :-) :-) :-) No nelub ho potom :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
krasulka..ja som ati ;-) i ked antika nebola zle obdobie :-D :-D :-D :-D :-p a mne sa dari gut....s chudnutim sice pomalsie..ale ja som ani rychlo nechcela ;-)
Odpovedať
atinkaa, prepaaaaac, to si clovek akosi nestihne vsimat co pise.To je dobre ze sa ti dari. som rada. najlepsie je, ze tak dlho to neslo, a zrazu mi stacilo iba sa odhodlat a pustit sa do toho.
Odpovedať
Babeny aj ja chcem schudnut,poslite mi tu 90-dnovu dietu,da sa to zvladnut? :-) :-) :-) Ked ja strasne milujem sladkeeeeeeee :-p
Odpovedať
krasulka: hmm, to mi aj mamina vravela, ze jej kolegyna tiez uzivala chrom a chut na sladke mala este vacsiu.. :-| No, u mna to zatial funguje..aspon sa o tom presviedcam :-D Predsa len, uz ked sa to tak celkom pekne zlepsuje, je mi aj luto zhresit.. ;-) Ja orbitrekujem tiez, ked prsi a nemozem vybehnut von..Inak, odporucam pri pravidelnom cviceni "pomoct" si aj papanim CLA-cka..pripadne karnitinom..CLA pomaha rychlejsie spalovat tuk (tiez zabranuje jeho ukladaniu), ale zaroven ho meni na svalstvo..Ja ho uzivam uz asi 2 mesiace a sa mi zda, ze som tak spevnela.. :-) A pri cviceni sa lepsie potim, tak mam pocit, ze som viac makala.. ;-) :-D :-D
Odpovedať
evita266, ahoj evita, posli mi do IP tvoju mailovu a ja ti poslem 90 dnovku na mail.Jasne ze sa to da zvladnut, pozri na nas ako pekne chudneme.Ja za tyzden a pol 1 kilo dole. Da sa to, recepty su dobre a v pohode. posli mail a mas ju mat. My sa len potesime, ked s nami zacnes chudnut,tak hura dotoho. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) bona, o tej CLa som pocula aj ja, ze je to zazrak.ja to zatial skusim bez chemie a po mesiaci uvidim, co to spravi.Orbitrek je dobra vec.Ja si vzdycky pustim hudbu a idem. pri pesnickach to cloveku rychlo ubieha.a hybe sa cele telo. Inak som nezohnala mlyncek na mak, tak mam dnes zas zeleninove cestoviny,ale si ich dam zapiect aj s olivami.a taku chut som mala na tie makove slize :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Ozaj zabky, viete mi niektora podat info o tych pukancoch z mikrovlnky? Ci ich mozem sem tam.
Odpovedať
krasulka: ja podobne, dam do usi sluchatka a frcim..ked pocuvam nejaku rytmicku muziku, mam pocit, ze viac aj vydrzim.. :-)
Odpovedať
Bona: presne, to sa potom fajne cvici. Jedna, druha, siesta pesnicka a 100 kalorii je dole :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?