Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pre inspiraciu seckiiim na bielkovinovy den rano dzusik biely tvaroh a zeleninka tuniak a zeleninka ;-) 8-)
Odpovedať
ahojte :) tak sa hlasim zas po dlhom case :) Po uspesnom chudnuti som uspesne vsetko pribrala este aj s bonusom....tak som sa nastvala ze teda toto uz vazne nie a nastali radikalne zmeny. Vlastne nie az take velke ale pre mna velke veru. Jem 3-4 krat denne s tym ze - ranajky v skole - acidko s rozkom, desiata v skole - jogurt s rozkom (grahamovym, biele uz jedavam len ked ine doma nie je), obed si dam doma normalny - polievocka (to u mna musi byt) a k tomu nejaky druhy chod. Vecera uz len nejaka lahka - chlebik so zeleninkou alebo nejake ovocicko alebo co stretnem :-) No a zakladna zmena u mna bola - posledna vecera o 17:00! najneskor do siestej ale snazim sa a celkom mi to ide o tej piatej....potom ak som hladna, dam si nejake ovocie inak uz len o 20:00 cbylinkovy cajik a hotovo. Rano a vecer sa este natieram niveou GB a tymto postupom som za dva tyzdne dala dole takmer 3kg a aj rifle citim volnejsie. Povedala som si proste ze nechcem drzat diety cely zivot. Je to naozaj o zmene zivotneho stylu a hlavne o kontrolovanosti samej seba a zmene zivotospravy. Zo zaciatku bolo naozaj tazke vydrzat to ale hned ako som po kratkom case videla kilo dole, este viac ma to nastartovalo. A teraz aj menej na to jedlo myslim bo ma o chvilku caka maturita tak myslim na ine veci....Ale velmi sa zo seba tesim a chcela by som aj vas povzbudit ze naozaj uplne vsetko sa da, len treba chciet. :-) 90-dnovka je velmi dobry odrazovy mostik ale nemozete potom polavit bo ak hej, skoncite ako ja :-| Naozaj nie je dobre prejedat sa :-D :-N no idem sa dalej ucit....uz mi z toho za chvilku asi hrabne ale tak co uz, mozno mi aj sibe bo uz sa na tie matury aj tesim ale inak som vazne fpohode :-D pekny den vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru len sa tes :-N :-D :-D :-D ci skor to mas za sebou, tym lepsie ;-) myslim, ze i 90dnovka sa da nazvat zmenou jedalneho stylu..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, recepty co mam, vam poslem az v pondelok...my sme mali v piatok dovolenku a vsetky tie veci mam v praci...
Odpovedať
Profilova fotka
oki ;-) ako sa dari?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, tak ja som sa dnes dostala pod hranicu 60kg!! ;-) Je to sice len 59,9, ale tesim sa mooc :-D :-D krasny dnicek vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelaaam lindi x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice.........tiez mam tento sposob noveho stravovania. mala som pred 2mesiacmi 65kil a dieta bol pre mna jednoducho problem. uz len to vedomie,ze dieta.... :-| teraz davam zdrave ranajky, na desiatu ovocie,na obed klasika obed, ale v nie velkych porciach aby som sa prepchavala.na olovrant jogurt,alebo ovocna misa,alebo zeleninovy salat zo syrom /dokonca podotykam ze tucnym syrom/ to je naposledy o piatej. potom uz len caje bez dochucovadiel a nie ovocne. len matovy,albo zeleny. ak mam chut, pocas dna dam aj malu sladkost. dala som dole 5kil a stehna sa riadne ,,zmensili,, aj celulitia nie je taka megacelulitida.
Odpovedať
Profilova fotka
megacelulitiida...ten vyraz sa mi lubi :-N :-D :-D :-D cauki lool cauki zienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawes atinka, ako,aj ty chunes?
Odpovedať
Profilova fotka
noo joo kuk o stranku vpred....prvy vitaminovy den....4.dnom je to tusim dneska 8-) 8-) s kockami tu - najma smailikom a mimou si pisem uz daky cas......aaale klasikus poziarnik...az par dni pred svadbou sa na to davam :-D :-D :-D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ati - dakujem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Chcem sa spytať, pri diete aj niektora z Vas aj cvici doma, ale bo ani nie nie, ide to aj len stou dietou dole?
Odpovedať
Profilova fotka
adka1984: ja chodim aj cvicit, jednak ma to (uz bavi) a mam dobry pocit z toho a jednak ja som chcela zhodit takmer 15 kg a to keby som necvicila, neviem ci by som zhodila vsetko a za druhe aj keby som zhodila, tak by som asi vyzerala nem moc pekne :-p cize - ano, da sa schudnut aj bez cvicenia (moja mama tak zhodila 5 kg), ale s cvicenim to ide lepsie a rychlejsie a nyvse to prospeje telu aj duchu :-D
Odpovedať
ahojte ;-) mna caka tazky den do noci v praci-v skole.....a tam budeme mat vsetko bio dnes...... :-N ale len take drobnostky....no mi studenti nebudeme mat cas na jedlo....tak si chcem odstavit teraz mrkvu a jabko.... tento tyzden musim makat velmi na sebe,ved za tyzden uz odlietame na svadobku :-N :-D gaskulka ja poznam zten pocit byt pod 60..... :-D teraz stale bojujem okolo 60.... ]-( kedze som po svadbe sa dala moc na sladke..... prajem vam krasny dnicek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: no - ja sladke teraz az tak nelaka, kedze koli celiakii normalne sladkosti nemozem, ale u mna su velkym pokusitelom chipsy :-D :-D tak drzim paste, aby sa podarilo ist dolu, verim, ze to zvladnes 8-) 8-) ... a zavidim ( v dobrom) tu svadobnu cestu ;-)
Odpovedať
gaskulka, ja som skor na sladke.....ale pojdem na gastro za asi 2-3 mesiace tu v mnichove a budem vediet na 100% ci mam tu celiakiu alebo nie..... nemam rada neistotu....ale uz sladke viacmenej nemam doma...zakusky pojedene....takze nove ja kupovat nebudem..... ;-) dakujem, uz idem do robotky....papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
paa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka1984 safe schudla bez cvicenia nejakych 18kg ci kolko...ale ona nemoze cvicit zo zdravotnych dovodov...ja napr. zacinam znovu "slapat" na orbitreku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja cviciim, 90dnovku som dala ako bonus k tomu, casu je maaalo :-N :-. :-x :-x a cipsiiky, octoveee.....juuj veelkaaa vec to je :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
atka: ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes je super den....mam ananas, hrozno jahody slivky a dzusik....supeer x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ma dnes skrobovy den, takze: ranajky: jablko na krajane na kocky a banan na kolecka, spolu je to mnamka a zasyti obed: pikantna ryza a cerstvy salat z ladoveho salatu, cakanky, rukoly, baby paradajok, olivovy olej, tekvicove semiacka vecera: bude to iste, len polovicna porcia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaskulka: prosím ťa môžeš mi poslať diúto čo držíš,ja by som tiež mala začať.
Odpovedať
Profilova fotka
to: topa to je tusim 90-dnova dieta...ja mam dnes ovocny den a desne trpim ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: topa aj safe ju drzala - mrkni pre motivaciu do jej albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa: tak ako vravi gaia - je to 90 nova rozlisovacia dieta - je k tomu takato knizka: http://www.martinus.sk/?uItem=26717 su tam presne rozpisane recepty na kazdy jeden den a kopec dobrych rad ;-) ja to inak nevolam dieta, ale zmena stravovacieho rezimu - lebo papam chutne, zdravo, pestro a vobec nie som hladna..dokonca aj ten ovocny den sa da vydrzat, hlavne ze po nom nalseduje bielkovinovy, xixi
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: fuuha, teraz som si pozrela album safe - ta isla tiez dobre dolu ;-) mne uz takmer netrci brusko, z toho mam velikansku radost :-D len este na tych paprckach musim dost popracovat, ak ich nechcenm mat ako valceky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka ze? :-D ...som cumela jak idiot :-D ...mne to az tak dobre nejde...ale ruku na srdce - casto hresim (nevazim porcie, nedodrziavam casy, kavu bez mlieka vypit neviem a este ani jeden den "vody" sa mi nepodarilo skutocne dodrzat)...ty, ako dlho sa moze drzat toto cosi, co nevolas dieta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no malo by sa tych 90 dni, ak chces schudnut viac ako 10 kg... nasi (rodicia) to so mnou drzia tieto 2 mesiace, zhodili 5 kilo, tak koncia, ze im to staci. ale princip delenej stravy budu dodrzovat aj nadalej, len ked budu hladni, zobnu si aj nieco mimo. Ja chcem potom pokracovat este dalsich 90 dni, aby sa mi uplne zmenil metabolizmus, aby som ptom nebrala naspat to, co som tak pracne zhodila :) ale mne toto stravovanie uplne vyhovuje, aj koli trej mojej celiakii - ja som nikdy moc nemusela maso, skor rozne zeleninove jedla, takze mne toto uplne vyhovuje ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?