Fotograf 10.10.2020 Pezinok

Ahojte, nájde sa tu voľný fotograf na termín 10.10.2020? Pripadne aj kameraman?
Odpovedať
Profilova fotka
@meliska0071 nahliadnite na moj web. Termin mam volny. Kontakt na kameramana tiez viem poskytnut ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@meliska0071 ja mám zatiaľ voľný termín. Nahliadnite na môj web a pokojne mi zavolajte alebo napíšte,čo všetko chcete nafotit a kde. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meliska0071 pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@meliska0071 Dobry den, tiez mam volny termin, pozrite si aj moje svadobne fotografie na webe - je tam cennik a aj par info
Odpovedať
Profilova fotka
@meliska0071 pisala som Vám súkromnú spravu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto alebo i Video služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov 2 v 1 Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf a kameraman Pezinok
Odpovedať
Profilova fotka
@meliska0071 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si našu prácu :-) Termín máme voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný :). Cenník a viac svadobných príbehov nájdete na mojom webe. Viac mojej tvorby na FB a Insta. Krásny deň Vám prajem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. :-) Krásnu svadbu!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @meliska0071 rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?