Fotograf 3.10.2020 Bernolákovo

Ahojte, vedeli by ste poradiť fotografa alebo fotografku na svadbu 3.10.2020 v Bernolákove? Niekoho so skúsenosťami :) ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii. S pozdravom skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
@matulienocenka Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Cenník Vám v prípade záujmu viem poslať do správy. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný v ponuke máme aj fotokútik aj krátke video
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf a kameraman - Bernolákovo, Senec a okolie.
Odpovedať
Profilova fotka
Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@matulienocenka AKCIA – zľava 20% na všetky svadobné balíčky!
Odpovedať
Profilova fotka
Krasny den. Rada by som Vám ponúkla naše nádherné fotosteny, mrknite naše albumy. Sme z Nitry/Trnavy❤️
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, cenovú ponuku Vám posielam do správy :-) Prajem príjemne svadobné prípravy :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?