Fotograf 3.10.2020 Bernolákovo

30. jún 202010

Ahojte, vedeli by ste poradiť fotografa alebo fotografku na svadbu 3.10.2020 v Bernolákove? Niekoho so skúsenosťami 🙂 ďakujem.

• Dobrý večer, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii.

S pozdravom
    skolnikphotography

• @matulienocenka  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Cenník Vám v prípade záujmu viem poslať do správy. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. 🙂

• Sponzor fóra
  • ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný v ponuke máme aj fotokútik aj krátke video

• Svadobný fotograf a kameraman - Bernolákovo, Senec a okolie.

• Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe 🙂

• @matulienocenka  AKCIA – zľava 20% na všetky svadobné balíčky!

• Krasny den.
    Rada by som Vám ponúkla naše nádherné fotosteny, mrknite naše albumy. Sme z Nitry/Trnavy❤️

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Dobrý deň, cenovú ponuku Vám posielam do správy 🙂 Prajem príjemne svadobné prípravy 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov