Fotograf, 12.9.2020, Trenčín

5. nov 201910

Dobry den zhanam fotografa na svadbu v Trencine kludne aj z okolia

• @martina4568  Termín mám voľný. Nahliadnite na môj web 🙂

• Dobry vecer, termin 12.9 mam zatial volny. Som z BB, ale vacsinu svadieb fotim mimo Banskej Bystrice a najviac na zapadnom Slovensku a aj mimo SR cize pricestovat nie je problem. Ponuka balikov a hlavne ukazku celych svadieb najdete na mojom webe www.fotosuchy.sk staci si len vybrat 🙂 velmi rad nasledne poslem individualnu cenovu ponuku.
    Prajem prijemne svadobne planovanie
    Marek

• Pekný večer,rád ponúknem svoje Foto služby,termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky.
    A Žilina je blízko i za operatívu a osobné stretnutie - ktoré vrelo doporučujem .
    Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe.Ukážka je z Trenčína .
    V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín máme voľný, TN je na skok 😊 Viac info na našom webe 😊

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme kúsok od TN

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe 🙂

• @martina4568
    ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, termin mam zatial volny
    Tomas
    .

• @martina4568
    Pekny den
    Ponukam vam kvalitu, skusenosti, emocne fotografie, mam za sebou 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojom fb Miqo Cash Photography alebo webe.
    Miqo

• @martina4568  Dobrý deň, som fotograf z Bánoviec, pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam volný. viac info na webe alebo aj osobne

• Dobrý večer Martina. Budem rád ak nahliadnete do môjho portfólia. V prípade záujmu pošlem cenovú ponuku. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov