Fotograf, 9.5.2020, Trenčín a okolie

18. aug 201912

Ahojte 🙂
Viete mi poradiť dobrého fotografa za prijateľnú cenu - Trenčín a okolie? Ďakujem 🙂

• @filipova_lucka  Dobry den! Prosim definujte nam pojem prijatelna cena. Dakujem

• Dobry den, budem rad ak si pozriete nasu tvorbu, termin je zatial volny. Odporucam si precitat aj clanok v mojom blogu 🙂
    Prajem prijemne svadobne planovanie
    Marek

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, nahliadnite na náš web, v TN a okolí fotíme často 😉

• @filipova_lucka
    Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Foto služby, viac info i na mojej web stránke .
    Viaceré výhodné balíčky a Žilina je blízko i za operatívu ...
    Fotoklip samozrejmosť , V prípade záujmu ma prosím kontaktujte . Pozdravujem, Milan

• @filipova_lucka  Nech sa páči, nahliadnite na môj web 🙂
    Želám všetko dobré & be happy 🙂
    Kajo

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• @filipova_lucka  pozrite si aj moje svadobne fotografie. som fotograf z Bánoviec, viac info na webe alebo osobne

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem

• @filipova_lucka  Hezký den, Lucko, rád se stanu vaším fotografem.

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie