Fotograf, 19.10.2019, Nitra

9. sep 201915

Dobrý deň, odporučte mi prosím fotografa na svadbu 19/10/19 . Hlavne za rozumnú cenu. Ďakujem krásne 🙂

• @nikaniki  aka je to ta rozumna cena???
    Pre mna je rozumna cena za fotografa 700-800 € za profika ktoreho praca sa mi paci.
    Ale to je iba moja priorita mat kvalitneho fotografa, kameramana a hudbu, napr.nedala by som nikdy za saty 800 a viac euro ako tu casto baby spominaju, 500 za veterana alebo 350 za trapneho starejsieho 😃

• Dobrý deň, pozrite si náš web, kde nájdete cenník aj portfólio. Váš termín máme voľný 😉

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií som písal v správe, prípadne si ich viete pozrieť na mojom webe 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikaniki  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• @nikaniki  Nahliadnite na moj web 😉

• Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii.

skolnikphotography.

• Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

• @nikaniki  Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie.
    Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. 🙂 Martin

• @nikaniki  dobrý deň moju ponuku nájdete v správe 🙂

• ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný sme tu pre vás

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem

• Dobrý deň.
    Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme

• @nikaniki
    Dobrý deň
    v prípade ak ešte hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu tak Nás kontaktujte.
    S pozdravom
    Svetlana fotografka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov