Fotograf, 6.6.2020, Banská Bystrica

Hľadám fotografa na dátum 6.6 2020. Svadba bude v Banskej Bystrici
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web 😉 Termín máme zatiaľ voľný 😊
Odpovedať
odporúčam RK-MIX,Robert Karabin:je úžasný a perfektný nielen ako fotograf,ale aj ako DJ,starejší a moderátor. Ak by ste hľadali cukrárku,tak odporúčam Kolačikareň na Sliači ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam Vlada Poliaka, je z BB :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného večera skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@veva24 Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Foto služby, viac info i na mojej web stránke . Viaceré výhodné balíčky a Žilina je blízko i za operatívu ... Fotoklip samozrejmosť , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa paci, moju tvorbu mozete vidiet na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@ketrin_ha on už zomrel :-(
Odpovedať
@ketrin_ha myslím starejsieho p. Poliaka
Odpovedať
Profilova fotka
@veva24 volny termin
Odpovedať
Profilova fotka
@dajania starejší, jeho otec áno. Fotograf je jeho syn.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@veva24 ahoj, pozrite si moju pracu na webe, ak sa bude pacit budem rad ak ma kontaktujete. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@veva24 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Som fotografka z B. Bystrice. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veva24 Dobry den, dany termin mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?