Fotograf a kamerman, 07.09.2019, Zvolen a okolie

Profilova fotka
Hladam kameramana a fotografa na svadbu ktora sa bude konat 07.09.2019 v Pruskom. Ja(zenich) pochadzam z okolia Detvy a priatelka(nevesta) pochadza z okolia Trencianskych Teplic. Svadba sa bude konat v Pruskom(okres Ilava). Poprosim o nejake ponuky vratane dopravy. Dakujeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Skúste pozrieť moje práce :) Ak sa Vám zapáčia, rada Vám ponúknem svoje foto služby. Cenník nájdete v profile, alebo na mojej webstránke. Simona
Odpovedať
Profilova fotka
@marek191
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku :-) Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý večer, moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si aj moje svadobné fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@marek191 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vam budu pačiť budem rad ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂cenník na mieru podľa vašich požiadaviek 300€. 📸 termín na svadobné fotenie mám voľný 📸
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, potesi ma ak nahliadnete aj do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som fotografka z B.Bystrice môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na portáli, alebo aj na fb : Michelle D. Photography ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte voľný, ďalšie informácie posielam do správy :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Cenu Vám ušijeme na mieru.. Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme. Naše portfólio nájdete na webe. S prianím pekného dňa Daria Tesar photography
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, viac info Vám pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?